Saturday, 04 December 2021

J.League Match Results: 2002

First Stage

Date Home . Visitor
2 Mar FC Tokyo 4-2 Kashima Antlers
9 Mar Kashima Antlers 0-1(ET) Shimizu S-Pulse
16 Mar JEF United Ichihara 0-2 Kashima Antlers
31 Mar Sanfrecce Hiroshima 0-1 Kashima Antlers
6 Apr Kashima Antlers 0-2 Vegalta Sendai
13 Apr Jubilo Iwata 2-0 Kashima Antlers
20 Apr Consadole Sapporo 1-3 Kashima Antlers
13 Jul Kashima Antlers 1-0 Tokyo Verdy
20 Jul Kashima Antlers 3-2 Kashiwa Reysol
24 Jul Kyoto Purple Sanga 2-1(ET) Kashima Antlers
27 Jul Kashima Antlers 1-0 Vissel Kobe
3 Aug Nagoya Grampus 2-1 Kashima Antlers
7 Aug Urawa Reds 0-2 Kashima Antlers
11 Aug Kashima Antlers 2-1 Yokohama Marinos
17 Aug Kashima Antlers 2-1 Gamba Osaka
 

Second Stage

Home . Visitor
Vegalta Sendai 1-2 Kashima Antlers
Kashima Antlers 1-2 Jubilo Iwata
Tokyo Verdy 2-3 Kashima Antlers
Kashima Antlers 2-1 Kyoto Purple Sanga
Kashiwa Reysol 1-0 Kashima Antlers
Kashima Antlers 3-2 JEF United Ichihara
Kashima Antlers 4-1 Nagoya Grampus
Vissel Kobe 1-0 Kashima Antlers
Yokohama Marinos 2 - 0 Kashima Antlers
Kashima Antlers 2-1 Urawa Reds
Kashima Antlers 3-2 Consadole Sapporo
Gamba Osaka 0-2 Kashima Antlers
Kashima Antlers 0-2 Sanfrecce Hiroshima
Shimizu S-Pulse 2-1 Kashima Antlers
Kashima Antlers 2-1 FC Tokyo

 


First Stage

Home . Visitor
Sanfrecce Hiroshima 5-1 Consadole Sapporo
Consadole Sapporo 0-1 Vegalta Sendai
Jubilo Iwata 4-0 Consadole Sapporo
Nagoya Grampus 0-3 Consadole Sapporo
Kashiwa Reysol 4-1 Consadole Sapporo
Consadole Sapporo 1-2(ET) Kyoto Purple Sanga
Consadole Sapporo 1-3 Kashima Antlers
Vissel Kobe 1-0 Consadole Sapporo
Urawa Reds 2-1(ET) Consadole Sapporo
Consadole Sapporo 2-3(ET) Yokohama Marinos
FC Tokyo 3-1 Consadole Sapporo
Consadole Sapporo 2-3 Shimizu S-Pulse
JEF United Ichihara 2-0 Consadole Sapporo
Consadole Sapporo 1-0 Gamba Osaka
Consadole Sapporo 1-2 Tokyo Verdy
 

Second Stage

Home . Visitor
Consadole Sapporo 2-2 Kashiwa Reysol
Kyoto Purple Sanga 1-0 Consadole Sapporo
Consadole Sapporo 1-2 Vissel Kobe
Yokohama Marinos 1-0 Consadole Sapporo
Consadole Sapporo 1-2 Urawa Reds
Consadole Sapporo 0-1(ET) Jubilo Iwata
Shimizu S-Pulse 3-0 Consadole Sapporo
Consadole Sapporo 0-2 FC Tokyo
Gamba Osaka 1 - 0 Consadole Sapporo
Consadole Sapporo 1-0 JEF United Ichihara
Kashima Antlers 3-2 Consadole Sapporo
Consadole Sapporo 3-2(ET) Tokyo Verdy
Consadole Sapporo 1-0 Nagoya Grampus
Vegalta Sendai 2-0 Consadole Sapporo
Consadole Sapporo 5-4(ET) Sanfrecce Hiroshima

