Saturday, 04 December 2021

J.League Match Results: 2004

First Stage

Date Home . Visitor
13 Mar FC Tokyo 1-0 Albirex Niigata
20 Mar Albirex Niigata 0-0 Vissel Kobe
4 Apr Kashiwa Reysol 1-2 Albirex Niigata
10 Apr Albirex Niigata 1-3 Yokohama Marinos
14 Apr Kashima Antlers 2-2 Albirex Niigata
18 Apr JEF United 2-1 Albirex Niigata
2 May Albirex Niigata 0-1 Tokyo Verdy
5 May Nagoya Grampus 1-1 Albirex Niigata
9 May Albirex Niigata 0-3 Urawa Reds
15 May Cerezo Osaka 1-2 Albirex Niigata
23 May Albirex Niigata 1-2 Jubilo Iwata
12 Jun Oita Trinita 0-1 Albirex Niigata
16 Jun Albirex Niigata 3-3 Shimizu S-Pulse
19 Jun Sanfrecce Hiroshima 1-1 Albirex Niigata
26 Jun Albirex Niigata 1-4 Gamba Osaka
 

Second Stage

Date Home . Visitor
14 Aug Tokyo Verdy 2-0 Albirex Niigata
21 Aug Albirex Niigata 3-3 JEF United
29 Aug Vissel Kobe 3-4 Albirex Niigata
12 Sep Albirex Niigata 0-0 Nagoya Grampus
18 Sep Urawa Reds 4-1 Albirex Niigata
23 Sep Albirex Niigata 3-2 Sanfrecce Hiroshima
26 Sep Shimizu S-Pulse 2-4 Albirex Niigata
2 Oct Albirex Niigata 3-0 Oita Trinita
17 Oct Albirex Niigata 1-0 Kashima Antlers
24 Oct Jubilo Iwata 3-1 Albirex Niigata
6 Nov Gamba Osaka 6-3 Albirex Niigata
Nov 10 Albirex Niigata 1-3 Kashiwa Reysol
20 Nov Albirex Niigata 4-2 FC Tokyo
23 Nov Yokohama Marinos 1-2 Albirex Niigata
28 Nov Albirex Niigata 1-2 Cerezo Osaka

 


First Stage

Date Home . Visitor
13 Mar Kashima Antlers 1-1 Gamba Osaka
20 Mar Shimizu S-Pulse 1-2 Kashima Antlers
4 Apr Kashima Antlers 3-2 Nagoya Grampus
10 Apr JEF United 2-1 Kashima Antlers
14 Apr Kashima Antlers 2-2 Albirex Niigata
17 Apr Cerezo Osaka 1-0 Kashima Antlers
2 May Kashima Antlers 2-0 Vissel Kobe
5 May Urawa Reds 1-0 Kashima Antlers
9 May Kashima Antlers 3-0 Oita Trinita
15 May Kashiwa Reysol 0-1 Kashima Antlers
22 May Kashima Antlers 0-0 FC Tokyo
13 Jun Sanfrecce Hiroshima 0-2 Kashima Antlers
16 Jun Tokyo Verdy 3-0 Kashima Antlers
19 Jun Kashima Antlers 1-0 Jubilo Iwata
26 Jun Yokohama Marinos 1-0 Kashima Antlers
 

Second Stage

Date Home . Visitor
14 Aug Kashima Antlers 1-0 Kashiwa Reysol
21 Aug Gamba Osaka 2-1 Kashima Antlers
29 Aug Kashima Antlers 0-1 JEF United
11 Sep Kashima Antlers 4-3 Cerezo Osaka
18 Sep Jubilo Iwata 4-4 Kashima Antlers
23 Sep Kashima Antlers 0-0 Shimizu S-Pulse
26 Sep FC Tokyo 0-1 Kashima Antlers
3 Oct Kashima Antlers 0-0 Sanfrecce Hiroshima
17 Oct Albirex Niigata 1-0 Kashima Antlers
23 Oct Kashima Antlers 2-3 Urawa Reds
30 Oct Kashima Antlers 3-1 Yokohama Marinos
7 Nov Vissel Kobe 2-1 Kashima Antlers
20 Nov Oita Trinita 0-3 Kashima Antlers
23 Nov Kashima Antlers 1-0 Tokyo Verdy
28 Nov Nagoya Grampus 0-2 Kashima Antlers

