Saturday, 04 December 2021

J.League Match Results: 2001

First Stage

Home . Visitor
Kashima Antlers 2 - 1 Sanfrecce Hiroshima
Tokyo Verdy 2 - 1 (ET) Kashima Antlers
Cerezo Osaka 0 - 0 Kashima Antlers
Kashima Antlers 1 - 2 Jubilo Iwata
Nagoya Grampus 2-1 (ET) Kashima Antlers
Kashima Antlers 2 - 1 Urawa Reds
JEF United Ichihara 2 - 0 Kashima Antlers
Kashima Antlers 3 - 4 Shimizu S-Pulse
Consadole Sapporo 2 - 1 Kashima Antlers
Kashima Antlers 3 - 2 (ET) Kashiwa Reysol
Avispa Fukuoka 0 - 2 Kashima Antlers
Kashima Antlers 2 - 0 Yokohama Marinos
FC Tokyo 2 - 0 Kashima Antlers
Kashima Antlers 2 - 0 Vissel Kobe
Gamba Osaka 3 - 1 Kashima Antlers
 

Second Stage

Home . Visitor
Kashima Antlers 2 - 1 Consadole Sapporo
Shimizu S-Pulse 1 - 2 Kashima Antlers
Kashima Antlers 3 - 1 Gamba Osaka
Vissel Kobe 2-3 (ET) Kashima Antlers
Kashima Antlers 3 - 1 JEF United
Urawa Reds 1-2 (ET) Kashima Antlers
Kashima Antlers 4-2 Nagoya Grampus
Jubilo Iwata 2 - 0 Kashima Antlers
Kashima Antlers 2-1 Cerezo Osaka
Kashiwa Reysol 0-1 Kashima Antlers
Kashima Antlers 4 - 1 Avispa Fukuoka
Yokohama Marinos 1 - 2 Kashima Antlers
Kashima Antlers 3 - 1 FC Tokyo
Kashima Antlers 4-0 Tokyo Verdy
Hiroshima Sanfrecce 4-1 Kashima Antlers

 


First Stage

Home . Visitor
Avispa Fukuoka 2 - 0 Gamba Osaka
Shimizu S-Pulse 1 - 0 Avispa Fukuoka
Urawa Reds 2 - 0 Avispa Fukuoka
Avispa Fukuoka 3 - 2 JEF United Ichihara
Sanfrecce Hiroshima 2 - 3 Avispa Fukuoka
Avispa Fukuoka 1 - 0 Tokyo Verdy
Vissel Kobe 2 - 1 Avispa Fukuoka
Cerezo Osaka 3 - 0 Avispa Fukuoka
Avispa Fukuoka 1 - 0 Yokohama Marinos
FC Tokyo 1 - 2 Avispa Fukuoka
Avispa Fukuoka 0 - 2 Kashima Antlers
Jubilo Iwata 2 - 1 (ET) Avispa Fukuoka
Avispa Fukuoka 0 - 4 Nagoya Grampus
Avispa Fukuoka 0 - 2 Consadole Sapporo
Kashiwa Reysol 1 - 0 Avispa Fukuoka
 

Second Stage

Home . Visitor
Yokohama Marinos 1-0 (ET) Avispa Fukuoka
Avispa Fukuoka 4 - 0 Cerezo Osaka
Avispa Fukuoka h2>2 - 5 Kashiwa Reysol
Consadole Sapporo 3-4(ET) Avispa Fukuoka
Avispa Fukuoka 0 - 0 Vissel Kobe
Tokyo Verdy 0-3 Avispa Fukuoka
Avispa Fukuoka 0-4 Hiroshima Sanfrecce
JEF United 3 - 0 Avispa Fukuoka
Avispa Fukuoka 1-1 Urawa Reds
Avispa Fukuoka 1-0 FC Tokyo
Kashima Antlers 4 - 1 Avispa Fukuoka
Avispa Fukuoka 2 - 3 Jubilo Iwata
Nagoya Grampus 1 - 0 Avispa Fukuoka
Avispa Fukuoka 2-3(ET) Shimizu S-Pulse
Gamba Osaka 3-2 Avispa Fukuoka