 


First Stage

Home . Visitor
Gamba Osaka 1 - 0 Kashiwa Reysol
Kyoto Purple Sanga 0 - 2 Gamba Osaka
Gamba Osaka 3-1 Vissel Kobe
Gamba Osaka 2-2 Urawa Reds
Yokohama Marinos 2-1(ET) Gamba Osaka
Gamba Osaka 5-0 FC Tokyo
Gamba Osaka 3-0 JEF United
Shimizu S-Pulse 1-4 Gamba Osaka
Gamba Osaka 3-2(ET) Nagoya Grampus
Sanfrecce Hiroshima 1-2 Gamba Osaka
Gamba Osaka 3-0 Vegalta Sendai
Jubilo Iwata 5-4(ET) Gamba Osaka
Gamba Osaka 3-0 Tokyo Verdy
Consadole Sapporo 1-0 Gamba Osaka
Kashima Antlers 2-1 Gamba Osaka
 

Second Stage

Home . Visitor
Gamba Osaka 4-1 Yokohama Marinos
FC Tokyo 1-0 Gamba Osaka
Gamba Osaka 2-1(ET) Shimizu S-Pulse
Gamba Osaka 1-0 Sanfrecce Hiroshima
Nagoya Grampus 1-2 Gamba Osaka
Vissel Kobe 3-2(ET) Gamba Osaka
Gamba Osaka 0-2 Jubilo Iwata
Vegalta Sendai 0-6 Gamba Osaka
Gamba Osaka 1 - 0 Consadole Sapporo
Tokyo Verdy 0-3 Gamba Osaka
JEF United 0-1 Gamba Osaka
Gamba Osaka 0-2 Kashima Antlers
Urawa Reds 0-1 Gamba Osaka
Gamba Osaka 2-1(ET) Kyoto Purple Sanga
Kashiwa Reysol 2-0 Gamba Osaka

 


First Stage

Home . Visitor
Jubilo Iwata 2-0 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 0 - 1 Yokohama Marinos
Nagoya Grampus 1-0 Tokyo Verdy
Nagoya Grampus 0-3 Consadole Sapporo
Shimizu S-Pulse 0-4 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 2-0 Kashiwa Reysol
Nagoya Grampus 0-1 Kyoto Purple Sanga
JEF United Ichihara 3-4 (ET) Nagoya Grampus
Gamba Osaka 3-2(ET) Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 4-1 Vissel Kobe
Sanfrecce Hiroshima 0-1 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 2-1 Kashima Antlers
Vegalta Sendai 1-4 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 2-1 Urawa Reds
FC Tokyo 1-2 Nagoya Grampus
 

Second Stage

Home . Visitor
Nagoya Grampus 3-0 Shimizu S-Pulse
Kashiwa Reysol 1-1 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 3-1 JEF United Ichihara
Vissel Kobe 2-0 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 1-2 Gamba Osaka
Tokyo Verdy 3-2 Nagoya Grampus
Kashima Antlers 4-1 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 3-1 Sanfrecce Hiroshima
Urawa Reds 2-1(ET) Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 3-1 Vegalta Sendai
Kyoto Purple Sanga 2-1 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 1-0 FC Tokyo
Consadole Sapporo 1-0 Nagoya Grampus
Yokohama Marinos 0-1 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 2-3 Jubilo Iwata

 


First Stage

Home . Visitor
JEF United Ichihara 2-1 Kyoto Purple Sanga
Vissel Kobe 0 1 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 0-2 Kashima Antlers
JEF United Ichihara 0-3 Yokohama Marinos
FC Tokyo 1-1 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 1-1 Shimizu S-Pulse
Gamba Osaka 3-0 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 3-4 (ET) Nagoya Grampus
JEF United Ichihara 0-1 Sanfrecce Hiroshima
Vegalta Sendai 2-3(ET) JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 2-2 Jubilo Iwata
Tokyo Verdy 1-2 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 2-0 Consadole Sapporo
Kashiwa Reysol 1-2 JEF United Ichihara
Urawa Reds 2-1 JEF United Ichihara
 

