Saturday, 04 December 2021

J.League Match Results: 1998

 

First Stage

Home . Visitor
Kashima Antlers 4-2 Avispa Fukuoka
Avispa Fukuoka 0-0 [3-4] Kashiwa Reysol
Gamba Osaka 3-2 Avispa Fukuoka
Yokohama Marinos 5-2 Avispa Fukuoka
Urawa Reds 2-2 [5-4] Avispa Fukuoka
Avispa Fukuoka 1-2 Nagoya Grampus
Bellmare Hiratsuka 3-2 [OT] Avispa Fukuoka
Avispa Fukuoka 1-7 Jubilo Iwata
Verdy Kawasaki 6-1 Avispa Fukuoka
Avispa Fukuoka 3-1 Vissel Kobe
JEF United Ichihara 4-2 Avispa Fukuoka
Avispa Fukuoka 0-1 Yokohama Flugels
Cerezo Osaka 3-1 Avispa Fukuoka
Avispa Fukuoka 1-1 [5-3] Sanfrecce Hiroshima
Kyoto Purple Sanga 1-0 [OT] Avispa Fukuoka
Avispa Fukuoka 2-1 Consadole Sapporo
Avispa Fukuoka 0-3 Shimizu S-Pulse
 

Second Stage

Home . Visitor
Sanfrecce Hiroshima 4-0 Avispa Fukuoka
Avispa Fukuoka 0-1 Kyoto Purple Sanga
Avispa Fukuoka 1-0 Consadole Sapporo
Shimizu S-Pulse 6-0 Avispa Fukuoka
Avispa Fukuoka 0-3 Kashima Antlers
Kashiwa Reysol 1-2 [OT] Avispa Fukuoka
Avispa Fukuoka 1-0 Gamba Osaka
Yokohama Marinos 3-0 Avispa Fukuoka
Avispa Fukuoka 0-2 Urawa Reds
Nagoya Grampus 2-0 Avispa Fukuoka
Avispa Fukuoka 0-2 Bellmare Hiratsuka
Jubilo Iwata 6-1 Avispa Fukuoka
Avispa Fukuoka 2-1 Verdy Kawasaki
Vissel Kobe 2-1 Avispa Fukuoka
Avispa Fukuoka 2-1 JEF United Ichihara
Yokohama Flugels 2-1 Avispa Fukuoka
Avispa Fukuoka 0-2 Cerezo Osaka

 


First Stage

Home . Visitor
Kashima Antlers 4-2 Avispa Fukuoka
Consadole Sapporo 1-3 Kashima Antlers
Kashima Antlers 3-2 Shimizu S-Pulse
Kashima Antlers 6-0 Kyoto Purple Sanga
Kashiwa Reysol 3-2 Kashima Antlers
Kashima Antlers 1-0 Gamba Osaka
Yokohama Marinos 1-0 Kashima Antlers
Kashima Antlers 1-4 Urawa Reds
Nagoya Grampus 3-0 Kashima Antlers
Kashima Antlers 1-0 Bellmare Hiratsuka
Jubilo Iwata 0-3 Kashima Antlers
Kashima Antlers 3-1 Verdy Kawasaki
Vissel Kobe 2-3 Kashima Antlers
Kashima Antlers 4-1 JEF United Ichihara
Yokohama Flugels 3-2 Kashima Antlers
Kashima Antlers 3-2 [OT] Cerezo Osaka
Sanfrecce Hiroshima 3-2 Kashima Antlers
 

Second Stage

Home . Visitor
JEF United Ichihara 1-3 Kashima Antlers
Kashima Antlers 1-3 Yokohama Flugels
Cerezo Osaka 0-2 Kashima Antlers
Kashima Antlers 0-2 Sanfrecce Hiroshima
Avispa Fukuoka 0-3 Kashima Antlers
Kashima Antlers 3-2 Consadole Sapporo
Shimizu S-Pulse 1-2 Kashima Antlers
Kashima Antlers 3-0 Kyoto Purple Sanga
Kashima Antlers 3-0 Kashiwa Reysol
Gamba Osaka 1-3 Kashima Antlers
Kashima Antlers 2-1 [OT] Yokohama Marinos
Urawa Reds 2-3 [OT] Kashima Antlers
Kashima Antlers 1-0 Nagoya Grampus
Bellmare Hiratsuka 0-2 Kashima Antlers
Kashima Antlers 1-0 Jubilo Iwata
Verdy Kawasaki 1-2 [OT] Kashima Antlers
Kashima Antlers 4-1 Vissel Kobe