 


First Stage

Home . Visitor
Cerezo Osaka 1 - 2 Consadole Sapporo
Urawa Reds 2 - 2 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 0 - 0 Kashima Antlers
Gamba Osaka 2 - 1 Cerezo Osaka
Jubilo Iwata 3 - 2 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 2 - 1 Shimizu S-Pulse
Nagoya Grampus 3 - 1 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 3 - 0 Avispa Fukuoka
Sanfrecce Hiroshima 3 - 2 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 0 - 2 Yokohama Marinos
Tokyo Verdy 2 - 1 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 1 - 2 (ET) FC Tokyo
Vissel Kobe 3 - 1 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 3 - 2 Kashiwa Reysol
JEF United Ichihara 4 - 2 Cerezo Osaka
 

Second Stage

Home . Visitor
Cerezo Osaka 2 - 6 Hiroshima Sanfrecce
Avispa Fukuoka 4 - 0 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka h2>1 - 2 JEF United
Kashiwa Reysol 5 - 1 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 0 - 2 Nagoya Grampus
Shimizu S-Pulse 4-1 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 0-1 Jubilo Iwata
Cerezo Osaka 2-1(ET) Gamba Osaka
Kashima Antlers 2-1 Cerezo Osaka
Yokohama Marinos 2-3 (ET) Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 0 - 3 Verdy Tokyo
FC Tokyo 5 - 2 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 3 - 1 Vissel Kobe
Cerezo Osaka 2-1(ET) Urawa Reds
Consadole Sapporo 0-1 Cerezo Osaka

 


First Stage

Home . Visitor
Cerezo Osaka 1 - 2 Consadole Sapporo
Consadole Sapporo 2 - 1 Kashiwa Reysol
Sanfrecce Hiroshima 1 - 0 Consadole Sapporo
Consadole Sapporo 2 - 0 Tokyo Verdy
Vissel Kobe 0 - 0 Consadole Sapporo
Consadole Sapporo 1 - 0 Gamba Osaka
Shimizu S-Pulse 5 - 2 Consadole Sapporo
FC Tokyo 2 - 0 Consadole Sapporo
Consadole Sapporo 2 - 1 Kashima Antlers
Jubilo Iwata 2 - 1 (ET) Consadole Sapporo
Consadole Sapporo 2 - 2 Nagoya Grampus
Urawa Reds 2 - 0 Consadole Sapporo
Consadole Sapporo 2 - 3 JEF United Ichihara
Avispa Fukuoka 0 - 2 Consadole Sapporo
Consadole Sapporo 1 - 1 Yokohama Marinos
 

Second Stage

Home . Visitor
Kashima Antlers 2 - 1 Consadole Sapporo
Consadole Sapporo 2 - 5 FC Tokyo
Yokohama Marinos 3-2(ET) Consadole Sapporo
Consadole Sapporo 3-4(ET) Avispa Fukuoka
Consadole Sapporo 3-2 (ET) Shimizu S-Pulse
Gamba Osaka 0-0 Consadole Sapporo
Consadole Sapporo 5-2 Vissel Kobe
Tokyo Verdy 0 - 1 Consadole Sapporo
Consadole Sapporo 4-2 Hiroshima Sanfrecce
Consadole Sapporo 1-2 Jubilo Iwata
Nagoya Grampus 2 - 0 Consadole Sapporo
Consadole Sapporo 1 - 1 Urawa Reds
JEF United 2 - 0 Consadole Sapporo
Kashiwa Reysol 1-0 Consadole Sapporo
Consadole Sapporo 0-1 Cerezo Osaka

 


