Saturday, 04 December 2021

J.League Match Results: 1999

 


First Stage

Home . Visitor
Nagoya Grampus 1-0 Avispa Fukuoka
Avispa Fukuoka 1-4 Kashiwa Reysol
Gamba Osaka 3-2 Avispa Fukuoka
Avispa Fukuoka 2-1 Yokohama Marinos
JEF United Ichihara 1-3 Avispa Fukuoka
Avispa Fukuoka 1-3 Shimizu S-Pulse
Vissel Kobe 1-2 [ET] Avispa Fukuoka
Avispa Fukuoka 2-5 Cerezo Osaka
Avispa Fukuoka 2-3 Sanfrecce Hiroshima
Jubilo Iwata 1-0 [ET] Avispa Fukuoka
Avispa Fukuoka 1-2 Verdy Kawasaki
Kashima Antlers 3-0 Avispa Fukuoka
Avispa Fukuoka 2-0 Bellmare Hiratsuka
Urawa Reds 2-3 [ET] Avispa Fukuoka
Avispa Fukuoka 2-0 Kyoto Purple Sanga
 

Second Stage

Home . Visitor
Avispa Fukuoka 1-1 Vissel Kobe
Cerezo Osaka 0-2 Avispa Fukuoka
Sanfrecce Hiroshima 2-0 Avispa Fukuoka
Avispa Fukuoka 0-2 Jubilo Iwata
Verdy Kawasaki 2-0 Avispa Fukuoka
Avispa Fukuoka 2-3 Kashima Antlers
Bellmare Hiratsuka 0-3 Avispa Fukuoka
Avispa Fukuoka 2-1 [ET] Urawa Reds
Kyoto Purple Sanga 1-5 Avispa Fukuoka
Avispa Fukuoka 1-3 Nagoya Grampus
Avispa Fukuoka 1-3 Gamba Osaka
Kashiwa Reysol 3-1 Avispa Fukuoka
Shimizu S-Pulse 1-0 Avispa Fukuoka
Avispa Fukuoka 0-5 JEF United Ichihara
Yokohama Marinos 2-0 Avispa Fukuoka

 


First Stage

Home . Visitor
Kashima Antlers 4-0 JEF United Ichihara
Vissel Kobe 1-2 Kashima Antlers
Kashima Antlers 1-0 Sanfrecce Hiroshima
Verdy Kawasaki 2-1 Kashima Antlers
Kashima Antlers 4-2 Bellmare Hiratsuka
Kyoto Purple Sanga 1-2 [ET] Kashima Antlers
Kashima Antlers 1-2 Kashiwa Reysol
Yokohama Marinos 3-3 Kashima Antlers
Kashima Antlers 0-1 Shimizu S-Pulse
Cerezo Osaka 1-0 Kashima Antlers
Kashima Antlers 1-2 [ET] Jubilo Iwata
Kashima Antlers 3-0 Avispa Fukuoka
Urawa Reds 1-0 Kashima Antlers
Kashima Antlers 1-2 [ET] Nagoya Grampus
Gamba Osaka 1-0 Kashima Antlers
 

Second Stage

Home . Visitor
Kashiwa Reysol 2-1 Kashima Antlers
Kashima Antlers 2-3 Yokohama Marinos
Shimizu S-Pulse 2-0 Kashima Antlers
Kashima Antlers 1-2 [ET] Cerezo Osaka
Jubilo Iwata 0-4 Kashima Antlers
Avispa Fukuoka 2-3 Kashima Antlers
Kashima Antlers 2-1 [ET] Urawa Reds
Nagoya Grampus 3-1 Kashima Antlers
Kashima Antlers 1-0 [ET] Gamba Osaka
JEF United Ichihara 0-2 Kashima Antlers
Sanfrecce Hiroshima 1-0 Kashima Antlers
Kashima Antlers 0-1 [ET] Vissel Kobe
Kashima Antlers 5-0 Kyoto Purple Sanga
Bellmare Hiratsuka 0-6 Kashima Antlers
Kashima Antlers 2-1 Verdy Kawasaki

 


First Stage

Home . Visitor
Yokohama Marinos 2-0 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 0-1 Shimizu S-Pulse
Cerezo Osaka 1-2 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 2-1 Jubilo Iwata
Kashima Antlers 4-2 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 0-3 Urawa Reds
Nagoya Grampus 3-1 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 1-3 Gamba Osaka
JEF United Ichihara 2-1 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 2-1 Vissel Kobe
Sanfrecce Hiroshima 3-0 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 0-1 Verdy Kawasaki
Avispa Fukuoka 2-0 Bellmare Hiratsuka
Kyoto Purple Sanga 4-3 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 1-2 Kashiwa Reysol
 