 


First Stage

Home . Visitor
Bellmare Hiratsuka 4-1 Verdy Kawasaki
Vissel Kobe 1-2 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 0-1 JEF United Ichihara
Yokohama Flugels 1-3 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 3-2 Cerezo Osaka
Sanfrecce Hiroshima 0-1 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 3-2 [OT] Avispa Fukuoka
Consadole Sapporo 3-3 [4-5] Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 1-2 Shimizu S-Pulse
Kashima Antlers 1-0 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 1-3 Kashiwa Reysol
Gamba Osaka 1-2 [OT] Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 1-4 Yokohama Marinos
Urawa Reds 2-1 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 0-5 Nagoya Grampus
Bellmare Hiratsuka 1-2 [OT] Kyoto Purple Sanga
Jubilo Iwata 3-1 Bellmare Hiratsuka
 

Second Stage

Home . Visitor
Bellmare Hiratsuka 0-4 Urawa Reds
Nagoya Grampus 2-0 Bellmare Hiratsuka
Kyoto Purple Sanga 1-2 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 1-2 Jubilo Iwata
Verdy Kawasaki 3-2 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 1-0 Vissel Kobe
JEF United Ichihara 4-2 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 3-1 Yokohama Flugels
Cerezo Osaka 2-1 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 3-0 Sanfrecce Hiroshima
Avispa Fukuoka 0-2 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 2-2 [4-3] Consadole Sapporo
Shimizu S-Pulse 3-0 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 0-2 Kashima Antlers
Kashiwa Reysol 1-3 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 2-1 Gamba Osaka
Yokohama Marinos 4-2 Bellmare Hiratsuka

 


First Stage

Home . Visitor
Gamba Osaka 1-2 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 4-3 Yokohama Marinos
Urawa Reds 1-2 [OT] Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 2-0 Nagoya Grampus
Bellmare Hiratsuka 3-2 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 1-9 Jubilo Iwata
Verdy Kawasaki 2-1 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 1-2 Vissel Kobe
JEF United Ichihara 4-1 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 1-4 Yokohama Flugels
Kyoto Purple Sanga 1-2 Cerezo Osaka
Sanfrecce Hiroshima 0-2 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 3-1 Avispa Fukuoka
Consadole Sapporo 3-4 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 1-3 Shimizu S-Pulse
Kashima Antlers 3-2 [OT] Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 5-7 Kashiwa Reysol
 

Second Stage

Home . Visitor
Cerezo Osaka 1-3 Consadole Sapporo
Shimizu S-Pulse 1-2 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 0-2 Kashima Antlers
Kashiwa Reysol 3-1 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 2-1 Gamba Osaka
Yokohama Marinos 2-3 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 2-1 Urawa Reds
Nagoya Grampus 1-1 [5-3] Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 2-1 Bellmare Hiratsuka
Jubilo Iwata 3-0 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 1-2 Verdy Kawasaki
Vissel Kobe 2-0 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 2-0 JEF United Ichihara
Yokohama Flugels 7-0 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 1-2 Kyoto Purple Sanga
Cerezo Osaka 0-1 Sanfrecce Hiroshima
Avispa Fukuoka 0-2 Cerezo Osaka

 