Second Stage

Home . Visitor
JEF United Ichihara 0-1 FC Tokyo
Shimizu S-Pulse 1-0 JEF United Ichihara
Nagoya Grampus 3-1 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 3-1 Vegalta Sendai
Sanfrecce Hiroshima 1-0 JEF United Ichihara
Kashima Antlers 3-2 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 2-0 Tokyo Verdy
Jubilo Iwata 1-2 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 2-1 Kashiwa Reysol
Consadole Sapporo 1-0 JEF United Ichihara
JEF Ichihara 0-1 Gamba Osaka
JEF United Ichihara 1-0 Urawa Reds
Yokohama Marinos 0-1 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 2-0 Vissel Kobe
Kyoto Purple Sanga 3-2 JEF Ichihara

 


First Stage

Home . Visitor
Jubilo Iwata 2-0 Nagoya Grampus
Tokyo Verdy 2-3 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 4-0 Consadole Sapporo
Jubilo Iwata 3-1 Kyoto Purple Sanga
Vissel Kobe 0-1(ET) Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 2-0 Kashima Antlers
Jubilo Iwata 1-3 Yokohama Marinos
Urawa Reds 2-3 (ET) Jubilo Iwata
FC Tokyo 0-2 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 3-1 Shimizu S-Pulse
JEF United Ichihara 2-2 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 5-4(ET) Gamba Osaka
Sanfrecce Hiroshima 0-1(ET) Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 4-0 Vegalta Sendai
Kashiwa Reysol 2-3 Jubilo Iwata
 

Second Stage

Home . Visitor
Jubilo Iwata 1-0 Vissel Kobe
Kashima Antlers 1-2 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 1-2 Urawa Reds
Shimizu S-Pulse 0-2 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 6-1 FC Tokyo
Consadole Sapporo 0-1(ET) Jubilo Iwata
Gamba Osaka 0-2 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 1-2 JEF United Ichihara
Vegalta Sendai 2-3(ET) Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 1-0 Sanfrecce Hiroshima
Yokohama Marinos 1-3 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 3-2 Kashiwa Reysol
Kyoto Purple Sanga 0-3 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 1-0(ET) Tokyo Verdy
Nagoya Grampus 2-3 Jubilo Iwata

 


First Stage

Home . Visitor
Yokohama Marinos 1 - 0 Urawa Reds
Nagoya Grampus 0 - 1 Yokohama Marinos
FC Tokyo 1-1 Yokohama Marinos
JEF United Ichihara 0-3 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 2-1(ET) Gamba Osaka
Sanfrecce Hiroshima 0-2 Yokohama Marinos
Jubilo Iwata 1-3 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 2-0 Vegalta Sendai
Yokohama Marinos 2-1 Tokyo Verdy
Consadole Sapporo 2-3(ET) Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 3-2(ET) Kashiwa Reysol
Kyoto Purple Sanga 1-1 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 3-0 Vissel Kobe
Kashima Antlers 2-1 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 0-0 Shimizu S-Pulse
 

Second Stage

Home . Visitor
Gamba Osaka 4-1 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 1-2 Sanfrecce Hiroshima
Vegalta Sendai 1-0 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 1-0 Consadole Sapporo
Tokyo Verdy 1-1 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 2-1(ET) FC Tokyo
Yokohama Marinos 0-1 Kyoto Purple Sanga
Kashiwa Reysol 0-1 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 2 - 0 Kashima Antlers
Vissel Kobe 1-2 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 1-3 Jubilo Iwata
Shimizu S-Pulse 1-2 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 0-1 JEF United Ichihara
Yokohama Marinos 0-1 Nagoya Grampus
Urawa Reds 0-1(ET) Yokohama Marinos

 