 


First Stage

Date Home . Visitor
13 Mar Cerezo Osaka 1-2 Nagoya Grampus
21 Mar Urawa Reds 4-2 Cerezo Osaka
3 Apr Yokohama Marinos 2-1 Cerezo Osaka
10 Apr Cerezo Osaka 1-2 Jubilo Iwata
14 Apr FC Tokyo 1-1 Cerezo Osaka
17 Apr Cerezo Osaka 1-0 Kashima Antlers
2 May Oita Trinita 3-0 Cerezo Osaka
5 May Cerezo Osaka 1-2 Sanfrecce Hiroshima
9 May Shimizu S-Pulse 1-2 Cerezo Osaka
15 May Cerezo Osaka 1-2 Albirex Niigata
22 May JEF United 1-1 Cerezo Osaka
13 Jun Cerezo Osaka 2-2 Tokyo Verdy
16 Jun Cerezo Osaka 0-1 Gamba Osaka
19 Jun Vissel Kobe 2-2 Cerezo Osaka
26 Jun Cerezo Osaka 1-5 Kashiwa Reysol
 

Second Stage

Date Home . Visitor
14 Aug Cerezo Osaka 4-3 FC Tokyo
21 Aug Sanfrecce Hiroshima 2-1 Cerezo Osaka
29 Aug Cerezo Osaka 1-2 Oita Trinita
11 Sep Kashima Antlers 4-3 Cerezo Osaka
19 Sep Cerezo Osaka 3-0 JEF United
23 Sep Nagoya Grampus 5-2 Cerezo Osaka
26 Sep Cerezo Osaka 1-1 Yokohama Marinos
2 Oct Gamba Osaka 7-1 Cerezo Osaka
17 Oct Cerezo Osaka 1-2 Vissel Kobe
23 Oct Kashiwa Reysol 1-1 Cerezo Osaka
30 Oct Cerezo Osaka 0-2 Urawa Reds
7 Nov Jubilo Iwata 2-2 Cerezo Osaka
20 Nov Tokyo Verdy 1-1 Cerezo Osaka
23 Nov Cerezo Osaka 2-1 Shimizu S-Pulse
28 Nov Albirex Niigata 1-2 Cerezo Osaka

 


First Stage

Date Home . Visitor
13 Mar Kashima Antlers 1-1 Gamba Osaka
20 Mar Gamba Osaka 1-0 Sanfrecce Hiroshima
3 Apr Gamba Osaka 4-0 Shimizu S-Pulse
10 Apr Tokyo Verdy 2-2 Gamba Osaka
14 Apr Gamba Osaka 2-2 JEF United
17 Apr Yokohama Marinos 2-1 Gamba Osaka
2 May Gamba Osaka 0-2 Nagoya Grampus
5 May Kashiwa Reysol 0-2 Gamba Osaka
9 May Gamba Osaka 0-2 Jubilo Iwata
15 May Oita trinita 4-3 Gamba Osaka
22 May Gamba Osaka 6-3 Vissel Kobe
12 Jun FC Tokyo 2-1 Gamba Osaka
16 Jun Cerezo Osaka 0-1 Gamba Osaka
20 Jun Gamba Osaka 3-2 Urawa Reds
26 Jun Albirex Niigata 1-4 Gamba Osaka
 

Second Stage

Date Home . Visitor
14 Aug Nagoya Grampus 1-2 Gamba Osaka
21 Aug Gamba Osaka 2-1 Kashima Antlers
29 Aug Shimizu S-Pulse 0-1 Gamba Osaka
11 Sep Gamba Osaka 5-1 Kashiwa Reysol
18 Sep Vissel Kobe 3-3 Gamba Osaka
23 Sep Gamba Osaka 1-3 Tokyo Verdy
26 Sep Urawa Reds 2-1 Gamba Osaka
2 Oct Gamba Osaka 7-1 Cerezo Osaka
17 Oct Sanfrecce Hiroshima 2-2 Gamba Osaka
24 Oct Gamba Osaka 3-1 Oita Trinita
31 Oct JEF United 2-2 Gamba Osaka
6 Nov Gamba Osaka 6-3 Albirex Niigata
20 Nov Gamba Osaka 0-2 Yokohama Marinos
23 Nov Jubilo Iwata 1-2 Gamba Osaka
28 Nov Gamba Osaka 1-2 FC Tokyo