First Stage

Home . Visitor
Shimizu S-Pulse 4-1 Consadole Sapporo
Consadole Sapporo 1-3 Kashima Antlers
Kashiwa Reysol 1-1 [5-4] Consadole Sapporo
Consadole Sapporo 1-0 Gamba Osaka
Yokohama Marinos 4-0 Consadole Sapporo
Consadole Sapporo 2-0 Urawa Reds
Nagoya Grampus 2-1 [OT] Consadole Sapporo
Consadole Sapporo 3-3 [4-5] Bellmare Hiratsuka
Jubilo Iwata 4-0 Consadole Sapporo
Consadole Sapporo 1-3 Verdy Kawasaki
Vissel Kobe 2-3 Consadole Sapporo
Consadole Sapporo 3-2 [OT] JEF United Ichihara
Yokohama Flugels 2-2 [5-3] Consadole Sapporo
Consadole Sapporo 3-4 Cerezo Osaka
Sanfrecce Hiroshima 4-3 [OT] Consadole Sapporo
Avispa Fukuoka 2-1 Consadole Sapporo
Kyoto Purple Sanga 4-2 Consadole Sapporo
 

Second Stage

Home . Visitor
Cerezo Osaka 1-3 Consadole Sapporo
Consadole Sapporo 2-0 Sanfrecce Hiroshima
Avispa Fukuoka 1-0 Consadole Sapporo
Consadole Sapporo 2-0 Kyoto Purple Sanga
Consadole Sapporo 1-2 [OT] Shimizu S-Pulse
Kashima Antlers 3-2 Consadole Sapporo
Consadole Sapporo 3-2 Kashiwa Reysol
Gamba Osaka 1-0 Consadole Sapporo
Consadole Sapporo 0-2 Yokohama Marinos
Urawa Reds 2-1 Consadole Sapporo
Consadole Sapporo 3-2 Nagoya Grampus
Bellmare Hiratsuka 2-2 [4-3] Consadole Sapporo
Consadole Sapporo 1-6 Jubilo Iwata
Verdy Kawasaki 1-2 Consadole Sapporo
Consadole Sapporo 3-0 Vissel Kobe
JEF United Ichihara 1-3 Consadole Sapporo
Consadole Sapporo 1-4 Yokohama Flugels

 


First Stage

Home . Visitor
Yokohama Marinos 1-2[OT] Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 0-2 Urawa Reds
Nagoya Grampus 2-1 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 1-3 Bellmare Hiratsuka
Jubilo Iwata 4-0 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 0-3 Verdy Kawasaki
Vissel Kobe 1-4 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 2-0 JEF United Ichihara
Kyoto Purple Sanga 1-2 [OT] Yokohama Flugels
Cerezo Osaka 1-4 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 5-1 Sanfrecce Hiroshima
Avispa Fukuoka 0-1 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 2-2 [5-3] Consadole Sapporo
Shimizu S-Pulse 2-0 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 3-2 Kashima Antlers
Kashiwa Reysol 1-3 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 3-6 Gamba Osaka
 

Second Stage

Home . Visitor
Yokohama Flugels 2-4 Shimizu S-Pulse
Kashima Antlers 1-3 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 1-2 Kashiwa Reysol
Gamba Osaka 1-1 [1-4] Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 0-2 Yokohama Marinos
Urawa Reds 3-0 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 2-3 Nagoya Grampus
Bellmare Hiratsuka 3-1 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 0-4 Jubilo Iwata
Verdy Kawasaki 0-3 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 4-3 Vissel Kobe
JEF United Ichihara 0-3 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 2-3 Kyoto Purple Sanga
Yokohama Flugels 7-0 Cerezo Osaka
Sanfrecce Hiroshima 1-2 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 2-1 Avispa Fukuoka
Consadole Sapporo 1-4 Yokohama Flugels

 


First Stage

Home . Visitor
Gamba Osaka 1-2 Cerezo Osaka
Sanfrecce Hiroshima 0-1[OT] Gamba Osaka
Gamba Osaka 3-2 Avispa Fukuoka
Consadole Sapporo 1-0 Gamba Osaka
Gamba Osaka 1-2 Shimizu S-Pulse
Kashima Antlers 1-0 Gamba Osaka
Gamba Osaka 3-1 Kashiwa Reysol
Gamba Osaka 0-1 Kyoto Purple Sanga
Yokohama Marinos 2-1 Gamba Osaka
Gamba Osaka 0-2 Urawa Reds
Nagoya Grampus 0-0 [1-3] Gamba Osaka
Gamba Osaka 1-2 [OT] Bellmare Hiratsuka
Jubilo Iwata 4-1 Gamba Osaka
Gamba Osaka 2-4 Verdy Kawasaki
Vissel Kobe 0-4 Gamba Osaka
Gamba Osaka 3-2 [OT] JEF United Ichihara
Yokohama Flugels 3-6 Gamba Osaka
 

