Saturday, 04 December 2021

J.League Match Results: 1995

First Stage

Home . Visitor
Kashima Antlers 3-4 [ET] Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 1-0 Kashima Antlers
Kashima Antlers 1-0 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 3-1 Kashima Antlers
Kashima Antlers 1-0 [ET] Urawa Reds
Urawa Reds 2-1 Kashima Antlers
Kashima Antlers 4-0 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 2-0 Kashima Antlers
Kashima Antlers 1-2 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 0-1 [ET] Kashima Antlers
Kashima Antlers 3-1 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 2-1 Kashima Antlers
Kashima Antlers 2-1 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 7-0 Kashima Antlers
Kashima Antlers 2-0 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 0 < 0 Kashima Antlers
Kashima Antlers 2-0 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 3-0 Kashima Antlers
Kashima Antlers 2-1 Gamba Osaka
Gamba Osaka 1-3 Kashima Antlers
Kashima Antlers 0-1 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 4-2 Kashima Antlers
Kashima Antlers 2-3 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 0-1 Kashima Antlers
Kashima Antlers 4-0 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 0-1 Kashima Antlers
 

Second Stage

Home . Visitor
Kashima Antlers 1-5 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 0-1 Kashima Antlers
Kashima Antlers 1-3 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 2-1 Kashima Antlers
Kashima Antlers 0-2 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 3-0 Kashima Antlers
Kashima Antlers 2-3 [ET] Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 3-0 Kashima Antlers
Kashima Antlers 4-3 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 3 < 3 Kashima Antlers
Kashima Antlers 5-1 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 0 < 0 Kashima Antlers
Kashima Antlers 2-0 Urawa Reds
Urawa Reds 0-2 Kashima Antlers
Kashima Antlers 1-0 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 0-2 Kashima Antlers
Kashima Antlers 2 < 2 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 1-0 Kashima Antlers
Kashima Antlers 5-1 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 1-2 Kashima Antlers
Kashima Antlers 2-1 [ET] Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 1-2 Kashima Antlers
Kashima Antlers 4-0 Gamba Osaka
Gamba Osaka 3-1 Kashima Antlers
Kashima Antlers 0-1 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 2-1 [ET] Kashima Antlers
Note: The ">" and "<" marks indicate the winning team in a PK shootout

 


First Stage

Home . Visitor
Bellmare Hiratsuka 0-2 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 0-3 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 2-3 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 0 > 0 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 3-1 Urawa Reds
Urawa Reds 0-1 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 3-4 [ET] Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 0-1 [ET] Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 2-0 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 4-1 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 3-4 [ET] JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 2-3 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 7-0 Kashima Antlers
Kashima Antlers 2-1 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 1-5 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 1-2 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 2-3 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 1-0 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 3-5 Gamba Osaka
Gamba Osaka 2-4 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 4-0 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 1-4 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 0-3 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 1-5 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 3-2 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 1-2 [ET] Bellmare Hiratsuka/td>
 

Second Stage

Home . Visitor
Bellmare Hiratsuka 2-1 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 3-1 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 2-3 [ET] Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 4-0 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 2-3 [ET] Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 2-1 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 0-4 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 2-0 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 0-1 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 3-0 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 2-1 [ET] Kashima Antlers
Kashima Antlers 0-1 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 2 < 2 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 2-4 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 2-3 Urawa Reds
Urawa Reds 3-2 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 0-1 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 5-2 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 1-0 [ET] Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 1-0 [ET] Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 1-2 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 1 <1 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 4-0 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 2-1 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 1-3 Gamba Osaka
Gamba Osaka 3-2 [ET] Bellmare Hiratsuka
Note: The ">" and "<" marks indicate the winning team in a PK shootout

 


First Stage

Home . Visitor
Cerezo Osaka 4-0 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 1-0 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 3-6 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 0-1 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 0-1 Urawa Reds
Urawa Reds 2-1 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 2 > 2 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 6-0 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 3-4 [ET] Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 3-1 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 1-0 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 3-4 [ET] Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 1-2 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 1-5 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 0 < 0 Kashima Antlers
Kashima Antlers 2-0 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 3-1 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 0-1 [ET] Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 1-0 Gamba Osaka
Gamba Osaka 1-0 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 1 < 1 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 0-1 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 5-3 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 2-3 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 1-2 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 1-2 [ET] Cerezo Osaka
 