First Stage

Home . Visitor
Yokohama Marinos 1 - 0 Urawa Reds
Urawa Reds 0 - 1 FC Tokyo
Shimizu S-Pulse 2-1 Urawa Reds
Gamba Osaka 2-2 Urawa Reds
Urawa Reds 4-1 Sanfrecce Hiroshima
Vegalta Sendai 1-2(ET) Urawa Reds
Tokyo Verdy 2-1(ET) Urawa Reds
Urawa Reds 2-3 (ET) Jubilo Iwata
Urawa Reds 2-1(ET) Consadole Sapporo
Kashiwa Reysol 1-2 Urawa Reds
Urawa Reds 1-3 Kyoto Purple Sanga
Vissel Kobe 0-2 Urawa Reds
Urawa Reds 0-2 Kashima Antlers
Nagoya Grampus 2-1 Urawa Reds
Urawa Reds 2-1 JEF United Ichihara
 

Second Stage

Home . Visitor
Sanfrecce Hiroshima 1-2(ET) Urawa Reds
Urawa Reds 1-0(ET) Vegalta Sendai
Jubilo Iwata 1-2 Urawa Reds
Urawa Reds 1-1 Kashiwa Reysol
Consadole Sapporo 1-2 Urawa Reds
Urawa Reds 2-1(ET) Shimizu S-Pulse
Urawa Reds 3-0 Vissel Kobe
Kyoto Purple Sanga 1-4 Urawa Reds
Urawa Reds 2-1(ET) Nagoya Grampus
Kashima Antlers 2-1 Urawa Reds
Urawa Reds 0-1 (ET) Tokyo Verdy
JEF United Ichihara 1-0 Urawa Reds
Urawa Reds 0-1 Gamba Osaka
FC Tokyo 1-0 Urawa Reds
Urawa Reds 0-1 (ET) Yokohama Marinos

 


First Stage

Home . Visitor
Gamba Osaka 1 - 0 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 2 - 1 Sanfrecce Hiroshima
Vegalta Sendai 5-2 Kashiwa Reysol
Tokyo Verdy 0-1 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 4-1 Consadole Sapporo
Nagoya Grampus 2-0 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 1-0(ET) Vissel Kobe
Kyoto Purple Sanga 2-0 Kashiwa Reysol
Kashima Antlers 3-2 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 1-2 Urawa Reds
Yokohama Marinos 3-2(ET) Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 1-3 FC Tokyo
Shimizu S-Pulse 2-1 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 1-2 JEF United Ichihara
Kashiwa Reysol 2-3 Jubilo Iwata
 

Second Stage

Home . Visitor
Consadole Sapporo 2-2 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 1-1 Nagoya Grampus
Kashiwa Reysol 0-1 Kyoto Purple Sanga
Urawa Reds 1-1 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 1-0 Kashima Antlers
Kashiwa Reysol 1-0 Vegalta Sendai
FC Tokyo 0-1 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 0-1 Yokohama Marinos
JEF United Ichihara 2-1 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 1-0 Shimizu S-Pulse
Vissel Kobe 3-1 Kashiwa Reysol
Jubilo Iwata 3-2 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 4-1 Tokyo Verdy
Sanfrecce Hiroshima 2-0 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 2-0 Gamba Osaka

 


First Stage

Home . Visitor
Shimizu S-Pulse 1-0 (ET) Vissel Kobe
Kashima Antlers 0-1(ET) Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 2-1 Urawa Reds
Shimizu S-Pulse 2-1(ET) FC Tokyo
Shimizu S-Pulse 0-4 Nagoya Grampus
JEF United Ichihara 1-1 Shimizu S-Pulse
Sanfrecce Hiroshima 0-0 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 1-4 Gamba Osaka
Shimizu S-Pulse 1-0 Vegalta Sendai
Jubilo Iwata 3-1 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 1-2 Tokyo Verdy
Consadole Sapporo 2-3 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 2-1 Kashiwa Reysol
Kyoto Purple Sanga 0-1 Shimizu S-Pulse
Yokohama Marinos 0-0 Shimizu S-Pulse
 