Second Stage

Home . Visitor
Verdy Kawasaki 1-2 Gamba Osaka
Gamba Osaka 1-0 [OT] Vissel Kobe
JEF United Ichihara 0-1 [OT] Gamba Osaka
Gamba Osaka 1-1 [1-4] Yokohama Flugels
Cerezo Osaka 2-1 Gamba Osaka
Gamba Osaka 0-2 Sanfrecce Hiroshima
Avispa Fukuoka 1-0 Gamba Osaka
Gamba Osaka 1-0 Consadole Sapporo
Shimizu S-Pulse 4-1 Gamba Osaka
Gamba Osaka 1-3 Kashima Antlers
Kashiwa Reysol 2-0 Gamba Osaka
Kyoto Purple Sanga 1-3 Gamba Osaka
Gamba Osaka 1-4 Yokohama Marinos
Urawa Reds 1-0 Gamba Osaka
Gamba Osaka 2-3 Nagoya Grampus
Bellmare Hiratsuka 2-1 Gamba Osaka
Gamba Osaka 4-5 Jubilo Iwata

 


First Stage

Home . Visitor
Nagoya Grampus 2-3 Vissel Kobe
JEF United Ichihara 1-2 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 2-1 Yokohama Flugels
Cerezo Osaka 2-0 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 3-2 [OT] Sanfrecce Hiroshima
Avispa Fukuoka 1-2 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 2-1 [OT] Consadole Sapporo
Shimizu S-Pulse 3-1 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 3-0 Kashima Antlers
Kashiwa Reysol 2-3 [OT] Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 0-0 [1-3] Gamba Osaka
Yokohama Marinos 1-3 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 3-1 Urawa Reds
Nagoya Grampus 3-1 Kyoto Purple Sanga
Bellmare Hiratsuka 0-5 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 1-2 Jubilo Iwata
Verdy Kawasaki 0-2 Nagoya Grampus
 

Second Stage

Home . Visitor
Kyoto Purple Sanga 2-3 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 2-0 Bellmare Hiratsuka
Jubilo Iwata 4-2 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 1-0 Verdy Kawasaki
Vissel Kobe 1-3 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 3-0 JEF United Ichihara
Yokohama Flugels 2-3 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 1-1 [5-3] Cerezo Osaka
Sanfrecce Hiroshima 2-1 [OT] Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 2-0 Avispa Fukuoka
Consadole Sapporo 3-2 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 0-2 Shimizu S-Pulse
Kashima Antlers 1-0 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 4-2 Kashiwa Reysol
Gamba Osaka 2-3 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 3-2 [OT] Yokohama Marinos
Urawa Reds 2-1 Nagoya Grampus

 


First Stage

Home . Visitor
Urawa Reds 3-2 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 1-2 Nagoya Grampus
Bellmare Hiratsuka 0-1 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 3-1 Jubilo Iwata
Verdy Kawasaki 2-1 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 1-2 Vissel Kobe
Kyoto Purple Sanga 1-3 JEF United Ichihara
Yokohama Flugels 2-0 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 4-1 Cerezo Osaka
Sanfrecce Hiroshima 3-1 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 4-2 Avispa Fukuoka
Consadole Sapporo 3-2 [OT] JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 0-1 Shimizu S-Pulse
Kashima Antlers 4-1 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 3-0 Kashiwa Reysol
Gamba Osaka 3-2 [OT] JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 2-1 Yokohama Marinos
 

Second Stage

Home . Visitor
JEF United Ichihara 1-3 Kashima Antlers
Kashiwa Reysol 1-0 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 0-1 [OT] Gamba Osaka
Yokohama Marinos 3-2 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 0-2 Urawa Reds
Nagoya Grampus 3-0 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 4-2 Bellmare Hiratsuka
Jubilo Iwata 6-2 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 0-2 Verdy Kawasaki
Vissel Kobe 5-5 [5-3] JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 1-2 [OT] Kyoto Purple Sanga
JEF United Ichihara 0-3 Yokohama Flugels
Cerezo Osaka 2-0 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 0-0 [6-5] Sanfrecce Hiroshima
Avispa Fukuoka 2-1 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 1-3 Consadole Sapporo
Shimizu S-Pulse 4-1 JEF United Ichihara