 


First Stage

Date Home . Visitor
13 Mar Cerezo Osaka 1-2 Nagoya Grampus
20 Mar Nagoya Grampus 1-3 Jubilo Iwata
4 Apr Kashima Antlers 3-2 Nagoya Grampus
11 Apr Nagoya Grampus 1-0 Kashiwa Reysol
14 Apr Sanfrecce Hiroshima 1-1 Nagoya Grampus
17 Apr Nagoya Grampus 2-2 Shimizu S-Pulse
2 May Gamba Osaka 0-2 Nagoya Grampus
5 May Nagoya Grampus 1-1 Albirex Niigata
9 May JEF United 1-1 Nagoya Grampus
15 May Nagoya Grampus 1-2 Tokyo Verdy
23 May Yokohama Marinos 2-1 Nagoya Grampus
12 Jun Nagoya Grampus 3-0 Urawa Reds
16 Jun Nagoya Grampus 2-1 Oita Trinita
19 Jun FC Tokyo 3-2 Nagoya Grampus
26 Jun Nagoya Grampus 2-2 Vissel Kobe
 

Second Stage

Date Home . Visitor
14 Aug Nagoya Grampus 1-2 Gamba Osaka
21 Aug Jubilo Iwata 1-2 Nagoya Grampus
29 Aug Nagoya Grampus 2-1 Yokohama Marinos
12 Sep Albirex Niigata 0-0 Nagoya Grampus
18 Sep Tokyo Verdy 3-1 Nagoya Grampus
23 Sep Nagoya Grampus 5-2 Cerezo Osaka
26 Sep Oita Trinita 0-4 Nagoya Grampus
2 Oct Nagoya Grampus 1-1 FC Tokyo
17 Oct Kashiwa Reysol 2-2 Nagoya Grampus
23 Oct Nagoya Grampus 0-2 JEF United
30 Oct Shimizu S-Pulse 1-2 Nagoya Grampus
6 Nov Nagoya Grampus 2-1 Sanfrecce Hiroshima
20 Nov Urawa Reds 1-2 Nagoya Grampus
23 Nov Vissel Kobe 2-1 Nagoya Grampus
28 Nov Nagoya Grampus 0-2 Kashima Antlers

 


First Stage

Date Home . Visitor
13 Mar Vissel Kobe 2-1 JEF United
20 Mar JEF United 3-0 Yokohama Marinos
3 Apr Sanfrecce Hiroshima 1-3 JEF United
10 Apr JEF United 2-1 Kashima Antlers
14 Apr Gamba Osaka 2-2 JEF United
18 Apr JEF United 2-1 Albirex Niigata
2 May JEF United 1-1 Kashiwa Reysol
5 May Tokyo Verdy 2-1 JEF United
9 May JEF United 1-1 Nagoya Grampus
15 May Urawa Reds 3-3 JEF United
22 May JEF United 1-1 Cerezo Osaka
12 Jun Jubilo Iwata 3-2 JEF United
16 Jun JEF United 2-2 FC Tokyo
20 Jun Oita Trinita 2-3 JEF United
26 Jun JEF United 1-1 Shimizu S-Pulse
 

Second Stage

Date Home . Visitor
14 Aug JEF United 2-1 Sanfrecce Hiroshima
21 Aug Albirex Niigata 3-3 JEF United
29 Aug Kashima Antlers 0-1 JEF United
11 Sep JEF United 2-1 Tokyo Verdy
19 Sep Cerezo Osaka 3-0 JEF United
23 Sep JEF United 2-0 Oita Trinita
26 Sep Kashiwa Reysol 0-0 JEF United
2 Oct JEF United 0-4 Urawa Reds
17 Oct Shimizu S-Pulse 1-2 JEF United
23 Oct Nagoya Grampus 0-2 JEF United
31 Oct JEF United 2-2 Gamba Osaka
6 Nov Yokohama Marinos 2-1 JEF United
20 Nov JEF United 5-1 Vissel Kobe
23 Nov FC Tokyo 3-3 JEF United
28 Nov JEF United 2-1 Jubilo Iwata

 


