Saturday, 04 December 2021

J.League Match Results: 1997

First Stage

Home . Visitor
Yokohama Flugels 3-1 Avispa Fukuoka
Avispa Fukuoka 0-1 [OT] Jubilo Iwata
Kashiwa Reysol 2-1 Avispa Fukuoka
Avispa Fukuoka 0-3 Urawa Reds
Gamba Osaka 0-1 Avispa Fukuoka
Avispa Fukuoka 1-2 [OT] Verdy Kawasaki
Kyoto Purple Sanga 1-0 Avispa Fukuoka
Avispa Fukuoka 2-1 JEF United Ichihara
Bellmare Hiratsuka 2-1 Avispa Fukuoka
Avispa Fukuoka 1-3 Yokohama Marinos
Shimizu S-Pulse 1-0 Avispa Fukuoka
Avispa Fukuoka 0-1 Sanfrecce Hiroshima
Cerezo Osaka 2-0 Avispa Fukuoka
Avispa Fukuoka 0-1 Vissel Kobe
Kashima Antlers 2-0 Avispa Fukuoka
Avispa Fukuoka 3-2 Nagoya Grampus
 

Second Stage

Home . Visitor
Avispa Fukuoka 1-3 Kashima Antlers
Avispa Fukuoka 0-1 [OT] Yokohama Flugels
Jubilo Iwata 2-1 Avispa Fukuoka
Avispa Fukuoka 1-1 [5-3] Kashiwa Reysol
Urawa Reds 1-2 Avispa Fukuoka
Avispa Fukuoka 0-1 Gamba Osaka
Verdy Kawasaki 2-0 Avispa Fukuoka
Avispa Fukuoka 4-2 Kyoto Purple Sanga
JEF United Ichihara 2-1 Avispa Fukuoka
Avispa Fukuoka 1-2 Bellmare Hiratsuka
Vissel Kobe 4-3 [OT] Avispa Fukuoka
Yokohama Marinos 4-1 Avispa Fukuoka
Sanfrecce Hiroshima 1-3 Avispa Fukuoka
Avispa Fukuoka 0-1 [OT] Shimizu S-Pulse
Avispa Fukuoka 0-2 Cerezo Osaka
Nagoya Grampus 2-0 Avispa Fukuoka

 


First Stage

Home . Visitor
Kashima Antlers 5-2 Vissel Kobe
Nagoya Grampus 0-2 Kashima Antlers
Kashima Antlers 1- 0 Yokohama Flugels
Jubilo Iwata 1-2 Kashima Antlers
Kashima Antlers 0-4 Kashiwa Reysol
Urawa Reds 1-3 Kashima Antlers
Kashima Antlers 1-2 Gamba Osaka
Verdy Kawasaki 1-1 [2-3] Kashima Antlers
Kashima Antlers 4-0 Kyoto Purple Sanga
JEF United Ichihara 0-2 Kashima Antlers
Kashima Antlers 2-1 Bellmare Hiratsuka
Yokohama Marinos 0-3 Kashima Antlers
Kashima Antlers 0-1 Shimizu S-Pulse
Sanfrecce Hiroshima 2-3 Kashima Antlers
Kashima Antlers 2-0 Avispa Fukuoka
Cerezo Osaka 0-1 Kashima Antlers
 

Second Stage

Home . Visitor
Avispa Fukuoka 1-3 Kashima Antlers
Vissel Kobe 0-5 Kashima Antlers
Kashima Antlers 7-0 Nagoya Grampus
Yokohama Flugels 5-3 Kashima Antlers
Kashima Antlers 2-0 Jubilo Iwata
Kashiwa Reysol 3-5 Kashima Antlers
Kashima Antlers 1-0 Urawa Reds
Gamba Osaka 2-1 [OT] Kashima Antlers
Kashima Antlers 5-0 Verdy Kawasaki
Kashima Antlers 2-1 [OT] Sanfrecce Hiroshima
Kyoto Purple Sanga 3-2 Kashima Antlers
Bellmare Hiratsuka 2-5 Kashima Antlers
Kashima Antlers 2-1 [OT] JEF United Ichihara
Kashima Antlers 2-1 Yokohama Marinos
Shimizu S-Pulse 2-0 Kashima Antlers
Kashima Antlers 1-2 Cerezo Osaka