Second Stage

Home . Visitor
Nagoya Grampus 3-0 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 1-0 JEF United Ichihara
Gamba Osaka 2-1(ET) Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 0-2 Jubilo Iwata
Vegalta Sendai 3-1 Shimizu S-Pulse
Urawa Reds 2-1(ET) Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 3-0 Consadole Sapporo
Tokyo Verdy 2-0 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 2 - 1 Kyoto Purple Sanga
Kashiwa Reysol 1-0 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 2-1 Sanfrecce Hiroshima
Shimizu S-Pulse 1-2 Yokohama Marinos
FC Tokyo 1-2 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 2-1 Kashima Antlers
Vissel Kobe 3-0 Shimizu S-Pulse

 


First Stage

Home . Visitor
Sanfrecce Hiroshima 5-1 Consadole Sapporo
Kashiwa Reysol 2 - 1 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 2-1 Kyoto Purple Sanga
Sanfrecce Hiroshima 0-1 Kashima Antlers
Urawa Reds 4-1 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 0-2 Yokohama Marinos
Sanfrecce Hiroshima 0-0 Shimizu S-Pulse
FC Tokyo 4-0 Sanfrecce Hiroshima
JEF United Ichihara 0-1 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 1-2 Gamba Osaka
Sanfrecce Hiroshima 0-1 Nagoya Grampus
Vegalta Sendai 4-2 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 0-1(ET) Jubilo Iwata
Tokyo Verdy 1-0 (ET) Sanfrecce Hiroshima
Vissel Kobe 1-0 Sanfrecce Hiroshima
 

Second Stage

Home . Visitor
Sanfrecce Hiroshima 1-2(ET) Urawa Reds
Yokohama Marinos 1-2 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 2-1(ET) FC Tokyo
Gamba Osaka 1-0 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 1-0 JEF United Ichihara
Kyoto Purple Sanga 2-0 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 1-2(ET) Vegalta Sendai
Nagoya Grampus 3-1 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 0-0 Tokyo Verdy
Jubilo Iwata 1-0 Sanfrecce Hiroshima
Shimizu S-Pulse 2-1 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 1-1 Vissel Kobe
Kashima Antlers 0-2 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 2-0 Kashiwa Reysol
Consadole Sapporo 5-4(ET) Sanfrecce Hiroshima

 


First Stage

Home . Visitor
JEF United Ichihara 2-1 Kyoto Purple Sanga
Kyoto Purple Sanga 0-2 Gamba Osaka
Sanfrecce Hiroshima 2-1 Kyoto Purple Sanga
Jubilo Iwata 3-1 Kyoto Purple Sanga
Kyoto Purple Sanga 5-1 Tokyo Verdy
Consadole Sapporo 1-2(ET) Kyoto Purple Sanga
Nagoya Grampus 0-1 Kyoto Purple Sanga
Kyoto Purple Sanga 2-0 Kashiwa Reysol
Vissel Kobe 1-2(ET) Kyoto Purple Sanga
Kyoto Purple Sanga 2-1(ET) Kashima Antlers
Urawa Reds 1-3 Kyoto Purple Sanga
Kyoto Purple Sanga 1-1 Yokohama Marinos
FC Tokyo 1-3 Kyoto Purple Sanga
Kyoto Purple Sanga 0-1 Shimizu S-Pulse
Kyoto Purple Sanga 2-1 Vegalta Sendai
 

Second Stage

Home . Visitor
Tokyo Verdy 5-0 Kyoto Purple Sanga
Kyoto Purple Sanga 1-0 Consadole Sapporo
Kashiwa Reysol 0-1 Kyoto Purple Sanga
Kashima Antlers 2-1 Kyoto Purple Sanga
Kyoto Purple Sanga 2-1(ET) Vissel Kobe
Kyoto Purple Sanga 2-0 Sanfrecce Hiroshima
Yokohama Marinos 0-1 Kyoto Purple Sanga
Kyoto Purple Sanga 1-4 Urawa Reds
Shimizu S-Pulse 2 - 1 Kyoto Purple Sanga
Kyoto Purple Sanga 0-1 FC Tokyo
Kyoto Purple Sanga 2-1 Nagoya Grampus
Vegalta Sendai 1-2 Kyoto Purple Sanga
Kyoto Purple Sanga 0-3 Jubilo Iwata
Gamba Osaka 2-1(ET) Kyoto Purple Sanga
Kyoto Purple Sanga 3-2 JEF Ichihara