First Stage

Date Home . Visitor
13 Mar Jubilo Iwata 2-0 Tokyo Verdy
20 Mar Nagoya Grampus 1-3 Jubilo Iwata
3 Apr Jubilo Iwata 3-1 Urawa Reds
10 Apr Cerezo Osaka 1-2 Jubilo Iwata
14 Apr Kashiwa Reysol 1-3 Jubilo Iwata
17 Apr Jubilo Iwata 2-0 FC Tokyo
2 May Shimizu S-Pulse 1-0 Jubilo Iwata
5 May Jubilo Iwata 2-1 Oita Trinita
9 May Gamba Osaka 0-2 Jubilo Iwata
15 May Jubilo Iwata 1-2 Yokohama Marinos
23 May Albirex Niigata 1-2 Jubilo Iwata
12 Jun Jubilo Iwata 3-2 JEF United
16 Jun Jubilo Iwata 2-2 Vissel Kobe
19 Jun Kashima Antlers 1-0 Jubilo Iwata
26 Jun Jubilo Iwata 4-2 Sanfrecce Hiroshima
 

Second Stage

Date Home . Visitor
14 Aug Oita Trinita 1-1 Jubilo Iwata
21 Aug Jubilo Iwata 1-2 Nagoya Grampus
29 Aug Urawa Reds 3-2 Jubilo Iwata
11 Sep Yokohama Marinos 3-0 Jubilo Iwata
18 Sep Jubilo Iwata 4-4 Kashima Antlers
23 Sep Jubilo Iwata 1-1 Kashiwa Reysol
26 Sep Vissel Kobe 1-2 Jubilo Iwata
2 Oct Jubilo Iwata 1-2 Shimizu S-Pulse
17 Oct FC Tokyo 0-0 Jubilo Iwata
24 Oct Jubilo Iwata 3-1 Albirex Niigata
30 Oct Tokyo Verdy 1-2 Jubilo Iwata
7 Nov Jubilo Iwata 2-2 Cerezo Osaka
20 Nov Sanfrecce Hiroshima 3-2 Jubilo Iwata
23 Nov Jubilo Iwata 1-2 Gamba Osaka
28 Nov JEF United 2-1 Jubilo Iwata

 


First Stage

Date Home . Visitor
13 Mar Yokohama Marinos 1-1 Urawa Reds
20 Mar JEF United 3-0 Yokohama Marinos
3 Apr Yokohama Marinos 2-1 Cerezo Osaka
10 Apr Albirex Niigata 1-3 Yokohama Marinos
14 Apr Oita Trinita 1-1 Yokohama Marinos
17 Apr Yokohama Marinos 2-1 Gamba Osaka
2 May FC Tokyo 0-2 Yokohama Marinos
12 May Yokohama Marinos 1-1 Shimizu S-Pulse
9 May Yokohama Marinos 3-1 Tokyo Verdy
15 May Jubilo Iwata 1-2 Yokohama Marinos
23 May Yokohama Marinos 2-1 Nagoya Grampus
12 Jun Vissel Kobe 0-2 Yokohama Marinos
16 Jun Yokohama Marinos 2-0 Sanfrecce Hiroshima
19 Jun Kashiwa Reysol 1-2 Yokohama Marinos
26 Jun Yokohama Marinos 1-0 Kashima Antlers
 

Second Stage

Date Home . Visitor
15 Aug Shimizu S-Pulse 1-2 Yokohama Marinos
21 Aug Yokohama Marinos 2-1 Oita Trinita
29 Aug Nagoya Grampus 2-1 Yokohama Marinos
11 Sep Yokohama Marinos 3-0 Jubilo Iwata
18 Sep Sanfrecce Hiroshima 2-2 Yokohama Marinos
23 Sep Yokohama Marinos 2-2 Vissel Kobe
26 Sep Cerezo Osaka 1-1 Yokohama Marinos
3 Oct Yokohama Marinos 0-1 Kashiwa Reysol
17 Oct Urawa Reds 0-0 Yokohama Marinos
23 Oct Yokohama Marinos 2-1 FC Tokyo
30 Oct Kashima Antlers 3-1 Yokohama Marinos
6 Nov Yokohama Marinos 2-1 JEF United
20 Nov Gamba Osaka 0-2 Yokohama Marinos
23 Nov Yokohama Marinos 1-2 Albirex Niigata
28 Nov Tokyo Verdy 0-0 Yokohama Marinos

 