Second Stage

Home . Visitor
Bellmare Hiratsuka 4-2 Nagoya Grampus
Gamba Osaka 2-1 [ET] Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 1-2 JEF United Ichihara
Vissel Kobe 2-2 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 2-3 [ET] Sanfrecce Hiroshima
Verdy Kawasaki 2-1 [ET] Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 0-3 Avispa Fukuoka
Bellmare Hiratsuka 0-1 Kyoto Purple Sanga
Kashiwa Reysol 1-0 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 0-2 Yokohama Marinos
Bellmare Hiratsuka 1-6 Cerezo Osaka
Shimizu S-Pulse 2-1 Bellmare Hiratsuka
Urawa Reds 2-0 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 0-6 Kashima Antlers
Jubilo Iwata 3-2 Bellmare Hiratsuka

 


First Stage

Home . Visitor
Cerezo Osaka 2-1 Sanfrecce Hiroshima
Verdy Kawasaki 2-0 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 1-2 Bellmare Hiratsuka
Kyoto Purple Sanga 0-1 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 3-0 Kashiwa Reysol
Yokohama Marinos 6-0 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 2-1 Shimizu S-Pulse
Avispa Fukuoka 2-5 Cerezo Osaka
Jubilo Iwata 1-2 [ET] Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 1-0 Kashima Antlers
Urawa Reds 2-3 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 1-2 Nagoya Grampus
Gamba Osaka 1-2 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 2-0 JEF United Ichihara
Vissel Kobe 1-0 Cerezo Osaka
 

Second Stage

Home . Visitor
Shimizu S-Pulse 2-3 [ET] Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 0-2 Avispa Fukuoka
Cerezo Osaka 3-2 [ET] Jubilo Iwata
Kashima Antlers 1-2 [ET] Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 2-3 Urawa Reds
Nagoya Grampus 3-2 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 4-1 Gamba Osaka
JEF United Ichihara 2-0 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 5-0 Vissel Kobe
Sanfrecce Hiroshima 1-4 Cerezo Osaka
Bellmare Hiratsuka 1-6 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 2-1 Verdy Kawasaki
Cerezo Osaka 1-2 Yokohama Marinos
Kashiwa Reysol 0-3 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 2-3 [ET] Kyoto Purple Sanga

 


First Stage

Home . Visitor
Urawa Reds 2-1 Gamba Osaka
Gamba Osaka 3-2 [ET] Nagoya Grampus
Gamba Osaka 3-2 Avispa Fukuoka
JEF United Ichihara 3-2 [ET] Gamba Osaka
Gamba Osaka 2-1 Vissel Kobe
Sanfrecce Hiroshima 2-0 Gamba Osaka
Gamba Osaka 0-1 Verdy Kawasaki
Bellmare Hiratsuka 1-3 Gamba Osaka
Gamba Osaka 1-2 Kyoto Purple Sanga
Kashiwa Reysol 4-2 Gamba Osaka
Gamba Osaka 1-0 Yokohama Marinos
Shimizu S-Pulse 2-1 Gamba Osaka
Gamba Osaka 1-2 Cerezo Osaka
Jubilo Iwata 1-0 Gamba Osaka
Gamba Osaka 1-0 Kashima Antlers
 

Second Stage

Home . Visitor
Verdy Kawasaki 1-0 Gamba Osaka
Gamba Osaka 2-1 [ET] Bellmare Hiratsuka
Kyoto Purple Sanga 1-0 Gamba Osaka
Gamba Osaka 1-0 Kashiwa Reysol
Yokohama Marinos 3-0 Gamba Osaka
Gamba Osaka 1-0 Shimizu S-Pulse
Cerezo Osaka 4-1 Gamba Osaka
Gamba Osaka 3-1 Jubilo Iwata
Kashima Antlers 1-0 [ET] Gamba Osaka
Gamba Osaka 1-2 Urawa Reds
Avispa Fukuoka 1-3 Gamba Osaka
Nagoya Grampus 2-1 Gamba Osaka
Gamba Osaka 1-1 Sanfrecce Hiroshima
Vissel Kobe 2-1 Gamba Osaka
Gamba Osaka 0-1 JEF United Ichihara