Second Stage

Home . Visitor
Cerezo Osaka 1 > 1 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 2-1 [ET] Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 1-0 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 0-1 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 0-2 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 0 > 0 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 3-0 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 2-1 [ET] Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 2-1 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 4-0 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 1-0 Kashima Antlers
Kashima Antlers 2 < 2 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 3-4 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 3-2 [ET] Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 0-1 [ET] Urawa Reds
Urawa Reds 1-3 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 3-0 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 2-1 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 5-1 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 3-1 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 1-2 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 1-0 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 3-2 Gamba Osaka
Gamba Osaka 4-0 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 1-0 [ET] Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 1-0 [ET] Cerezo Osaka
Note: The ">" and "<" marks indicate the winning team in a PK shootout

 


First Stage

Home . Visitor
Yokohama Marinos 0 < 0 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 0-1 Yokohama Marinos
Verdy Kawasaki 4-1 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 0-1 Verdy Kawasaki
Urawa Reds 2 > 2 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 1-0 Urawa Reds
Nagoya Grampus 2-1 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 4-3 Nagoya Grampus
Jubilo Iwata 2-1 [ET] Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 2-1 [ET] Jubilo Iwata
JEF United Ichihara 3-2 [ET] Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 0-3 JEF United Ichihara
Bellmare Hiratsuka 0-3 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 1-5 Bellmare Hiratsuka
Cerezo Osaka 5-3 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 0-1 Kashima Antlers
Kashima Antlers 2-3 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 2-3 Cerezo Osaka
Sanfrecce Hiroshima 1-2 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 1-2 [ET] Sanfrecce Hiroshima
Gamba Osaka 3-2 [ET] Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 1-4 Gamba Osaka
Shimizu S-Pulse 2-3 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 6-1 Shimizu S-Pulse
Kashiwa Reysol 2-1 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 0-1 Kashiwa Reysol
 

Second Stage

Home . Visitor
Yokohama Flugels 1-4 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 4-1 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 2-0 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 2-1 [ET] Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 2-1 [ET] Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 1-0 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 0-3 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 0-1 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 2-1 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 3-2 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 1-2 Kashima Antlers
Kashima Antlers 5-1 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 0-1 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 6-3 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 0-6 Urawa Reds
Urawa Reds 2-1 Yokohama Flugels
Jubilo Iwata 1-2 [ET] Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 1-3 Jubilo Iwata
Cerezo Osaka 5-1 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 3-1 Cerezo Osaka
Sanfrecce Hiroshima 0-1 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 4-3 [ET] Sanfrecce Hiroshima
Gamba Osaka 0-1 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 2-1 [ET] Gamba Osaka
Bellmare Hiratsuka 1-2 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 1 <1 Bellmare Hiratsuka
Note: The ">" and "<" marks indicate the winning team in a PK shootout

First Stage

Home . Visitor
Gamba Osaka 4-0 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 3-1 Gamba Osaka
Gamba Osaka 0-1 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 1-0 Gamba Osaka
Gamba Osaka 2-0 Urawa Reds
Urawa Reds 4-2 Gamba Osaka
Gamba Osaka 3-1 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 3-0 Gamba Osaka
Gamba Osaka 5-1 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 2-1 Gamba Osaka
Gamba Osaka 0-5 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 2 > 2 Gamba Osaka
Gamba Osaka 2-4 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 3-5 Gamba Osaka
Gamba Osaka 1-3 Kashima Antlers
Kashima Antlers 2-1 Gamba Osaka
Gamba Osaka 1-0 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 1-0 Gamba Osaka
Gamba Osaka 0-3 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 1-0 Gamba Osaka
Gamba Osaka 4-5 [ET] Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 1-3 Gamba Osaka
Gamba Osaka 3-2 [ET] Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 1-4 Gamba Osaka
Gamba Osaka 1-3 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 2-4 Gamba Osaka
 

Second Stage

Home . Visitor
Gamba Osaka 1-3 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 2-0 Gamba Osaka
Gamba Osaka 1-2 [ET] Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 3-1 Gamba Osaka
Gamba Osaka 1-2 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 0 > 0 Gamba Osaka
Gamba Osaka 3-2 [ET] Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 0-1 [ET] Gamba Osaka
Gamba Osaka 3-4 [ET] Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 3-0 Gamba Osaka
Gamba Osaka 3-1 Kashima Antlers
Kashima Antlers 4-0 Gamba Osaka
Gamba Osaka 1 < 1 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 2-1 [ET] Gamba Osaka
Gamba Osaka 1-4 Urawa Reds
Urawa Reds 0-1 Gamba Osaka
Gamba Osaka 2-3 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 1-0 [ET] Gamba Osaka
Gamba Osaka 4-0 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 3-2 Gamba Osaka
Gamba Osaka 0-1 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 2-1 [ET] Gamba Osaka
Gamba Osaka 5-2 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 5-0 Gamba Osaka
Gamba Osaka 3-2 [ET] Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 1-3 Gamba Osaka
Note: The ">" and "<" marks indicate the winning team in a PK shootout