 


First Stage

Home . Visitor
Gamba Osaka 4-1 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 0-2 Verdy Kawasaki
Kyoto Purple Sanga 0-2 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 1-0 JEF United Ichihara
Yokohama Marinos 2-4 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 1-2 Shimizu S-Pulse
Sanfrecce Hiroshima 0-1 [OT] Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 2-1 Avispa Fukuoka
Cerezo Osaka 0-2 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 3-0 Vissel Kobe
Kashima Antlers 2-1 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 1-0 Nagoya Grampus
Yokohama Flugels 2-1 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 2-1 [OT] Jubilo Iwata
Kashiwa Reysol 2-0 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 3-2 Urawa Reds
 

Second Stage

Home . Visitor
Bellmare Hiratsuka 7-4 Kashiwa Reysol
Bellmare Hiratsuka 3-4 Gamba Osaka
Verdy Kawasaki 1-2 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 2-1 Kyoto Purple Sanga
JEF United Ichihara 0-0 [5-6] Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 1-3 Yokohama Marinos
Shimizu S-Pulse 3-1 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 2-0 Sanfrecce Hiroshima
Avispa Fukuoka 1-2 Bellmare Hiratsuka
Jubilo Iwata 3-1 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 5-4 [OT] Cerezo Osaka
Bellmare Hiratsuka 2-5 Kashima Antlers
Vissel Kobe 0-1 Bellmare Hiratsuka
Nagoya Grampus 2-1 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 0-0 [4-5] Yokohama Flugels
Urawa Reds 1-0 [OT] Bellmare Hiratsuka

 


First Stage

Home . Visitor
Nagoya Grampus 2-3 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 0- 2 Yokohama Flugels
Jubilo Iwata 1-2 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 2-2 [5-4] Kashiwa Reysol
Urawa Reds 1-2 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 0-2 Gamba Osaka
Verdy Kawasaki 0-2 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 1-2 Kyoto Purple Sanga
JEF United Ichihara 3-0 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 0-2 Bellmare Hiratsuka
Yokohama Marinos 3-2 [OT] Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 1-2 [OT] Shimizu S-Pulse
Sanfrecce Hiroshima 2-2 [3-2] Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 2-0 Avispa Fukuoka
Vissel Kobe 1-2 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 0-1 Kashima Antlers
 

Second Stage

Home . Visitor
Cerezo Osaka 3-1 Vissel Kobe
Cerezo Osaka 2-3 Nagoya Grampus
Yokohama Flugels 1-2 [OT] Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 1-4 Jubilo Iwata
Kashiwa Reysol 0-1 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 1-2 Urawa Reds
Gamba Osaka 3-2 [OT] Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 5-3 Verdy Kawasaki
Kyoto Purple Sanga 1-1 [6-7] Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 1-0 JEF United Ichihara
Bellmare Hiratsuka 5-4 [OT] Cerezo Osaka
Shimizu S-Pulse 2-0 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 2-3 [OT] Yokohama Marinos
Cerezo Osaka 3-1 Sanfrecce Hiroshima
Avispa Fukuoka 0-2 Cerezo Osaka
Kashima Antlers 1-2 Cerezo Osaka

 


First Stage

Home . Visitor
Yokohama Flugels 3-1 Avispa Fukuoka
Cerezo Osaka 0- 2 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 3-1 Vissel Kobe
Kashima Antlers 1- 0 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 2-0 Nagoya Grampus
Jubilo Iwata 3-1 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 2-0 Kashiwa Reysol
Urawa Reds 1-3 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 2-1 Gamba Osaka
Verdy Kawasaki 0-4 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 0-1 Kyoto Purple Sanga
JEF United Ichihara 0-4 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 2-1 Bellmare Hiratsuka
Yokohama Marinos 1-0 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 4-3 [OT] Shimizu S-Pulse
Sanfrecce Hiroshima 2-3 Yokohama Flugels
 