First Stage

Home . Visitor
Avispa Fukuoka 2 - 0 Gamba Osaka
Gamba Osaka 3 - 2 Yokohama Marinos
Vissel Kobe 0 - 1 (ET) Gamba Osaka
Gamba Osaka 2 - 1 Cerezo Osaka
Gamba Osaka 0-1 (ET) Shimizu S-Pulse
Consadole Sapporo 1 - 0 Gamba Osaka
Gamba Osaka 3 - 2 Kashiwa Reysol
Jubilo Iwata 2 - 0 Gamba Osaka
Gamba Osaka 2 - 3 Nagoya Grampus
Urawa Reds 1 - 2 Gamba Osaka
Gamba Osaka 3 - 4 JEF United Ichihara
Sanfrecce Hiroshima 2 - 3 Gamba Osaka
Gamba Osaka 5 - 0 Tokyo Verdy
FC Tokyo 0 - 2 Gamba Osaka
Gamba Osaka 3 - 1 Kashima Antlers
 

Second Stage

Home . Visitor
Nagoya Grampus 3 - 2 Gamba Osaka
Gamba Osaka 1 - 0 Jubilo Iwata
Kashima Antlers 3 - 1 Gamba Osaka
Gamba Osaka 1 - 2 FC Tokyo
Kashiwa Reysol 0 - 1 Gamba Osaka
Gamba Osaka 0-0 Consadole Sapporo
Shimizu S-Pulse 4-2 Gamba Osaka
Cerezo Osaka 2-1(ET) Gamba Osaka
Gamba Osaka 3-2 Vissel Kobe
Gamba Osaka 1-1 Urawa Reds
JEF United 0 - 1 Gamba Osaka
Gamba Osaka 1 - 2 Sanfrecce Hiroshima
Tokyo Verdy 3 - 2 Gamba Osaka
Yokohama Marinos 2-1 Gamba Osaka
Gamba Osaka 3-2 Avispa Fukuoka

 


First Stage

Home . Visitor
Nagoya Grampus 2 - 0 Urawa Reds
JEF United Ichihara 1 - 2 (ET) Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 1 - 1 Yokohama Marinos
FC Tokyo 0 - 1 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 2-1 (ET) Kashima Antlers
Jubilo Iwata 3 - 0 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 3 - 1 Cerezo Osaka
Nagoya Grampus 0 - 2 Vissel Kobe
Gamba Osaka 2 - 3 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus vs Shimizu S-Pulse
Consadole Sapporo 2 - 2 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 1 - 4 Kashiwa Reysol
Avispa Fukuoka 0 - 4 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 3 - 2 Sanfrecce Hiroshima
Tokyo Verdy 0 - 3 Nagoya Grampus
 

Second Stage

Home . Visitor
Nagoya Grampus 3 - 2 Gamba Osaka
Vissel Kobe 2 - 1 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 3 - 2 Tokyo Verdy
Hiroshima Sanfrecce 2 - 4 Nagoya Grampus
Cerezo Osaka 0 - 2 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 0-2 Jubilo Iwata
Kashima Antlers 4-2 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 1 - 1 FC Tokyo
Yokohama Marinos 2-0 Nagoya Grampus
Shimizu S-Pulse 2-1 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 2 - 0 Consadole Sapporo
Kashiwa Reysol 3 - 2 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 1 - 0 Avispa Fukuoka
Nagoya Grampus 5-1 JEF United
Urawa Reds 2-0 Nagoya Grampus

 


First Stage

Home . Visitor
Jubilo Iwata 4 - 1 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 1 - 2 (ET) Nagoya Grampus
JEF United Ichihara 2 - 3 (ET) Kashiwa Reysol
Avispa Fukuoka 3 - 2 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 2 - 0 Yokohama Marinos
FC Tokyo 0 - 3 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 2 - 0 Kashima Antlers
JEF United Ichihara 1 - 3 Sanfrecce Hiroshima
Tokyo Verdy 1 - 2 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 4 - 1 Vissel Kobe
Gamba Osaka 3 - 4 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 2 - 0 Shimizu S-Pulse
Consadole Sapporo 2 - 3 JEF United Ichihara
Urawa Reds 3 - 1 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 4 - 2 Cerezo Osaka
 