 


First Stage

Home . Visitor
Nagoya Grampus 1-0 Avispa Fukuoka
Gamba Osaka 3-2 [ET] Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 0-0 JEF United Ichihara
Vissel Kobe 0-2 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 0-2 Sanfrecce Hiroshima
Verdy Kawasaki 2-1 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 3-1 Bellmare Hiratsuka
Kyoto Purple Sanga 1-2 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 0-1 [ET] Kashiwa Reysol
Yokohama Marinos 4-3 [ET] Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 3-4 Shimizu S-Pulse
Cerezo Osaka 1-2 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 1-2 Jubilo Iwata
Kashima Antlers 1-2 [ET] Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 8-1 Urawa Reds
 

Second Stage

Home . Visitor
Bellmare Hiratsuka 4-2 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 0-3 Kyoto Purple Sanga
Kashiwa Reysol 1-2 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 2-2 Yokohama Marinos
Shimizu S-Pulse 4-3 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 3-2 Cerezo Osaka
Jubilo Iwata 1-2 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 3-1 Kashima Antlers
Urawa Reds 1-2 [ET] Nagoya Grampus
Avispa Fukuoka 1-3 Nagoya Grampus
JEF United Ichihara 1-2 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 2-1 Gamba Osaka
Nagoya Grampus 4-1 Verdy Kawasaki
Sanfrecce Hiroshima 0-1 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 1-0 Vissel Kobe

 


First Stage

Home . Visitor
Kashima Antlers 4-0 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 0-0 Urawa Reds
Nagoya Grampus 0-0 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 3-2 [ET] Gamba Osaka
JEF United Ichihara 1-3 Avispa Fukuoka
Vissel Kobe 4-3 [ET] JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 0-2 Sanfrecce Hiroshima
Verdy Kawasaki 1-0 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 2-1 Bellmare Hiratsuka
Kyoto Purple Sanga 2-3 [ET] JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 2-5 Kashiwa Reysol
Yokohama Marinos 4-1 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 2-3 Shimizu S-Pulse
Cerezo Osaka 2-0 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 2-1 Jubilo Iwata
 

Second Stage

Home . Visitor
Sanfrecce Hiroshima 2-1 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 3-4 [ET] Verdy Kawasaki
Bellmare Hiratsuka 1-2 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 2-1 [ET] Kyoto Purple Sanga
Kashiwa Reysol 2-0 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 2-3 [ET] Yokohama Marinos
Shimizu S-Pulse 2-1 [ET] JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 2-0 Cerezo Osaka
Jubilo Iwata 1-2 [ET] JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 0-2 Kashima Antlers
JEF United Ichihara 1-2 Nagoya Grampus
Urawa Reds 1-0 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 0-1 Vissel Kobe
Avispa Fukuoka 0-5 JEF United Ichihara
Gamba Osaka 0-1 JEF United Ichihara

 


First Stage

Home . Visitor
Jubilo Iwata 3-1 Vissel Kobe
Sanfrecce Hiroshima 0-1 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 3-0 Verdy Kawasaki
Bellmare Hiratsuka 2-1 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 2-1 Kyoto Purple Sanga
Kashiwa Reysol 0-1 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 1-0 Yokohama Marinos
Shimizu S-Pulse 2-5 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 1-2 [ET] Cerezo Osaka
Jubilo Iwata 1-0 [ET] Avispa Fukuoka
Kashima Antlers 1-2 [ET] Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 4-3 Urawa Reds
Nagoya Grampus 1-2 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 1-0 Gamba Osaka
JEF United Ichihara 2-1 Jubilo Iwata
 

Second Stage

Home . Visitor
Yokohama Marinos 3-0 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 0-1 Shimizu S-Pulse
Cerezo Osaka 3-2 [ET] Jubilo Iwata
Avispa Fukuoka 0-2 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 0-4 Kashima Antlers
Urawa Reds 1-2 [ET] Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 1-2 Nagoya Grampus
Gamba Osaka 3-1 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 1-2 [ET] JEF United Ichihara
Vissel Kobe 0-0 Jubilo Iwata
Verdy Kawasaki 1-0 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 5-2 Sanfrecce Hiroshima
Jubilo Iwata 0-1 Kashiwa Reysol
Kyoto Purple Sanga 2-6 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 3-2 Bellmare Hiratsuka

 