 


First Stage

Home . Visitor
Kyoto Purple Sanga 0-2 Jubilo Iwata
Verdy Kawasaki 1-0 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 4-3 Vissel Kobe
JEF United Ichihara 3-1 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 4-0 Yokohama Flugels
Cerezo Osaka 1-9 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 5-0 Sanfrecce Hiroshima
Avispa Fukuoka 1-7 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 4-0 Consadole Sapporo
Shimizu S-Pulse 2-1 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 0-3 Kashima Antlers
Kashiwa Reysol 1-3 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 4-1 Gamba Osaka
Yokohama Marinos 0-1 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 2-0 Urawa Reds
Nagoya Grampus 1-2 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 3-1 Bellmare Hiratsuka
 

Second Stage

Home . Visitor
Jubilo Iwata 2-3 [OT] Yokohama Marinos
Urawa Reds 2-0 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 4-2 Nagoya Grampus
Bellmare Hiratsuka 1-2 Jubilo Iwata
Kyoto Purple Sanga 2-3 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 1-0 Verdy Kawasaki
Vissel Kobe 0-7 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 6-2 JEF United Ichihara
Yokohama Flugels 0-4 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 3-0 Cerezo Osaka
Sanfrecce Hiroshima 2-1 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 6-1 Avispa Fukuoka
Consadole Sapporo 1-6 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 1-0 Shimizu S-Pulse
Kashima Antlers 1-0 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 4-0 Kashiwa Reysol
Gamba Osaka 4-5 Jubilo Iwata

 


First Stage

Home . Visitor
Yokohama Marinos 1-2[OT] Yokohama Flugels
Cerezo Osaka 4-3 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 4-0 Sanfrecce Hiroshima
Yokohama Marinos 5-2 Avispa Fukuoka
Yokohama Marinos 4-0 Consadole Sapporo
Shimizu S-Pulse 1-0 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 1-0 Kashima Antlers
Kashiwa Reysol 0-4 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 2-1 Gamba Osaka
Yokohama Marinos 2-1 Kyoto Purple Sanga
Urawa Reds 0-1 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 1-3 Nagoya Grampus
Bellmare Hiratsuka 1-4 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 0-1 Jubilo Iwata
Verdy Kawasaki 2-4 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 2-1 [OT] Vissel Kobe
JEF United Ichihara 2-1 Yokohama Marinos
 

Second Stage

Home . Visitor
Jubilo Iwata 2-3 [OT] Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 2-0 Verdy Kawasaki
Vissel Kobe 2-3 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 3-2 JEF United Ichihara
Yokohama Flugels 0-2 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 2-3 Cerezo Osaka
Sanfrecce Hiroshima 1-2 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 3-0 Avispa Fukuoka
Consadole Sapporo 0-2 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 3-4 [OT] Shimizu S-Pulse
Kashima Antlers 2-1 [OT] Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 0-1 Kashiwa Reysol
Gamba Osaka 1-4 Yokohama Marinos
Kyoto Purple Sanga 2-1 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 3-2 Urawa Reds
Nagoya Grampus 3-2 [OT] Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 4-2 Bellmare Hiratsuka

 