Second Stage

Home . Visitor
JEF United 2 - 1 Tokyo Verdy
Hiroshima Sanfrecce 2 - 0 JEF United
Cerezo Osaka h2>1 - 2 JEF United
JEF United 2 - 1 Urawa Reds
Kashima Antlers 3 - 1 JEF United
JEF United 2-2 FC Tokyo
Yokohama Marinos 1-1 JEF United
JEF United 3 - 0 Avispa Fukuoka
Kashiwa Reysol 3-4 JEF United
Vissel Kobe 3-0 JEF United
JEF United 0 - 1 Gamba Osaka
Shimzu S-Pulse 1 - 2 JEF United
JEF United 2 - 0 Consadole Sapporo
Nagoya Grampus 5-1 JEF United
JEF United 2-4 Jubilo Iwata

 


First Stage

Home . Visitor
Jubilo Iwata 4 - 1 JEF United Ichihara
Sanfrecce Hiroshima 1 - 4 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 1 - 0 FC Tokyo
Kashima Antlers 1 - 2 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 3 - 2 Cerezo Osaka
Jubilo Iwata 3 - 0 Nagoya Grampus
Urawa Reds 0 - 2 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 2 - 0 Gamba Osaka
Shimizu S-Pulse 1 - 0 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 2 - 1 (ET) Consadole Sapporo
Kashiwa Reysol 0 - 1 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 2 - 1 (ET) Avispa Fukuoka
Yokohama Marinos 2 - 1 (ET) Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 2 - 1 Tokyo Verdy
Vissel Kobe 2 - 2 Jubilo Iwata
 

Second Stage

Home . Visitor
Jubilo Iwata vs Shimizu S-Pulse
Gamba Osaka 1 - 0 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 2 - 0 Vissel Kobe
Tokyo Verdy 1 - 2(ET) Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 2-1 (ET) Urawa Reds
Nagoya Grampus 0-2 Jubilo Iwata
Cerezo Osaka 0-1 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 2 - 0 Kashima Antlers
FC Tokyo 2-5 Jubilo Iwata
Consadole Sapporo 1-2 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 1 - 3 Kashiwa Reysol
Avispa Fukuoka 2 - 3 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 1 - 0 Yokohama Marinos
Jubilo Iwata 1-0 Hiroshima Sanfrecce
JEF United 2-4 Jubilo Iwata

 


First Stage

Home . Visitor
Yokohama Marinos 0 - 1 (ET) Vissel Kobe
Gamba Osaka 3 - 2 Yokohama Marinos
Nagoya Grampus 1 - 1 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 0 - 1 Urawa Reds
JEF United Ichihara 2 - 0 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 2 - 1 Sanfrecce Hiroshima
Tokyo Verdy 2 - 3 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 0 - 2 Kashiwa Reysol
Avispa Fukuoka 1 - 0 Yokohama Marinos
Cerezo Osaka 0 - 2 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 0 - 2 FC Tokyo
Kashima Antlers 2 - 0 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 2 - 1 (ET) Jubilo Iwata
Yokohama Marinos 1 - 3 Shimizu S-Pulse
Consadole Sapporo 1 - 1 Yokohama Marinos
 

Second Stage

Home . Visitor
Yokohama Marinos 1-0 (ET) Avispa Fukuoka
Kashiwa Reysol 0 - 1 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 3-2(ET) Consadole Sapporo
Shimizu S-Pulse 3 - 0 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 1 - 2 Tokyo Verdy
Hiroshima Sanfrecce 3-1 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 1-1 JEF United
Urawa Reds 0 - 2 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 2-0 Nagoya Grampus
Yokohama Marinos 2-3 (ET) Cerezo Osaka
FC Tokyo 1 - 1 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 1 - 2 Kashima Antlers
Jubilo Iwata 1 - 0 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 2-1 Gamba Osaka
Vissel Kobe 1-1 Yokohama Marinos

 