First Stage

Date Home . Visitor
13 Mar Yokohama Marinos 1-1 Urawa Reds
21 Mar Urawa Reds 4-2 Cerezo Osaka
3 Apr Jubilo Iwata 3-1 Urawa Reds
10 Apr Urawa Reds 2-1 Vissel Kobe
14 Apr Shimizu S-Pulse 4-3 Urawa Reds
18 Apr Urawa Reds 4-1 Oita Trinita
2 May Sanfrecce Hiroshima 0-0 Urawa Reds
5 May Urawa Reds 1-0 Kashima Antlers
9 May Albirex Niigata 0-3 Urawa Reds
15 May Urawa Reds 3-3 JEF United
22 May Tokyo Verdy 1-3 Urawa Reds
12 Jun Nagoya Grampus 3-0 Urawa Reds
16 Jun Urawa Reds 1-1 Kashiwa Reysol
20 Jun Gamba Osaka 3-2 Urawa Reds
26 Jun Urawa Reds 2-1 FC Tokyo
 

Second Stage

Date Home . Visitor
14 Aug Vissel Kobe 2-3 Urawa Reds
21 Aug Urawa Reds 7-2 Tokyo Verdy
29 Aug Urawa Reds 3-2 Jubilo Iwata
12 Sep Oita Trinita 1-4 Urawa Reds
18 Sep Urawa Reds 4-1 Albirex Niigata
23 Sep FC Tokyo 1-0 Urawa Reds
26 Sep Urawa Reds 2-1 Gamba Osaka
2 Oct JEF United 0-4 Urawa Reds
17 Oct Urawa Reds 0-0 Yokohama Marinos
23 Oct Kashima Antlers 2-3 Urawa Reds
30 Oct Cerezo Osaka 0-2 Urawa Reds
6 Nov Urawa Reds 2-1 Shimizu S-Pulse
20 Nov Urawa Reds 1-2 Nagoya Grampus
28 Nov Urawa Reds 1-0 Sanfrecce Hiroshima
28 Nov Urawa Reds 1-0 Sanfrecce Hiroshima

 


First Stage

Date Home . Visitor
13 Mar Kashiwa Reysol 2-1 Oita Trinita
21 Mar Tokyo Verdy 0-1 Kashiwa Reysol
4 Apr Kashiwa Reysol 1-2 Albirex Niigata
11 Apr Nagoya Grampus 1-0 Kashiwa Reysol
14 Apr Kashiwa Reysol 1-3 Jubilo Iwata
17 Apr Vissel Kobe 2-0 Kashiwa Reysol
2 May JEF United 1-1 Kashiwa Reysol
5 May Kashiwa Reysol 0-2 Gamba Osaka
9 May FC Tokyo 2-1 Kashiwa Reysol
15 May Kashiwa Reysol 0-1 Kashima Antlers
22 May Sanfrecce Hiroshima 3-0 Kashiwa Reysol
12 Jun Kashia Reysol 0-0 Shimizu S-Pulse
16 Jun Urawa Reds 1-1 Kashiwa Reysol
19 Jun Kashiwa Reysol 1-2 Yokohama Marinos
26 Jun Cerezo Osaka 1-5 Kashiwa Reysol
 

Second Stage

Date Home . Visitor
14 Aug Kashima Antlers 1-0 Kashiwa Reysol
21 Aug Kashiwa Reysol 0-3 Vissel Kobe
29 Aug Kashiwa Reysol 2-2 Sanfrecce Hiroshima
11 Sep Gamba Osaka 5-1 Kashiwa Reysol
19 Sep Kashiwa Reysol 1-1 FC Tokyo
23 Sep Jubilo Iwata 1-1 Kashiwa Reysol
26 Sep Kashiwa Reysol 0-0 JEF United
3 Oct Yokohama Marinos 0-1 Kashiwa Reysol
17 Oct Kashiwa Reysol 2-2 Nagoya Grampus
Nov 10 Albirex Niigata 1-3 Kashiwa Reysol
6 Nov Kashiwa Reysol 0-2 Tokyo Verdy
20 Nov Shimizu S-Pulse 2-1 Kashiwa Reysol
23 Nov Kashiwa Reysol 0-4 Urawa Reds
28 Nov Oita Trinita 2-2 Kashiwa Reysol

 