 


First Stage

Home . Visitor
FC Tokyo 4-2 Kashima Antlers
Urawa Reds 0-1 FC Tokyo
FC Tokyo 1-1 Yokohama Marinos
Shimizu S-Pulse 2-1(ET) FC Tokyo
FC Tokyo 1-1 JEF United Ichihara
Gamba Osaka 5-0 FC Tokyo
Vegalta Sendai 3-1 FC Tokyo
FC Tokyo 4-0 Sanfrecce Hiroshima
FC Tokyo 0-2 Jubilo Iwata
Tokyo Verdy 2-1 FC Tokyo
FC Tokyo 3-1 Consadole Sapporo
Kashiwa Reysol 1-3 FC Tokyo
FC Tokyo 1-3 Kyoto Purple Sanga
Vissel Kobe 2-1 (ET) FC Tokyo
FC Tokyo 1-2 Nagoya Grampus
 

Second Stage

Home . Visitor
JEF United Ichihara 0-1 FC Tokyo
FC Tokyo 1-0 Gamba Osaka
Sanfrecce Hiroshima 2-1(ET) FC Tokyo
FC Tokyo 2-1 Tokyo Verdy
Jubilo Iwata 6-1 FC Tokyo
Yokohama Marinos 2-1(ET) FC Tokyo
FC Tokyo 0-1 Kashiwa Reysol
Consadole Sapporo 0-2 FC Tokyo
FC Tokyo 3-2(ET) Vissel Kobe
Kyoto Purple Sanga 0-1 FC Tokyo
FC Tokyo 2-0 Vegalta Sendai
Nagoya Grampus 1-0 FC Tokyo
FC Tokyo 1-2 Shimizu S-Pulse
FC Tokyo 1-0 Urawa Reds
Kashima Antlers 2-1 FC Tokyo

 


First Stage

Home . Visitor
Vegalta Sendai 1-0 Tokyo Verdy
Tokyo Verdy 2-3 Jubilo Iwata
Nagoya Grampus 1-0 Tokyo Verdy
Tokyo Verdy 0-1 Kashiwa Reysol
Kyoto Purple Sanga 5-1 Tokyo Verdy
Tokyo Verdy 1-1 Vissel Kobe
Tokyo Verdy 2-1(ET) Urawa Reds
Kashima Antlers 1-0 Tokyo Verdy
Yokohama Marinos 2-1 Tokyo Verdy
Tokyo Verdy 2-1 FC Tokyo
Shimizu S-Pulse 1-2 Tokyo Verdy
Tokyo Verdy 1-2 JEF United Ichihara
Gamba Osaka 3-0 Tokyo Verdy
Tokyo Verdy 1-0 (ET) Sanfrecce Hiroshima
Consadole Sapporo 1-2 Tokyo Verdy
 

Second Stage

Home . Visitor
Tokyo Verdy 5-0 Kyoto Purple Sanga
Vissel Kobe 0-2 Tokyo Verdy
Tokyo Verdy 2-3 Kashima Antlers
FC Tokyo 2-1 Tokyo Verdy
Tokyo Verdy 1-1 Yokohama Marinos
Tokyo Verdy 3-2 Nagoya Grampus
JEF United Ichihara 2-0 Tokyo Verdy
Tokyo Verdy 2-0 Shimizu S-Pulse
Sanfrecce Hiroshima 0 - 0 Tokyo Verdy
Tokyo Verdy 0-3 Gamba Osaka
Urawa Reds 0-1 (ET) Tokyo Verdy
Consadole Sapporo 3-2(ET) Tokyo Verdy
Kashiwa Reysol 4-1 Tokyo Verdy
Jubilo Iwata 1-0(ET) Tokyo Verdy
Tokyo Verdy 3-1 Vegalta Sendai

 