First Stage

Home . Visitor
Nagoya Grampus 2 - 0 Urawa Reds
Urawa Reds 2 - 2 Cerezo Osaka
Urawa Reds 2 - 0 Avispa Fukuoka
Yokohama Marinos 0 - 1 Urawa Reds
Urawa Reds 1 - 3 FC Tokyo
Kashima Antlers 2 - 1 Urawa Reds
Urawa Reds 0 - 2 Jubilo Iwata
Urawa Reds 4 - 2 Tokyo Verdy
Vissel Kobe 1 - 2 Urawa Reds
Urawa Reds 1 - 2 Gamba Osaka
Shimizu S-Pulse 1 - 0 Urawa Reds
Urawa Reds 2 - 0 Consadole Sapporo
Kashiwa Reysol 3 - 2 Urawa Reds
Urawa Reds 3 - 1 JEF United Ichihara
Sanfrecce Hiroshima 1 - 3 Urawa Reds
 

Second Stage

Home . Visitor
Urawa Reds 1 - 3 Vissel Kobe
Tokyo Verdy 2 - 1 Urawa Reds
Urawa Reds 2 - 1 Hiroshima Sanfrecce
JEF United 2 - 1 Urawa Reds
Jubilo Iwata 2-1 (ET) Urawa Reds
Urawa Reds 1-2 (ET) Kashima Antlers
FC Tokyo 3-2 Urawa Reds
Urawa Reds 0 - 2 Yokohama Marinos
Avispa Fukuoka 1-1 Urawa Reds
Gamba Osaka 1-1 Urawa Reds
Urawa Reds 2 - 1 Shimizu S-Pulse
Consadole Sapporo 1 - 1 Urawa Reds
Urawa Reds 3 - 1 Kashiwa Reysol
Cerezo Osaka 2-1(ET) Urawa Reds
Urawa Reds 2-0 Nagoya Grampus

 


First Stage

Home . Visitor
Kashiwa Reysol 2 - 1 Shimizu S-Pulse
Consadole Sapporo 2 - 1 Kashiwa Reysol
JEF United Ichihara 2 - 3 (ET) Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 2 - 1 Sanfrecce Hiroshima
Tokyo Verdy 1 - 0 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 5 - 1 Vissel Kobe
Yokohama Marinos 0 - 2 Kashiwa Reysol
Gamba Osaka 3 - 2 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 0 - 2 FC Tokyo
Kashima Antlers 3 - 2 (ET) Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 0 - 1 Jubilo Iwata
Nagoya Grampus 1 - 4 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 3 - 2 Urawa Reds
Cerezo Osaka 3 - 2 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 1 - 0 Avispa Fukuoka
 

Second Stage

Home . Visitor
FC Tokyo 3 - 2 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 0 - 1 Yokohama Marinos
Avispa Fukuoka h2>2 - 5 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 5 - 1 Cerezo Osaka
Kashiwa Reysol 0 - 1 Gamba Osaka
Vissel Kobe 1-1 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 1-1 Tokyo Verdy
Hiroshima Sanfrecce 2 - 4 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 3-4 JEF United
Kashiwa Reysol 0-1 Kashima Antlers
Jubilo Iwata 1 - 3 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 3 - 2 Nagoya Grampus
Urawa Reds 3 - 1 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 1-0 Consadole Sapporo
Shimizu S-Pulse 0-1 Kashiwa Reysol

 


First Stage

Home . Visitor
Kashima Antlers 2 - 1 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 1 - 4 Jubilo Iwata
Sanfrecce Hiroshima 1 - 0 Consadole Sapporo
Kashiwa Reysol 2 - 1 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 2 - 3 Avispa Fukuoka
Yokohama Marinos 2 - 1 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 3 - 0 FC Tokyo
JEF United Ichihara 1 - 3 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 3 - 2 Cerezo Osaka
Sanfrecce Hiroshima 3 - 2 (ET) Tokyo Verdy
Vissel Kobe 1 - 0 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 2 - 3 Gamba Osaka
Shimizu S-Pulse 5 - 1 Sanfrecce Hiroshima
Nagoya Grampus 3 - 2 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 1 - 3 Urawa Reds
 