First Stage

Date Home . Visitor
13 Mar Sanfrecce Hiroshima 1-1 Shimizu S-Pulse
20 Mar Gamba Osaka 1-0 Sanfrecce Hiroshima
3 Apr Sanfrecce Hiroshima 1-3 JEF United Inchhara
10 Apr Oita Trinita 2-1 Sanfrecce Hiroshima
14 Apr Sanfrecce Hiroshima 1-1 Nagoya Grampus
17 Apr Tokyo Verdy 0-0 Sanfrecce Hiroshima
2 May Sanfrecce Hiroshima 0-0 Urawa Reds
5 May Cerezo Osaka 1-2 Sanfrecce Hiroshima
9 May Sanfrecce Hiroshima 2-0 Vissel Kobe
16 May FC Tokyo 1-1 Sanfrecce Hiroshima
22 May Sanfrecce Hiroshima 3-0 Kashiwa Reysol
13 Jun Sanfrecce Hiroshima 0-2 Kashima Antlers
16 Jun Yokohama Marinos 2-0 Sanfrecce Hiroshima
19 Jun Sanfrecce Hiroshima 1-1 Albirex Niigata
26 Jun Jubilo Iwata 4-2 Sanfrecce Hiroshima
 

Second Stage

Date Home . Visitor
14 Aug JEF United 2-1 Sanfrecce Hiroshima
21 Aug Sanfrecce Hiroshima 2-1 Cerezo Osaka
29 Aug Kashiwa Reysol 2-2 Sanfrecce Hiroshima
11 Sep Shimizu S-Pulse 3-0 Sanfrecce Hiroshima
18 Sep Sanfrecce Hiroshima 2-2 Yokohama Marinos
23 Sep Albirex Niigata 3-2 Sanfrecce Hiroshima
26 Sep Sanfrecce Hiroshima 3-0 Tokyo Verdy
3 Oct Kashima Antlers 0-0 Sanfrecce Hiroshima
17 Oct Sanfrecce Hiroshima 2-2 Gamba Osaka
23 Oct Vissel Kobe 2-2 Sanfrecce Hiroshima
31 Oct Sanfrecce Hiroshima 1-1 FC Tokyo
6 Nov Nagoya Grampus 2-1 Sanfrecce Hiroshima
20 Nov Sanfrecce Hiroshima 3-2 Jubilo Iwata
23 Nov Sanfrecce Hiroshima 0-0 Oita Trinita
28 Nov Urawa Reds 1-0 Sanfrecce Hiroshima

 


First Stage

Date Home . Visitor
13 Mar Sanfrecce Hiroshima 1-1 Shimizu S-Pulse
20 Mar Shimizu S-Pulse 1-2 Kasahima Antlers
11 Apr Shimizu S-Pulse 0-0 FC Tokyo
14 Apr Shimizu S-Pulse 4-3 Urawa Reds
17 Apr Nagoya Grampus 2-2 Shimizu S-Pulse
2 May Shimizu S-Pulse 1-0 Jubilo Iwata
12 May Yokohama Marinos 1-1 Shimizu S-Pulse
9 May Shimizu S-Pulse 1-2 Cerezo Osaka
16 May Vissel Kobe vs Shimizu S-Pulse
22 May Shimizu S-Pulse 1-2 Oita Trinita
12 Jun Kashia Reysol 0-0 Shimizu S-Pulse
16 Jun Albirex Niigata 3-3 Shimizu S-Pulse
19 Jun Shimizu S-Pulse 3-1 Tokyo Verdy
26 Jun JEF United 1-1 Shimizu S-Pulse
 

Second Stage

Date Home . Visitor
15 Aug Shimizu S-Pulse 1-2 Yokohama Marinos
21 Aug FC Tokyo 1-2 Shimizu S-Pulse
29 Aug Shimizu S-Pulse 0-1 Gamba Osaka
11 Sep Shimizu S-Pulse 3-0 Sanfrecce Hiroshima
18 Sep Oita Trinita 1-0 Shimizu S-Pulse
23 Sep Kashima Antlers 0-0 Shimizu S-Pulse
26 Sep Shimizu S-Pulse 2-4 Albirex Niigata
2 Oct Jubilo Iwata 1-2 Shimizu S-Pulse
17 Oct Shimizu S-Pulse 1-2 JEF United
23 Oct Tokyo Verdy 4-0 Shimizu S-Pulse
30 Oct Shimizu S-Pulse 1-2 Nagoya Grampus
6 Nov Urawa Reds 2-1 Shimizu S-Pulse
20 Nov Shimizu S-Pulse 2-1 Kashiwa Reysol
23 Nov Cerezo Osaka 2-1 Shimizu S-Pulse
28 Nov Shimizu S-Pulse 1-3 Vissel Kobe