First Stage

Home . Visitor
Yokohama Marinos 2-0 Bellmare Hiratsuka
Kyoto Purple Sanga 1-3 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 0-1 Kashiwa Reysol
Avispa Fukuoka 2-1 Yokohama Marinos
Shimizu S-Pulse 2-3 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 6-0 Cerezo Osaka
Jubilo Iwata 1-0 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 3-3 Kashima Antlers
Urawa Reds 1-2 [ET] Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 4-3 [ET] Nagoya Grampus
Gamba Osaka 1-0 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 4-1 JEF United Ichihara
Vissel Kobe 1-0 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 3-2 Sanfrecce Hiroshima
Verdy Kawasaki 1-0 [ET] Yokohama Marinos
 

Second Stage

Home . Visitor
Yokohama Marinos 3-0 Jubilo Iwata
Kashima Antlers 2-3 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 2-0 Urawa Reds
Nagoya Grampus 2-2 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 3-0 Gamba Osaka
JEF United Ichihara 2-3 [ET] Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 0-1 Vissel Kobe
Sanfrecce Hiroshima 2-1 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 3-2 [ET] Verdy Kawasaki
Bellmare Hiratsuka 0-2 Yokohama Marinos
Kashiwa Reysol 1-1 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 2-0 Kyoto Purple Sanga
Cerezo Osaka 1-2 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 1-2 Shimizu S-Pulse
Yokohama Marinos 2-0 Avispa Fukuoka

 


First Stage

Home . Visitor
Kashiwa Reysol 1-0 Kyoto Purple Sanga
Kyoto Purple Sanga 1-3 Yokohama Marinos
Shimizu S-Pulse 1-0 Kyoto Purple Sanga
Kyoto Purple Sanga 0-1 Cerezo Osaka
Jubilo Iwata 2-1 Kyoto Purple Sanga
Kyoto Purple Sanga 1-2 [ET] Kashima Antlers
Urawa Reds 0-1 Kyoto Purple Sanga
Kyoto Purple Sanga 1-2 Nagoya Grampus
Gamba Osaka 1-2 Kyoto Purple Sanga
Kyoto Purple Sanga 2-3 [ET] JEF United Ichihara
Vissel Kobe 3-2 Kyoto Purple Sanga
Kyoto Purple Sanga 0-4 Sanfrecce Hiroshima
Verdy Kawasaki 0-3 Kyoto Purple Sanga
Kyoto Purple Sanga 4-3 Bellmare Hiratsuka
Avispa Fukuoka 2-0 Kyoto Purple Sanga
 

Second Stage

Home . Visitor
Kyoto Purple Sanga 2-1 Urawa Reds
Nagoya Grampus 0-3 Kyoto Purple Sanga
Kyoto Purple Sanga 1-0 Gamba Osaka
JEF United Ichihara 2-1 [ET] Kyoto Purple Sanga
Kyoto Purple Sanga 3-1 Vissel Kobe
Sanfrecce Hiroshima 2-1 Kyoto Purple Sanga
Kyoto Purple Sanga 1-0 [ET] Verdy Kawasaki
Bellmare Hiratsuka 0-1 Kyoto Purple Sanga
Kyoto Purple Sanga 1-5 Avispa Fukuoka
Kyoto Purple Sanga 1-2 [ET] Kashiwa Reysol
Kyoto Purple Sanga 0-2 Shimizu S-Pulse
Yokohama Marinos 2-0 Kyoto Purple Sanga
Kashima Antlers 5-0 Kyoto Purple Sanga
Kyoto Purple Sanga 2-6 Jubilo Iwata
Cerezo Osaka 2-3 [ET] Kyoto Purple Sanga

 


First Stage

Home . Visitor
Urawa Reds 2-1 Gamba Osaka
JEF United Ichihara 0-0 Urawa Reds
Urawa Reds 0-0 Vissel Kobe
Sanfrecce Hiroshima 4-1 Urawa Reds
Urawa Reds 2-2 Verdy Kawasaki
Bellmare Hiratsuka 0-3 Urawa Reds
Urawa Reds 0-1 Kyoto Purple Sanga
Kashiwa Reysol 3-1 Urawa Reds
Urawa Reds 1-2 [ET] Yokohama Marinos
Shimizu S-Pulse 2-2 Urawa Reds
Urawa Reds 2-3 Cerezo Osaka
Jubilo Iwata 4-3 Urawa Reds
Urawa Reds 1-0 Kashima Antlers
Urawa Reds 2-3 [ET] Avispa Fukuoka
Nagoya Grampus 8-1 Urawa Reds
 