Second Stage

Home . Visitor
Cerezo Osaka 2 - 6 Hiroshima Sanfrecce
Hiroshima Sanfrecce 2 - 0 JEF United
Urawa Reds 2 - 1 Hiroshima Sanfrecce
Hiroshima Sanfrecce 2 - 4 Nagoya Grampus
FC Tokyo 3 - 2 Hiroshima Sanfrecce
Hiroshima Sanfrecce 3-1 Yokohama Marinos
Avispa Fukuoka 0-4 Hiroshima Sanfrecce
Hiroshima Sanfrecce 2 - 4 Kashiwa Reysol
Consadole Sapporo 4-2 Hiroshima Sanfrecce
Tokyo Verdy 2-0 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 3 - 2 Vissel Kobe
Gamba Osaka 1 - 2 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 3 - 0 Shimizu S-Pulse
Jubilo Iwata 1-0 Hiroshima Sanfrecce
Hiroshima Sanfrecce 4-1 Kashima Antlers

 


First Stage

Home . Visitor
Kashiwa Reysol 2 - 1 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 1 - 0 Avispa Fukuoka
Tokyo Verdy 0 - 1 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 1 - 0 Vissel Kobe
Gamba Osaka 0-1 (ET) Shimizu S-Pulse
Cerezo Osaka 2 - 1 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 5 - 2 Consadole Sapporo
Kashima Antlers 3 - 4 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 1 - 0 Jubilo Iwata
Nagoya Grampus vs Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 1 - 0 Urawa Reds
JEF United Ichihara 2 - 0 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 5 - 1 Sanfrecce Hiroshima
Yokohama Marinos 1 - 3 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 1 - 2 FC Tokyo
 

Second Stage

Home . Visitor
Jubilo Iwata vs Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 1 - 2 Kashima Antlers
FC Tokyo 1-2(ET) Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 3 - 0 Yokohama Marinos
Consadole Sapporo 3-2 (ET) Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 4-1 Cerezo Osaka
Shimizu S-Pulse 4-2 Gamba Osaka
Vissel Kobe 3 - 6 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 3-2 Tokyo Verdy
Shimizu S-Pulse 2-1 Nagoya Grampus
Urawa Reds 2 - 1 Shimizu S-Pulse
Shimzu S-Pulse 1 - 2 JEF United
Sanfrecce Hiroshima 3 - 0 Shimizu S-Pulse
Avispa Fukuoka 2-3(ET) Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 0-1 Kashiwa Reysol

 


First Stage

Home . Visitor
FC Tokyo 2 - 1 (ET) Tokyo Verdy
Vissel Kobe 2 - 0 FC Tokyo
Jubilo Iwata 1 - 0 FC Tokyo
FC Tokyo 0 - 1 Nagoya Grampus
Urawa Reds 1 - 3 FC Tokyo
FC Tokyo 0 - 3 JEF United Ichihara
Sanfrecce Hiroshima 3 - 0 FC Tokyo
FC Tokyo 2 - 0 Consadole Sapporo
Kashiwa Reysol 0 - 2 FC Tokyo
FC Tokyo 1 - 2 Avispa Fukuoka
Yokohama Marinos 0 - 2 FC Tokyo
Cerezo Osaka 1 - 2 (ET) FC Tokyo
FC Tokyo 2 - 0 Kashima Antlers
FC Tokyo 0 - 2 Gamba Osaka
Shimizu S-Pulse 1 - 2 FC Tokyo
 

Second Stage

Home . Visitor
FC Tokyo 3 - 2 Kashiwa Reysol
Consadole Sapporo 2 - 5 FC Tokyo
FC Tokyo 1-2(ET) Shimizu S-Pulse
Gamba Osaka 1 - 2 FC Tokyo
FC Tokyo 3 - 2 Hiroshima Sanfrecce
JEF United 2-2 FC Tokyo
FC Tokyo 3-2 Urawa Reds
Nagoya Grampus 1 - 1 FC Tokyo
FC Tokyo 2-5 Jubilo Iwata
Avispa Fukuoka 1-0 FC Tokyo
FC Tokyo 1 - 1 Yokohama Marinos
FC Tokyo 5 - 2 Cerezo Osaka
Kashima Antlers 3 - 1 FC Tokyo
FC Tokyo 1-1 Vissel Kobe
Tokyo Verdy 1-0 FC Tokyo