Second Stage

Home . Visitor
Shimizu S-Pulse 3-1 Yokohama Flugels
Avispa Fukuoka 0-1 [OT] Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 1-2 [OT] Cerezo Osaka
Vissel Kobe 2-3 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 5-3 Kashima Antlers
Nagoya Grampus 2-1 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 0-2 Jubilo Iwata
Kashiwa Reysol 0-2 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 1-3 Urawa Reds
Yokohama Flugels 2-3 Yokohama Marinos
Gamba Osaka 2-1 Yokohama Flugels
Kyoto Purple Sanga 1-2 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 0-1 Verdy Kawasaki
Yokohama Flugels 1-2 [OT] JEF United Ichihara
Bellmare Hiratsuka 0-0 [4-5] Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 2-1 Sanfrecce Hiroshima

 


First Stage

Home . Visitor
Gamba Osaka 4-1 Bellmare Hiratsuka
Yokohama Marinos 0-4 Gamba Osaka
Gamba Osaka 4-1 Shimizu S-Pulse
Sanfrecce Hiroshima 2-0 Gamba Osaka
Gamba Osaka 0-1 Avispa Fukuoka
Cerezo Osaka 0-2 Gamba Osaka
Gamba Osaka 2-3 Vissel Kobe
Kashima Antlers 1-2 Gamba Osaka
Gamba Osaka 0-1 Nagoya Grampus
Yokohama Flugels 2-1 Gamba Osaka
Gamba Osaka 3-1 Jubilo Iwata
Kashiwa Reysol 4-1 Gamba Osaka
Gamba Osaka 1-2 Urawa Reds
Verdy Kawasaki 0-1 Gamba Osaka
Gamba Osaka 0-3 Kyoto Purple Sanga
JEF United Ichihara 1-3 Gamba Osaka
 

Second Stage

Home . Visitor
Kyoto Purple Sanga 3-2 Gamba Osaka
Bellmare Hiratsuka 3-4 Gamba Osaka
Gamba Osaka 3-4 Yokohama Marinos
Shimizu S-Pulse 1-2 Gamba Osaka
Gamba Osaka 3-0 Sanfrecce Hiroshima
Avispa Fukuoka 0-1 Gamba Osaka
Gamba Osaka 3-2 [OT] Cerezo Osaka
Vissel Kobe 0-4 Gamba Osaka
Gamba Osaka 2-1 [OT] Kashima Antlers
Nagoya Grampus 0-1 Gamba Osaka
Gamba Osaka 2-1 Verdy Kawasaki
Gamba Osaka 2-1 Yokohama Flugels
Gamba Osaka 1-2 Kashiwa Reysol
Jubilo Iwata 1-0 [OT] Gamba Osaka
Urawa Reds 1-4 Gamba Osaka
Gamba Osaka 4-3 JEF United Ichihara

 


First Stage

Home . Visitor
Nagoya Grampus 2-3 Cerezo Osaka
Vissel Kobe 2-1 [OT] Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 0-2 Kashima Antlers
Yokohama Flugels 2-0 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 0-2 Jubilo Iwata
Kashiwa Reysol 1-0 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 3-1 Urawa Reds
Gamba Osaka 0-1 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 1-0 Verdy Kawasaki
Kyoto Purple Sanga 1-3 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 3-2 JEF United Ichihara
Bellmare Hiratsuka 1-0 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 0-1 Yokohama Marinos
Shimizu S-Pulse 3-1 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 1-0 Sanfrecce Hiroshima
Avispa Fukuoka 3-2 Nagoya Grampus
 

Second Stage

Home . Visitor
Sanfrecce Hiroshima 1-0 Nagoya Grampus
Cerezo Osaka 2-3 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 3-0 Vissel Kobe
Kashima Antlers 7-0 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 2-1 Yokohama Flugels
Jubilo Iwata 1-3 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 1-0 Kashiwa Reysol
Urawa Reds 3-0 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 0-1 Gamba Osaka
Nagoya Grampus 2-1 Shimizu S-Pulse
Verdy Kawasaki 2-0 Nagoya Grampus
JEF United Ichihara 1-2 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 1-2 Kyoto Purple Sanga
Nagoya Grampus 2-1 Bellmare Hiratsuka
Yokohama Marinos 1-2 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 2-0 Avispa Fukuoka

 