First Stage

Date Home . Visitor
3 Mar Vegalta Sendai 1 - 0 Tokyo Verdy
9 Mar Consadole Sapporo 0 - 1 Vegalta Sendai
16 Mar Vegalta Sendai 5-2 Kashiwa Reysol
31 Mar Vegalta Sendai 2-1(ET) Vissel Kobe
6 Apr Kashima Antlers 0-2 Vegalta Sendai
14 Apr Vegalta Sendai 1-2(ET) Urawa Reds
21 Apr Vegalta Sendai 3-1 FC Tokyo
13 Jul Yokohama Marinos 2-0 Vegalta Sendai
20 Jul Shimizu S-Pulse 1-0 Vegalta Sendai
24 Jul Vegalta Sendai 2-3(ET) JEF United Ichihara
28 Jul Gamba Osaka 3-0 Vegalta Sendai
3 Aug Vegalta Sendai 4-2 Sanfrecce Hiroshima
7 Aug Vegalta Sendai 1-4 Nagoya Grampus
10 Aug Jubilo Iwata 4-0 Vegalta Sendai
17 Aug Kyoto Purple Sanga 2-1 Vegalta Sendai
 

Second Stage

Home . Visitor
Vegalta Sendai 1-2 Kashima Antlers
Urawa Reds 1-0(ET) Vegalta Sendai
Vegalta Sendai 1-0 Yokohama Marinos
JEF United Ichihara 3-1 Vegalta Sendai
Vegalta Sendai 3-1 Shimizu S-Pulse
Kashiwa Reysol 1-0 Vegalta Sendai
Sanfrecce Hiroshima 1-2(ET) Vegalta Sendai
Vegalta Sendai 0-6 Gamba Osaka
Vegalta Sendai 2-3(ET) Jubilo Iwata
Nagoya Grampus 3-1 Vegalta Sendai
FC Tokyo 2-0 Vegalta Sendai
Vegalta Sendai 1-2 Kyoto Purple Sanga
Vissel Kobe 2-2 Vegalta Sendai
Vegalta Sendai 2-0 Consadole Sapporo
Tokyo Verdy 3-1 Vegalta Sendai

 


First Stage

Date Home . Visitor
3 Mar Shimizu S-Pulse 1-0 (ET) Vissel Kobe
9 Mar Vissel Kobe 0 - 1 JEF United Ichihara
17 Mar Gamba Osaka 3-1 Vissel Kobe
31 Mar Vegalta Sendai 2-1(ET) Vissel Kobe
6 Apr Vissel Kobe 0-1(ET) Jubilo Iwata
13 Apr Tokyo Verdy 1-1 Vissel Kobe
20 Apr Kashiwa Reysol 1-0(ET) Vissel Kobe
13 Jul Vissel Kobe 1-0 Consadole Sapporo
20 Jul Vissel Kobe 1-2(ET) Kyoto Purple Sanga
24 Jul Nagoya Grampus 4-1 Vissel Kobe
27 Jul Kashima Antlers 1-0 Vissel Kobe
4 Aug Vissel Kobe 0-2 Urawa Reds
7 Aug Yokohama Marinos 3-0 Vissel Kobe
10 Aug Vissel Kobe 2-1 (ET) FC Tokyo
17 Aug Vissel Kobe 1-0 Sanfrecce Hiroshima
 

Second Stage

Home . Visitor
Jubilo Iwata 1-0 Vissel Kobe
Vissel Kobe 0-2 Tokyo Verdy
Consadole Sapporo 1-2 Vissel Kobe
Vissel Kobe 2-0 Nagoya Grampus
Kyoto Purple Sanga 2-1(ET) Vissel Kobe
Vissel Kobe 3-2(ET) Gamba Osaka
Urawa Reds 3-0 Vissel Kobe
Vissel Kobe 1-0 Kashima Antlers
FC Tokyo 3-2(ET) Vissel Kobe
Vissel Kobe 1-2 Yokohama Marinos
Vissel Kobe 3-1 Kashiwa Reysol
Sanfrecce Hiroshima 1-1 Vissel Kobe
Vissel Kobe 2-2 Vegalta Sendai
JEF United Ichihara 2-0 Vissel Kobe
Vissel Kobe 3-0 Shimizu S-Pulse