 


First Stage

Home . Visitor
FC Tokyo 2 - 1 (ET) Tokyo Verdy
Tokyo Verdy 2 - 1 (ET) Kashima Antlers
Tokyo Verdy 0 - 1 Shimizu S-Pulse
Consadole Sapporo 2 - 0 Tokyo Verdy
Tokyo Verdy 1 - 0 Kashiwa Reysol
Avispa Fukuoka 1 - 0 Tokyo Verdy
Tokyo Verdy 2 - 3 Yokohama Marinos
Urawa Reds 4 - 2 Tokyo Verdy
Tokyo Verdy 1 - 2 JEF United Ichihara
Sanfrecce Hiroshima 3 - 2 (ET) Tokyo Verdy
Tokyo Verdy 2 - 1 Cerezo Osaka
Tokyo Verdy 1 - 0 Vissel Kobe
Gamba Osaka 5 - 0 Tokyo Verdy
Jubilo Iwata 2 - 1 Tokyo Verdy
Tokyo Verdy 0 - 3 Nagoya Grampus
 

Second Stage

Home . Visitor
JEF United 2 - 1 Tokyo Verdy
Tokyo Verdy 2 - 1 Urawa Reds
Nagoya Grampus 3 - 2 Tokyo Verdy
Tokyo Verdy 1 - 2(ET) Jubilo Iwata
Yokohama Marinos 1 - 2 Tokyo Verdy
Tokyo Verdy 0-3 Avispa Fukuoka
Kashiwa Reysol 1-1 Tokyo Verdy
Tokyo Verdy 0 - 1 Consadole Sapporo
Shimizu S-Pulse 3-2 Tokyo Verdy
Tokyo Verdy 2-0 Sanfrecce Hiroshima
Cerezo Osaka 0 - 3 Verdy Tokyo
Vissel Kobe 2 - 2 Tokyo Verdy
Tokyo Verdy 3 - 2 Gamba Osaka
Kashima Antlers 4-0 Tokyo Verdy
Tokyo Verdy 1-0 FC Tokyo

 


First Stage

Home . Visitor
Vissel Kobe 2 - 2 Jubilo Iwata
Kashima Antlers 2 - 0 Vissel Kobe
Vissel Kobe 3 - 1 Cerezo Osaka
Tokyo Verdy 1 - 0 Vissel Kobe
Vissel Kobe 1 - 0 Sanfrecce Hiroshima
JEF United Ichihara 4 - 1 Vissel Kobe
Vissel Kobe 1 - 2 Urawa Reds
Nagoya Grampus 0 - 2 Vissel Kobe
Vissel Kobe 2 - 1 Avispa Fukuoka
Kashiwa Reysol 5 - 1 Vissel Kobe
Vissel Kobe 0 - 0 Consadole Sapporo
Shimizu S-Pulse 1 - 0 Vissel Kobe
Vissel Kobe 0 - 1 (ET) Gamba Osaka
Vissel Kobe 2 - 0 FC Tokyo
Yokohama Marinos 0 - 1 (ET) Vissel Kobe
 

Second Stage

Home . Visitor
Urawa Reds 1 - 3 Vissel Kobe
Vissel Kobe 2 - 1 Nagoya Grampus
Jubilo Iwata 2 - 0 Vissel Kobe
Vissel Kobe 2-3 (ET) Kashima Antlers
Avispa Fukuoka 0 - 0 Vissel Kobe
Vissel Kobe 1-1 Kashiwa Reysol
Consadole Sapporo 5-2 Vissel Kobe
Vissel Kobe 3 - 6 Shimizu S-Pulse
Gamba Osaka 3-2 Vissel Kobe
Vissel Kobe 3-0 JEF United
Sanfrecce Hiroshima 3 - 2 Vissel Kobe
Vissel Kobe 2 - 2 Tokyo Verdy
Cerezo Osaka 3 - 1 Vissel Kobe
FC Tokyo 1-1 Vissel Kobe
Vissel Kobe 1-1 Yokohama Marinos