First Stage

Home . Visitor
Verdy Kawasaki 0- 2 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 2- 4 Kyoto Purple Sanga
Bellmare Hiratsuka 1-0 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 1-2 Yokohama Marinos
Shimizu S-Pulse 2-1 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 3-2 [OT] Sanfrecce Hiroshima
Avispa Fukuoka 2-1 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 3-0 Cerezo Osaka
Vissel Kobe 2-3 [OT] JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 0-2 Kashima Antlers
Nagoya Grampus 3-2 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 0-4 Yokohama Flugels
Jubilo Iwata 4-1 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 1-0 Kashiwa Reysol
Urawa Reds 3-0 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 1-3 Gamba Osaka
 

Second Stage

Home . Visitor
JEF United Ichihara 1-0 [OT] Urawa Reds
JEF United Ichihara 3-1 Verdy Kawasaki
Kyoto Purple Sanga 2-3 [OT] JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 0-0 [5-6] Bellmare Hiratsuka
Yokohama Marinos 2-1 [OT] JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 0-3 Shimizu S-Pulse
Sanfrecce Hiroshima 3-0 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 2-1 Avispa Fukuoka
Cerezo Osaka 1-0 JEF United Ichihara
Kashiwa Reysol 1-2 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 3-4 [OT] Vissel Kobe
JEF United Ichihara 1-2 Nagoya Grampus
Kashima Antlers 2-1 [OT] JEF United Ichihara
Yokohama Flugels 1-2 [OT] JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 0-5 Jubilo Iwata
Gamba Osaka 4-3 JEF United Ichihara

 


First Stage

Home . Visitor
Jubilo Iwata 2-1 Sanfrecce Hiroshima
Avispa Fukuoka 0-1 [OT] Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 1-2 Cerezo Osaka
Vissel Kobe 1-2 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 1-2 Kashima Antlers
Nagoya Grampus 0-2 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 3-1 Yokohama Flugels
Kashiwa Reysol 2-1 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 2-0 Urawa Reds
Gamba Osaka 3-1 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 0-1 [OT] Verdy Kawasaki
Kyoto Purple Sanga 0-6 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 4-1 JEF United Ichihara
Bellmare Hiratsuka 2-1 [OT] Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 3-4 [OT] Yokohama Marinos
Shimizu S-Pulse 1-2 Jubilo Iwata
 

Second Stage

Home . Visitor
Yokohama Marinos 1-4 Jubilo Iwata
Sanfrecce Hiroshima 1-3 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 2-1 Avispa Fukuoka
Cerezo Osaka 1-4 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 2-1 Vissel Kobe
Kashima Antlers 2-0 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 1-3 Nagoya Grampus
Yokohama Flugels 0-2 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 2-1 Kashiwa Reysol
Jubilo Iwata 3-1 Bellmare Hiratsuka
Urawa Reds 0-1 [OT] Jubilo Iwata
Verdy Kawasaki 1-6 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 1-0 [OT] Gamba Osaka
Jubilo Iwata 2-1 Kyoto Purple Sanga
JEF United Ichihara 0-5 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 2-0 Shimizu S-Pulse

 


First Stage

Home . Visitor
Urawa Reds 2-3 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 0-4 Gamba Osaka
Verdy Kawasaki 2-2 [3-5] Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 3-1 Kyoto Purple Sanga
JEF United Ichihara 1-2 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 2-4 Bellmare Hiratsuka
Shimizu S-Pulse 1-2 [OT] Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 4-2 Sanfrecce Hiroshima
Avispa Fukuoka 1-3 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 3-2 [OT] Cerezo Osaka
Vissel Kobe 2-1 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 0-3 Kashima Antlers
Nagoya Grampus 0-1 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 1-0 Yokohama Flugels
Jubilo Iwata 3-4 [OT] Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 0-3 Kashiwa Reysol
 

Second Stage

Home . Visitor
Yokohama Marinos 1-4 Jubilo Iwata
Yokohama Marinos 0-2 Urawa Reds
Gamba Osaka 3-4 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 7-2 Verdy Kawasaki
Kyoto Purple Sanga 1-4 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 2-1 [OT] JEF United Ichihara
Bellmare Hiratsuka 1-3 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 1-0 [OT] Shimizu S-Pulse
Sanfrecce Hiroshima 2-3 [OT] Yokohama Marinos
Yokohama Flugels 2-3 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 4-1 Avispa Fukuoka
Yokohama Marinos 2-1 Vissel Kobe
Cerezo Osaka 2-3 [OT] Yokohama Marinos
Kashima Antlers 2-1 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 1-2 Nagoya Grampus
Kashiwa Reysol 2-3 Yokohama Marinos