First Stage

Home . Visitor
Kyoto Purple Sanga 0-2 Jubilo Iwata
Kyoto Purple Sanga 1-0 Shimizu S-Pulse
Kyoto Purple Sanga 0-2 Verdy Kawasaki
Kashima Antlers 6-0 Kyoto Purple Sanga
Kyoto Purple Sanga 2-1 Vissel Kobe
Kashiwa Reysol 3-2 [OT] Kyoto Purple Sanga
Kyoto Purple Sanga 1-3 JEF United Ichihara
Gamba Osaka 0-1 Kyoto Purple Sanga
Kyoto Purple Sanga 1-2 [OT] Yokohama Flugels
Yokohama Marinos 2-1 Kyoto Purple Sanga
Kyoto Purple Sanga 1-2 Cerezo Osaka
Urawa Reds 2-1 [OT] Kyoto Purple Sanga
Kyoto Purple Sanga 1-2 Sanfrecce Hiroshima
Nagoya Grampus 3-1 Kyoto Purple Sanga
Kyoto Purple Sanga 1-0 [OT] Avispa Fukuoka
Bellmare Hiratsuka 1-2 [OT] Kyoto Purple Sanga
Kyoto Purple Sanga 4-2 Consadole Sapporo
 

Second Stage

Home . Visitor
Kyoto Purple Sanga 2-3 Nagoya Grampus
Avispa Fukuoka 0-1 Kyoto Purple Sanga
Kyoto Purple Sanga 1-2 Bellmare Hiratsuka
Consadole Sapporo 2-0 Kyoto Purple Sanga
Kyoto Purple Sanga 2-3 Jubilo Iwata
Shimizu S-Pulse 3-2 Kyoto Purple Sanga
Kyoto Purple Sanga 2-0 Verdy Kawasaki
Kashima Antlers 3-0 Kyoto Purple Sanga
Vissel Kobe 0-2 Kyoto Purple Sanga
Kyoto Purple Sanga 2-2 [5-3] Kashiwa Reysol
JEF United Ichihara 1-2 OT] Kyoto Purple Sanga
Kyoto Purple Sanga 1-3 Gamba Osaka
Yokohama Flugels 2-3 Kyoto Purple Sanga
Kyoto Purple Sanga 2-1 Yokohama Marinos
Cerezo Osaka 1-2 Kyoto Purple Sanga
Kyoto Purple Sanga 1-3 Urawa Reds
Sanfrecce Hiroshima 1-2 [OT] Kyoto Purple Sanga

 


First Stage

Home . Visitor
Urawa Reds 3-2 JEF United Ichihara
Yokohama Flugels 0-2 Urawa Reds
Urawa Reds 1-2 [OT] Cerezo Osaka
Sanfrecce Hiroshima 1-2 Urawa Reds
Urawa Reds 2-2 [5-4] Avispa Fukuoka
Consadole Sapporo 2-0 Urawa Reds
Urawa Reds 0-2 Shimizu S-Pulse
Kashima Antlers 1-4 Urawa Reds
Urawa Reds 3-1 Kashiwa Reysol
Gamba Osaka 0-2 Urawa Reds
Urawa Reds 0-1 Yokohama Marinos
Urawa Reds 2-1 [OT] Kyoto Purple Sanga
Nagoya Grampus 3-1 Urawa Reds
Urawa Reds 2-1 Bellmare Hiratsuka
Jubilo Iwata 2-0 Urawa Reds
Urawa Reds 1-1 [4-2] Verdy Kawasaki
Vissel Kobe 1-5 Urawa Reds
 

Second Stage

Home . Visitor
Bellmare Hiratsuka 0-4 Urawa Reds
Urawa Reds 2-0 Jubilo Iwata
Verdy Kawasaki 0-3 Urawa Reds
Urawa Reds 2-1 Vissel Kobe
JEF United Ichihara 0-2 Urawa Reds
Urawa Reds 3-0 Yokohama Flugels
Cerezo Osaka 2-1 Urawa Reds
Urawa Reds 1-2 Sanfrecce Hiroshima
Avispa Fukuoka 0-2 Urawa Reds
Urawa Reds 2-1 Consadole Sapporo
Shimizu S-Pulse 1-0 [OT] Urawa Reds
Urawa Reds 2-3 [OT] Kashima Antlers
Kashiwa Reysol 2-0 Urawa Reds
Urawa Reds 1-0 Gamba Osaka
Yokohama Marinos 3-2 Urawa Reds
Kyoto Purple Sanga 1-3 Urawa Reds
Urawa Reds 2-1 Nagoya Grampus

 