 


First Stage

Date Home . Visitor
13 Mar FC Tokyo 1-0 Albirex Niigata
20 Mar Oita Trinita 1-2 FC Tokyo
3 Apr FC Tokyo 3 - 2 Tokyo Verdy
11 Apr Shimizu S-Pulse 0-0 FC Tokyo
14 Apr FC Tokyo 1-1 Cerezo Osaka
17 Apr Jubilo Iwata 2-0 FC Tokyo
2 May FC Tokyo 0-2 Yokohama Marinos
5 May Vissel Kobe 1-2 FC Tokyo
9 May FC Tokyo 2-1 Kashiwa Reysol
16 May FC Tokyo 1-1 Sanfrecce Hiroshima
22 May Kashima Antlers 0-0 FC Tokyo
12 Jun FC Tokyo 2-1 Gamba Osaka
16 Jun JEF United 2-2 FC Tokyo
19 Jun FC Tokyo 3-2 Nagoya Grampus
26 Jun Urawa Reds 2-1 FC Tokyo
 

Second Stage

Date Home . Visitor
14 Aug Cerezo Osaka 4-3 FC Tokyo
21 Aug FC Tokyo 1-2 Shimizu S-Pulse
29 Aug Tokyo Verdy 0-1 FC Tokyo
11 Sep FC Tokyo 3-1 Vissel Kobe
19 Sep Kashiwa Reysol 1-1 FC Tokyo
23 Sep FC Tokyo 1-0 Urawa Reds
26 Sep FC Tokyo 0-1 Kashima Antlers
2 Oct Nagoya Grampus 1-1 FC Tokyo
17 Oct FC Tokyo 0-0 Jubilo Iwata
23 Oct Yokohama Marinos 2-1 FC Tokyo
31 Oct Sanfrecce Hiroshima 1-1 FC Tokyo
6 Nov FC Tokyo 1-1 Oita Trinita
20 Nov Albirex Niigata 4-2 FC Tokyo
23 Nov FC Tokyo 3-3 JEF United
28 Nov Gamba Osaka 1-2 FC Tokyo

 


First Stage

Date Home . Visitor
13 Mar Kashiwa Reysol 2-1 Oita Trinita
20 Mar Oita Trinita 1-2 FC Tokyo
3 Apr Vissel Kobe 0-0 Oita Trinita
10 Apr Oita Trinita 2-1 Sanfrecce Hiroshima
14 Apr Oita Trinita 1-1 Yokohama Marinos
18 Apr Urawa Reds 4-1 Oita Trinita
2 May Oita Trinita 3-0 Cerezo Osaka
5 May Jubilo Iwata 2-1 Oita Trinita
9 May Kashima Antlers 3-0 Oita Trinita
22 May Shimizu S-Pulse 1-2 Oita Trinita
12 Jun Oita Trinita 0-1 Albirex Niigata
16 Jun Nagoya Grampus 2-1 Oita Trinita
20 Jun Oita Trinita 2-3 JEF United
26 Jun Tokyo Verdy 3-1 Oita Trinita
 

Second Stage

Date Home . Visitor
14 Aug Oita Trinita 1-1 Jubilo Iwata
21 Aug Yokohama Marinos 2-1 Oita Trinita
29 Aug Cerezo Osaka 1-2 Oita Trinita
12 Sep Oita Trinita 1-4 Urawa Reds
18 Sep Oita Trinita 1-0 Shimizu S-Pulse
23 Sep JEF United 2-0 Oita Trinita
26 Sep Oita Trinita 0-4 Nagoya Grampus
2 Oct Albirex Niigata 3-0 Oita Trinita
17 Oct Oita Trinita 2-3 Tokyo Verdy
24 Oct Gamba Osaka 3-1 Oita Trinita
30 Oct Oita Trinita 2-0 Vissel Kobe
6 Nov FC Tokyo 1-1 Oita Trinita
20 Nov Oita Trinita 0-3 Kashima Antlers
23 Nov Sanfrecce Hiroshima 0-0 Oita Trinita
28 Nov Oita Trinita 2-2 Kashiwa Reysol

 