 


First Stage

Home . Visitor
JEF United Ichihara 2- 4 Kyoto Purple Sanga
Kyoto Purple Sanga 0-2 Bellmare Hiratsuka
Yokohama Marinos 3-1 Kyoto Purple Sanga
Kyoto Purple Sanga 1-3 Shimizu S-Pulse
Sanfrecce Hiroshima 1-0 Kyoto Purple Sanga
Kyoto Purple Sanga 1-0 Avispa Fukuoka
Cerezo Osaka 1-2 Kyoto Purple Sanga
Kyoto Purple Sanga 0-2 Vissel Kobe
Kashima Antlers 4-0 Kyoto Purple Sanga
Kyoto Purple Sanga 1-3 Nagoya Grampus
Yokohama Flugels 0-1 Kyoto Purple Sanga
Kyoto Purple Sanga 0-6 Jubilo Iwata
Kashiwa Reysol 3-2 [OT] Kyoto Purple Sanga
Kyoto Purple Sanga 1-1 [3-4] Urawa Reds
Gamba Osaka 0-3 Kyoto Purple Sanga
Kyoto Purple Sanga 2-1 Verdy Kawasaki
 

Second Stage

Home . Visitor
Kyoto Purple Sanga 3-2 Gamba Osaka
Kyoto Purple Sanga 2-3 [OT] JEF United Ichihara
Bellmare Hiratsuka 2-1 Kyoto Purple Sanga
Kyoto Purple Sanga 1-4 Yokohama Marinos
Shimizu S-Pulse 1-0 Kyoto Purple Sanga
Kyoto Purple Sanga 0-3 Sanfrecce Hiroshima
Avispa Fukuoka 4-2 Kyoto Purple Sanga
Kyoto Purple Sanga 1-1 [6-7] Cerezo Osaka
Vissel Kobe 4-2 Kyoto Purple Sanga
Urawa Reds 4-1 Kyoto Purple Sanga
Kyoto Purple Sanga 3-2 Kashima Antlers
Kyoto Purple Sanga 1-2 Yokohama Flugels
Nagoya Grampus 1-2 Kyoto Purple Sanga
Jubilo Iwata 2-1 Kyoto Purple Sanga
Kyoto Purple Sanga 0-1 Kashiwa Reysol
Verdy Kawasaki 2-1 [OT] Kyoto Purple Sanga

 


First Stage

Home . Visitor
Urawa Reds 2-3 Yokohama Marinos
Shimizu S-Pulse 0-1 Urawa Reds
Urawa Reds 0-1 Sanfrecce Hiroshima
Avispa Fukuoka 0-3 Urawa Reds
Urawa Reds 1-2 Cerezo Osaka
Vissel Kobe 0-2 Urawa Reds
Urawa Reds 1-3 Kashima Antlers
Nagoya Grampus 3-1 Urawa Reds
Urawa Reds 1-3 Yokohama Flugels
Jubilo Iwata 2-0 Urawa Reds
Urawa Reds 3-2 [OT] Kashiwa Reysol
Gamba Osaka 1-2 Urawa Reds
Urawa Reds 2-0 Verdy Kawasaki
Kyoto Purple Sanga 1-1 [3-4] Urawa Reds
Urawa Reds 3-0 JEF United Ichihara
Bellmare Hiratsuka 3-2 Urawa Reds
 

Second Stage

Home . Visitor
JEF United Ichihara 1-0 [OT] Urawa Reds
Yokohama Marinos 0-2 Urawa Reds
Urawa Reds 3-4 Shimizu S-Pulse
Sanfrecce Hiroshima 1-2 Urawa Reds
Urawa Reds 1-2 Avispa Fukuoka
Cerezo Osaka 1-2 Urawa Reds
Urawa Reds 2-0 Vissel Kobe
Kashima Antlers 1-0 Urawa Reds
Urawa Reds 3-0 Nagoya Grampus
Yokohama Flugels 1-3 Urawa Reds
Urawa Reds 4-1 Kyoto Purple Sanga
Urawa Reds 0-1 [OT] Jubilo Iwata
Kashiwa Reysol 3-0 Urawa Reds
Urawa Reds 1-4 Gamba Osaka
Verdy Kawasaki 1-2 Urawa Reds
Urawa Reds 1-0 [OT] Bellmare Hiratsuka