First Stage

Home . Visitor
Kashiwa Reysol 0-1 Sanfrecce Hiroshima
Avispa Fukuoka 0-0 [3-4] Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 1-1 [5-4] Consadole Sapporo
Shimizu S-Pulse 0-2 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 3-2 Kashima Antlers
Kashiwa Reysol 3-2 [OT] Kyoto Purple Sanga
Gamba Osaka 3-1 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 0-4 Yokohama Marinos
Urawa Reds 3-1 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 2-3 [OT] Nagoya Grampus
Bellmare Hiratsuka 1-3 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 1-3 Jubilo Iwata
Verdy Kawasaki 1-3 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 4-0 Vissel Kobe
JEF United Ichihara 3-0 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 1-3 Yokohama Flugels
Cerezo Osaka 5-7 Kashiwa Reysol
 

Second Stage

Home . Visitor
Vissel Kobe 0-2 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 1-0 JEF United Ichihara
Yokohama Flugels 1-2 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 3-1 Cerezo Osaka
Sanfrecce Hiroshima 0-0 [OT] Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 1-2 [OT] Avispa Fukuoka
Consadole Sapporo 3-2 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 1-2 Shimizu S-Pulse
Kashima Antlers 3-0 Kashiwa Reysol
Kyoto Purple Sanga 2-2 [5-3] Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 2-0 Gamba Osaka
Yokohama Marinos 0-1 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 2-0 Urawa Reds
Nagoya Grampus 4-2 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 1-3 Bellmare Hiratsuka
Jubilo Iwata 4-0 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 2-1 Verdy Kawasaki

 


First Stage

Home . Visitor
Kashiwa Reysol 0-1 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 0-1 [OT] Gamba Osaka
Yokohama Marinos 4-0 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 1-2 Urawa Reds
Nagoya Grampus 3-2 [OT] Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 0-1 Bellmare Hiratsuka
Jubilo Iwata 5-0 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 2-1 [OT] Verdy Kawasaki
Vissel Kobe 0-2 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 3-1 JEF United Ichihara
Yokohama Flugels 5-1 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 0-2 Cerezo Osaka
Kyoto Purple Sanga 1-2 Sanfrecce Hiroshima
Avispa Fukuoka 1-1 [5-3] Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 4-3 [OT] Consadole Sapporo
Shimizu S-Pulse 1-0 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 3-2 Kashima Antlers
 

Second Stage

Home . Visitor
Sanfrecce Hiroshima 4-0 Avispa Fukuoka
Consadole Sapporo 2-0 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 2-2 [8-7] Shimizu S-Pulse
Kashima Antlers 0-2 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 0-0 [OT] Kashiwa Reysol
Gamba Osaka 0-2 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 1-2 Yokohama Marinos
Urawa Reds 1-2 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 2-1 [OT] Nagoya Grampus
Bellmare Hiratsuka 3-0 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 2-1 Jubilo Iwata
Verdy Kawasaki 0-1 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 2-3 Vissel Kobe
JEF United Ichihara 0-0 [6-5] Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 1-2 Yokohama Flugels
Cerezo Osaka 0-1 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 1-2 [OT] Kyoto Purple Sanga

 


First Stage

Home . Visitor
Shimizu S-Pulse 4-1 Consadole Sapporo
Kyoto Purple Sanga 1-0 Shimizu S-Pulse
Kashima Antlers 3-2 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 0-2 Kashiwa Reysol
Gamba Osaka 1-2 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 1-0 Yokohama Marinos
Urawa Reds 0-2 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 3-1 Nagoya Grampus
Bellmare Hiratsuka 1-2 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 2-1 Jubilo Iwata
Verdy Kawasaki 2-0 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 4-0 Vissel Kobe
JEF United Ichihara 0-1 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 2-0 Yokohama Flugels
Cerezo Osaka 1-3 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 1-0 Sanfrecce Hiroshima
Avispa Fukuoka 0-3 Shimizu S-Pulse
 