Second Stage

Home . Visitor
Kyoto Purple Sanga 2-1 Urawa Reds
Urawa Reds 2-3 [ET] Kashiwa Reysol
Yokohama Marinos 2-0 Urawa Reds
Urawa Reds 0-3 Shimizu S-Pulse
Cerezo Osaka 2-3 Urawa Reds
Urawa Reds 1-2 [ET] Jubilo Iwata
Kashima Antlers 2-1 [ET] Urawa Reds
Avispa Fukuoka 2-1 [ET] Urawa Reds
Urawa Reds 1-2 [ET] Nagoya Grampus
Gamba Osaka 1-2 Urawa Reds
Vissel Kobe 2-0 Urawa Reds
Urawa Reds 1-0 JEF United Ichihara
Urawa Reds 2-0 Bellmare Hiratsuka
Verdy Kawasaki 2-2 Urawa Reds
Urawa Reds 1-0 [ET] Sanfrecce Hiroshima

 


First Stage

Home . Visitor
Kashiwa Reysol 1-0 Kyoto Purple Sanga
Avispa Fukuoka 1-4 Kashiwa Reysol
Yokohama Marinos 0-1 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 1-2 [ET] Shimizu S-Pulse
Cerezo Osaka 3-0 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 0-1 Jubilo Iwata
Kashima Antlers 1-2 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 3-1 Urawa Reds
Nagoya Grampus 0-1 [ET] Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 4-2 Gamba Osaka
JEF United Ichihara 2-5 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 1-0 Vissel Kobe
Sanfrecce Hiroshima 3-1 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 0-1 Verdy Kawasaki
Bellmare Hiratsuka 1-2 Kashiwa Reysol
 

Second Stage

Home . Visitor
Kashiwa Reysol 2-1 Kashima Antlers
Urawa Reds 2-3 [ET] Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 1-2 Nagoya Grampus
Gamba Osaka 1-0 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 2-0 JEF United Ichihara
Vissel Kobe 0-2 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 0-4 Sanfrecce Hiroshima
Verdy Kawasaki 1-3 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 1-0 Bellmare Hiratsuka
Kyoto Purple Sanga 1-2 [ET] Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 1-1 Yokohama Marinos
Kashiwa Reysol 3-1 Avispa Fukuoka
Jubilo Iwata 0-1 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 0-3 Cerezo Osaka
Shimizu S-Pulse 1-2 Kashiwa Reysol

 


First Stage

Home . Visitor
Cerezo Osaka 2-1 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 0-1 Jubilo Iwata
Kashima Antlers 1-0 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 4-1 Urawa Reds
Nagoya Grampus 0-2 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 2-0 Gamba Osaka
JEF United Ichihara 0-2 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 2-5 Vissel Kobe
Avispa Fukuoka 2-3 Sanfrecce Hiroshima
Verdy Kawasaki 2-0 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 3-0 Bellmare Hiratsuka
Kyoto Purple Sanga 0-4 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 3-1 Kashiwa Reysol
Yokohama Marinos 3-2 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 2-0 Shimizu S-Pulse
 

Second Stage

Home . Visitor
Sanfrecce Hiroshima 2-1 JEF United Ichihara
Vissel Kobe 3-2 [ET] Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 2-0 Avispa Fukuoka
Sanfrecce Hiroshima 2-3 Verdy Kawasaki
Bellmare Hiratsuka 2-3 [ET] Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 2-1 Kyoto Purple Sanga
Kashiwa Reysol 0-4 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 2-1 Yokohama Marinos
Shimizu S-Pulse 2-0 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 1-4 Cerezo Osaka
Sanfrecce Hiroshima 1-0 Kashima Antlers
Jubilo Iwata 5-2 Sanfrecce Hiroshima
Gamba Osaka 1-1 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 0-1 Nagoya Grampus
Urawa Reds 1-0 [ET] Sanfrecce Hiroshima

 


First Stage

Home . Visitor
Shimizu S-Pulse 3-1 Verdy Kawasaki
Bellmare Hiratsuka 0-1 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 1-0 Kyoto Purple Sanga
Kashiwa Reysol 1-2 [ET] Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 2-3 Yokohama Marinos
Avispa Fukuoka 1-3 Shimizu S-Pulse
Cerezo Osaka 2-1 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 2-5 Jubilo Iwata
Kashima Antlers 0-1 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 2-2 Urawa Reds
Nagoya Grampus 3-4 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 2-1 Gamba Osaka
JEF United Ichihara 2-3 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 1-0 Vissel Kobe
Sanfrecce Hiroshima 2-0 Shimizu S-Pulse
 