 


First Stage

Home . Visitor
Kashiwa Reysol 0-1 Shimizu S-Pulse
Sanfrecce Hiroshima 2-3 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 2-1 Avispa Fukuoka
Cerezo Osaka 2-2 [5-4] Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 3-1 Vissel Kobe
Kashima Antlers 0-4 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 1-0 Nagoya Grampus
Yokohama Flugels 2-0 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 2-1 Jubilo Iwata
Urawa Reds 3-2 [OT] Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 4-1 Gamba Osaka
Verdy Kawasaki 1-3 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 3-2 [OT] Kyoto Purple Sanga
JEF United Ichihara 1-0 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 2-0 Bellmare Hiratsuka
Yokohama Marinos 0 -3 Kashiwa Reysol
 

Second Stage

Home . Visitor
Bellmare Hiratsuka 7-4 Kashiwa Reysol
Shimizu S-Pulse 2-3 [OT] Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 2-1 Sanfrecce Hiroshima
Avispa Fukuoka 1-1 [5-3] Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 0-1 Cerezo Osaka
Vissel Kobe 2-4 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 3-5 Kashima Antlers
Nagoya Grampus 1-0 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 0-2 Yokohama Flugels
Jubilo Iwata 2-1 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 1-2 JEF United Ichihara
Gamba Osaka 1-2 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 3-0 Urawa Reds
Kashiwa Reysol 2-1 Verdy Kawasaki
Kyoto Purple Sanga 0-1 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 2-3 Yokohama Marinos

 


First Stage

Home . Visitor
Kashiwa Reysol 0-1 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 0-1 Urawa Reds
Gamba Osaka 4-1 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 2-1 [OT] Verdy Kawasaki
Kyoto Purple Sanga 1-3 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 2-1 JEF United Ichihara
Bellmare Hiratsuka 1-2 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 1-2 [OT] Yokohama Marinos
Sanfrecce Hiroshima 1-0 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 1-0 Avispa Fukuoka
Cerezo Osaka 1-2 [OT] Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 2-4 Vissel Kobe
Kashima Antlers 0-1 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 3-1 Nagoya Grampus
Yokohama Flugels 4-3 [OT] Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 1-2 Jubilo Iwata
 

Second Stage

Home . Visitor
Shimizu S-Pulse 3-1 Yokohama Flugels
Shimizu S-Pulse 2-3 [OT] Kashiwa Reysol
Urawa Reds 3-4 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 1-2 Gamba Osaka
Verdy Kawasaki 1-0 [OT] Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 1-0 Kyoto Purple Sanga
JEF United Ichihara 0-3 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 3-1 Bellmare Hiratsuka
Yokohama Marinos 1-0 [OT] Shimizu S-Pulse
Nagoya Grampus 2-1 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 1-0 Sanfrecce Hiroshima
Shimizu S-Pulse 2-0 Cerezo Osaka
Avispa Fukuoka 0-1 [OT] Shimizu S-Pulse
Vissel Kobe 0-3 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 2-0 Kashima Antlers
Jubilo Iwata 2-0 Shimizu S-Pulse

 


First Stage

Home . Visitor
Jubilo Iwata 2-1 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 2-3 Kashiwa Reysol
Urawa Reds 0-1 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 2-0 Gamba Osaka
Verdy Kawasaki 1-2 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 1-0 Kyoto Purple Sanga
JEF United Ichihara 3-2 [OT] Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 0-1 [OT] Bellmare Hiratsuka
Yokohama Marinos 4-2 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 1-0 Shimizu S-Pulse
Avispa Fukuoka 0-1 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 2-2 [3-2] Cerezo Osaka
Vissel Kobe 0-1 [OT] Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 2-3 Kashima Antlers
Nagoya Grampus 1-0 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 2-3 Yokohama Flugels
 