Second Stage

Home . Visitor
Yokohama Flugels 2-4 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 1-2 Cerezo Osaka
Sanfrecce Hiroshima 2-2 [8-7] Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 6-0 Avispa Fukuoka
Consadole Sapporo 1-2 [OT] Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 3-2 Kyoto Purple Sanga
Shimizu S-Pulse 1-2 Kashima Antlers
Kashiwa Reysol 1-2 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 4-1 Gamba Osaka
Yokohama Marinos 3-4 [OT] Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 1-0 [OT] Urawa Reds
Nagoya Grampus 0-2 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 3-0 Bellmare Hiratsuka
Jubilo Iwata 1-0 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 0-0 [4-2] Verdy Kawasaki
Vissel Kobe 3-0 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 4-1 JEF United Ichihara

 


First Stage

Home . Visitor
Bellmare Hiratsuka 4-1 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 1-0 Jubilo Iwata
Kyoto Purple Sanga 0-2 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 2-0 Vissel Kobe
Verdy Kawasaki 2-1 JEF United Ichihara
Yokohama Flugels 0-3 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 2-1 Cerezo Osaka
Sanfrecce Hiroshima 2-1 [OT] Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 6-1 Avispa Fukuoka
Consadole Sapporo 1-3 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 2-0 Shimizu S-Pulse
Kashima Antlers 3-1 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 1-3 Kashiwa Reysol
Gamba Osaka 2-4 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 2-4 Yokohama Marinos
Urawa Reds 1-1 [4-2] Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 0-2 Nagoya Grampus
 

Second Stage

Home . Visitor
Verdy Kawasaki 1-2 Gamba Osaka
Yokohama Marinos 2-0 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 0-3 Urawa Reds
Nagoya Grampus 1-0 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 3-2 Bellmare Hiratsuka
Jubilo Iwata 1-0 Verdy Kawasaki
Kyoto Purple Sanga 2-0 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 1-2 Vissel Kobe
JEF United Ichihara 0-2 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 0-3 Yokohama Flugels
Cerezo Osaka 1-2 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 0-1 Sanfrecce Hiroshima
Avispa Fukuoka 2-1 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 1-2 Consadole Sapporo
Shimizu S-Pulse 0-0 [4-2] Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 1-2 [OT] Kashima Antlers
Kashiwa Reysol 2-1 Verdy Kawasaki

 


First Stage

Home . Visitor
Vissel Kobe 1-2 Bellmare Hiratsuka
Jubilo Iwata 4-3 Vissel Kobe
Vissel Kobe 2-3 Nagoya Grampus
Verdy Kawasaki 2-0 Vissel Kobe
Kyoto Purple Sanga 2-1 Vissel Kobe
JEF United Ichihara 1-2 Vissel Kobe
Vissel Kobe 1-4 Yokohama Flugels
Cerezo Osaka 1-2 Vissel Kobe
Vissel Kobe 0-2 Sanfrecce Hiroshima
Avispa Fukuoka 3-1 Vissel Kobe
Vissel Kobe 2-3 Consadole Sapporo
Shimizu S-Pulse 4-0 Vissel Kobe
Vissel Kobe 2-3 Kashima Antlers
Kashiwa Reysol 4-0 Vissel Kobe
Vissel Kobe 0-4 Gamba Osaka
Yokohama Marinos 2-1 [OT] Vissel Kobe
Vissel Kobe 1-5 Urawa Reds
 

Second Stage

Home . Visitor
Vissel Kobe 0-2 Kashiwa Reysol
Gamba Osaka 1-0 [OT] Vissel Kobe
Vissel Kobe 2-3 Yokohama Marinos
Urawa Reds 2-1 Vissel Kobe
Vissel Kobe 1-3 Nagoya Grampus
Bellmare Hiratsuka 1-0 Vissel Kobe
Vissel Kobe 0-7 Jubilo Iwata
Verdy Kawasaki 1-2 Vissel Kobe
Vissel Kobe 0-2 Kyoto Purple Sanga
Vissel Kobe 5-5 [5-3] JEF United Ichihara
Yokohama Flugels 4-3 Vissel Kobe
Vissel Kobe 2-0 Cerezo Osaka
Sanfrecce Hiroshima 2-3 Vissel Kobe
Vissel Kobe 2-1 Avispa Fukuoka
Consadole Sapporo 3-0 Vissel Kobe
Vissel Kobe 3-0 Shimizu S-Pulse
Kashima Antlers 4-1 Vissel Kobe