First Stage

Date Home . Visitor
13 Mar Jubilo Iwata 2-0 Tokyo Verdy
21 Mar Tokyo Verdy 0-1 Kashiwa Reysol
3 Apr FC Tokyo 3 - 2 Tokyo Verdy
10 Apr Tokyo Verdy 2-2 Gamba Osaka
14 Apr Vissel Kobe 1-1 Tokyo Verdy
17 Apr Tokyo Verdy 0-0 Sanfrecce Hiroshima
2 May Albirex Niigata 0-1 Tokyo Verdy
5 May Tokyo Verdy 2-1 JEF United
9 May Yokohama Marinos 3-1 Tokyo Verdy
15 May Nagoya Grampus 1-2 Tokyo Verdy
22 May Tokyo Verdy 1-3 Urawa Reds
13 Jun Cerezo Osaka 2-2 Tokyo Verdy
16 Jun Tokyo Verdy 3-0 Kashima Antlers
19 Jun Shimizu S-Pulse 3-1 Tokyo Verdy
26 Jun Tokyo Verdy 3-1 Oita Trinita
 

Second Stage

Date Home . Visitor
14 Aug Tokyo Verdy 2-0 Albirex Niigata
21 Aug Urawa Reds 7-2 Tokyo Verdy
29 Aug Tokyo Verdy 0-1 FC Tokyo
11 Sep JEF United 2-1 Tokyo Verdy
18 Sep Tokyo Verdy 3-1 Nagoya Grampus
23 Sep Gamba Osaka 1-3 Tokyo Verdy
26 Sep Sanfrecce Hiroshima 3-0 Tokyo Verdy
2 Oct Tokyo Verdy 0-2 Vissel Kobe
17 Oct Oita Trinita 2-3 Tokyo Verdy
23 Oct Tokyo Verdy 4-0 Shimizu S-Pulse
30 Oct Tokyo Verdy 1-2 Jubilo Iwata
6 Nov Kashiwa Reysol 0-2 Tokyo Verdy
20 Nov Tokyo Verdy 1-1 Cerezo Osaka
23 Nov Kashima Antlers 1-0 Tokyo Verdy
28 Nov Tokyo Verdy 0-0 Yokohama Marinos

 


First Stage

Date Home . Visitor
13 Mar Vissel Kobe 2-1 JEF United
20 Mar Albirex Niigata 0-0 Vissel Kobe
10 Apr Urawa Reds 2-1 Vissel Kobe
10 Apr Urawa Reds 2-1 Vissel Kobe
14 Apr Vissel Kobe 1-1 Tokyo Verdy
17 Apr Vissel Kobe 2-0 Kashiwa Reysol
2 May Kashima Antlers 2-0 Vissel Kobe
5 May Vissel Kobe 1-2 FC Tokyo
9 May Sanfrecce Hiroshima 2-0 Vissel Kobe
16 May Vissel Kobe vs Shimizu S-Pulse
22 May Gamba Osaka 6-3 Vissel Kobe
12 Jun Vissel Kobe 0-2 Yokohama Marinos
16 Jun Jubilo Iwata 2-2 Vissel Kobe
19 Jun Vissel Kobe 2-2 Cerezo Osaka
26 Jun Nagoya Grampus 2-2 Vissel Kobe
 

Second Stage

Date Home . Visitor
14 Aug Vissel Kobe 2-3 Urawa Reds
21 Aug Kashiwa Reysol 0-3 Vissel Kobe
29 Aug Vissel Kobe 3-4 Albirex Niigata
11 Sep FC Tokyo 3-1 Vissel Kobe
18 Sep Vissel Kobe 3-3 Gamba Osaka
23 Sep Yokohama Marinos 2-2 Vissel Kobe
26 Sep Vissel Kobe 1-2 Jubilo Iwata
2 Oct Tokyo Verdy 0-2 Vissel Kobe
17 Oct Cerezo Osaka 1-2 Vissel Kobe
23 Oct Vissel Kobe 2-2 Sanfrecce Hiroshima
30 Oct Oita Trinita 2-0 Vissel Kobe
7 Nov Vissel Kobe 2-1 Kashima Antlers
20 Nov JEF United 5-1 Vissel Kobe
23 Nov Vissel Kobe 2-1 Nagoya Grampus
28 Nov Shimizu S-Pulse 1-3 Vissel Kobe