Second Stage

Home . Visitor
Sanfrecce Hiroshima 1-0 Nagoya Grampus
Sanfrecce Hiroshima 1-3 Jubilo Iwata
Kashiwa Reysol 2-1 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 1-2 Urawa Reds
Gamba Osaka 3-0 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 3-1 Verdy Kawasaki
Kyoto Purple Sanga 0-3 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 3-0 JEF United Ichihara
Bellmare Hiratsuka 2-0 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 2-3 [OT] Yokohama Marinos
Kashima Antlers 2-1 [OT] Sanfrecce Hiroshima
Shimizu S-Pulse 1-0 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 1-3 Avispa Fukuoka
Sanfrecce Hiroshima 2-0 Vissel Kobe
Cerezo Osaka 3-1 Sanfrecce Hiroshima
Yokohama Flugels 2-1 Sanfrecce Hiroshima

 


First Stage

Home . Visitor
Verdy Kawasaki 0- 2 JEF United Ichihara
Bellmare Hiratsuka 0-2 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 2-2 [3-5] Yokohama Marinos
Shimizu S-Pulse 2-1 [OT] Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 1-2 Sanfrecce Hiroshima
Avispa Fukuoka 1-2 [OT] Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 0-2 Cerezo Osaka
Verdy Kawasaki 1-1 [2-3] Kashima Antlers
Nagoya Grampus 1-0 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 0-4 Yokohama Flugels
Jubilo Iwata 0-1 [OT] Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 1-3 Kashiwa Reysol
Urawa Reds 2-0 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 0-1 Gamba Osaka
Kyoto Purple Sanga 2-1 Verdy Kawasaki
 

Second Stage

Home . Visitor
JEF United Ichihara 3-1 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 1-2 Bellmare Hiratsuka
Yokohama Marinos 7-2 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 1-0 [OT] Shimizu S-Pulse
Sanfrecce Hiroshima 3-1 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 2-0 Avispa Fukuoka
Cerezo Osaka 5-3 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 2-0 Vissel Kobe
Kashima Antlers 5-0 Verdy Kawasaki
Gamba Osaka 2-1 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 2-0 Nagoya Grampus
Verdy Kawasaki 1-6 Jubilo Iwata
Yokohama Flugels 0-1 Verdy Kawasaki
Kashiwa Reysol 2-1 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 1-2 Urawa Reds
Verdy Kawasaki 2-1 [OT] Kyoto Purple Sanga

 


First Stage

Home . Visitor
Kashima Antlers 5-2 Vissel Kobe
Vissel Kobe 2-1 [OT] Nagoya Grampus
Yokohama Flugels 3-1 Vissel Kobe
Vissel Kobe 1-2 Jubilo Iwata
Kashiwa Reysol 3-1 Vissel Kobe
Vissel Kobe 0-2 Urawa Reds
Gamba Osaka 2-3 Vissel Kobe
Vissel Kobe 2-4 Verdy Kawasaki
Kyoto Purple Sanga 0-2 Vissel Kobe
Vissel Kobe 2-4 Verdy Kawasaki
Vissel Kobe 2-3 [OT] JEF United Ichihara
Bellmare Hiratsuka 3-0 Vissel Kobe
Vissel Kobe 2-1 Yokohama Marinos
Shimizu S-Pulse 2-4 Vissel Kobe
Vissel Kobe 0-1 [OT] Sanfrecce Hiroshima
Avispa Fukuoka 0-1 Vissel Kobe
Vissel Kobe 1-2 Cerezo Osaka
 

Second Stage

Home . Visitor
Cerezo Osaka 3-1 Vissel Kobe
Vissel Kobe 0-5 Kashima Antlers
Nagoya Grampus 3-0 Vissel Kobe
Vissel Kobe 2-3 Yokohama Flugels
Jubilo Iwata 2-1 Vissel Kobe
Vissel Kobe 2-4 Kashiwa Reysol
Urawa Reds 2-0 Vissel Kobe
Vissel Kobe 0-4 Gamba Osaka
Verdy Kawasaki 2-0 Vissel Kobe
Vissel Kobe 4-2 Kyoto Purple Sanga
Vissel Kobe 4-3 [OT] Avispa Fukuoka
JEF United Ichihara 3-4 [OT] Vissel Kobe
Yokohama Marinos 2-1 Vissel Kobe
Vissel Kobe 0-1 Bellmare Hiratsuka
Vissel Kobe 0-3 Shimizu S-Pulse
Sanfrecce Hiroshima 2-0 Vissel Kobe