Second Stage

Home . Visitor
Shimizu S-Pulse 2-3 [ET] Cerezo Osaka
Jubilo Iwata 0-1 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 2-0 Kashima Antlers
Urawa Reds 0-3 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 4-3 Nagoya Grampus
Gamba Osaka 1-0 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 2-1 [ET] JEF United Ichihara
Vissel Kobe 1-2 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 2-0 Sanfrecce Hiroshima
Verdy Kawasaki 0-2 Shimizu S-Pulse
Kyoto Purple Sanga 0-2 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 2-1 Bellmare Hiratsuka
Shimizu S-Pulse 1-0 Avispa Fukuoka
Yokohama Marinos 1-2 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 1-2 Kashiwa Reysol

 


First Stage

Home . Visitor
Shimizu S-Pulse 3-1 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 2-0 Cerezo Osaka
Jubilo Iwata 3-0 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 2-1 Kashima Antlers
Urawa Reds 2-2 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 2-1 Nagoya Grampus
Gamba Osaka 0-1 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 1-0 JEF United Ichihara
Vissel Kobe 1-2 [ET] Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 2-0 Sanfrecce Hiroshima
Avispa Fukuoka 1-2 Verdy Kawasaki
Bellmare Hiratsuka 0-1 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 0-3 Kyoto Purple Sanga
Kashiwa Reysol 0-1 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 1-0 [ET] Yokohama Marinos
 

Second Stage

Home . Visitor
Verdy Kawasaki 1-0 Gamba Osaka
JEF United Ichihara 3-4 [ET] Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 2-3 Vissel Kobe
Sanfrecce Hiroshima 2-3 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 2-0 Avispa Fukuoka
Verdy Kawasaki 2-1 [ET] Bellmare Hiratsuka
Kyoto Purple Sanga 1-0 [ET] Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 1-3 Kashiwa Reysol
Yokohama Marinos 3-2 [ET] Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 0-2 Shimizu S-Pulse
Verdy Kawasaki 1-0 Jubilo Iwata
Cerezo Osaka 2-1 Verdy Kawasaki
Nagoya Grampus 4-1 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 2-2 Urawa Reds
Kashima Antlers 2-1 Verdy Kawasaki

 


First Stage

Home . Visitor
Jubilo Iwata 3-1 Vissel Kobe
Vissel Kobe 1-2 Kashima Antlers
Urawa Reds 0-0 Vissel Kobe
Vissel Kobe 0-2 Nagoya Grampus
Gamba Osaka 2-1 Vissel Kobe
Vissel Kobe 4-3 [ET] JEF United Ichihara
Vissel Kobe 1-2 [ET] Avispa Fukuoka
Sanfrecce Hiroshima 2-5 Vissel Kobe
Vissel Kobe 1-2 [ET] Verdy Kawasaki
Bellmare Hiratsuka 2-1 Vissel Kobe
Vissel Kobe 3-2 Kyoto Purple Sanga
Kashiwa Reysol 1-0 Vissel Kobe
Vissel Kobe 1-0 Yokohama Marinos
Shimizu S-Pulse 1-0 Vissel Kobe
Vissel Kobe 1-0 Cerezo Osaka
 

Second Stage

Home . Visitor
Avispa Fukuoka 1-1 Vissel Kobe
Vissel Kobe 3-2 [ET] Sanfrecce Hiroshima
Verdy Kawasaki 2-3 Vissel Kobe
Vissel Kobe 2-2 Bellmare Hiratsuka
Kyoto Purple Sanga 3-1 Vissel Kobe
Vissel Kobe 0-2 Kashiwa Reysol
Yokohama Marinos 0-1 Vissel Kobe
Vissel Kobe 1-2 Shimizu S-Pulse
Cerezo Osaka 5-0 Vissel Kobe
Vissel Kobe 0-0 Jubilo Iwata
Vissel Kobe 2-0 Urawa Reds
Kashima Antlers 0-1 [ET] Vissel Kobe
JEF United Ichihara 0-1 Vissel Kobe
Vissel Kobe 2-1 Gamba Osaka
Nagoya Grampus 1-0 Vissel Kobe

 


<p">