 


First Stage

Home . Visitor
Nagoya Grampus 3-2 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 2-0 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 4-3 [ET] Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 2-1 [ET] Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 2 > 2 Urawa Reds
Urawa Reds 0 < 0 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 2-6 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 1-0 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 2 > 2 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 0-5 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 0-1 [ET] Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 3-4 [ET] Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 2-0 Kashima Antlers
Kashima Antlers 4-0 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 6-0 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 2 > 2 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 2-1 [ET] Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 4-0 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 3-0 Gamba Osaka
Gamba Osaka 3-1 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 2-0 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 1-2 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 2-1 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 4-3 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 1-4 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 0-1 Nagoya Grampus
 

Second Stage

Home . Visitor
Nagoya Grampus 0-1 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 3-2 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 1-0 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 5-0 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 2-1 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 2-0 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 3-1 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 1-2 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 2-1 Kashima Antlers
Kashima Antlers 1-3 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 5-0 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 2-3 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 2-4 Urawa Reds
Urawa Reds 1-2 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 4-0 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 2-1 [ET] Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 0-1 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 1-0 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 2-1 [ET] Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 2-0 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 1-0 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 0-2 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 3-1 Gamba Osaka
Gamba Osaka 1-2 [ET] Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 4-0 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 2-3 [ET] Nagoya Grampus
Note: The ">" and "<" marks indicate the winning team in a PK shootout

 


First Stage

Home . Visitor
Jubilo Iwata 1-2 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 3-2 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 0-1 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 3-2 [ET] Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 2-0 Urawa Reds
Urawa Reds 2-1 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 1-0 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 2-6 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 3-0 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 1-0 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 4-1 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 2-0 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 0-1 [ET] Kashima Antlers
Kashima Antlers 1-2 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 3-1 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 3-4 [ET] Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 1-0 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 3-1 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 2-1 Gamba Osaka
Gamba Osaka 5-1 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 2-1 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 2-3 [ET] Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 2-1 [ET] Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 2-1 [ET] Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 3-2 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 0-1 [ET] Jubilo Iwata
 

Second Stage

Home . Visitor
Jubilo Iwata 2-3 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 1-0 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 2-1 [ET] Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 4-0 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 3-0 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 2-1 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 3-2 [ET] Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 0-2 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 1 < 1 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 2-4 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 0-2 Kashima Antlers
Kashima Antlers 1-0 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 3-0 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 1-0 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 2-1 Urawa Reds
Cerezo Osaka 3-0 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 2-1 Cerezo Osaka
Urawa Reds 1-0 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 1-2 [ET] Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 1-3 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 1-2 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 2-0 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 1-0 [ET] Gamba Osaka
Gamba Osaka 2-3 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 5-2 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 0-1 Jubilo Iwata
Note: The ">" and "<" marks indicate the winning team in a PK shootout

 


First Stage

Home . Visitor
JEF United Ichihara 2-1 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 3-2 [ET] JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 1-0 [ET] Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 2 > 2 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 0-1 Urawa Reds
Urawa Reds 1-0 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 0-5 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 2 > 2 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 1-0 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 3-0 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 2-3 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 3-4 [ET] JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 2-1 Kashima Antlers
Kashima Antlers 3-1 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 3-4 [ET] Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 1-0 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 3-0 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 1-2 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 2 > 2 Gamba Osaka
Gamba Osaka 0-5 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 3-1 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 1 > 1 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 3-2 [ET] Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 0-3 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 1-0 [ET] Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 0-3 JEF United Ichihara
 

Second Stage

Home . Visitor
JEF United Ichihara 3-1 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 2-0 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 2-3 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 5-0 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 1-2 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 1-5 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 0-1 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 1-3 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 1-3 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 4-3 [ET] JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 0 < 0 Kashima Antlers
Kashima Antlers 5-1 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 1-0 [ET] Urawa Reds
Urawa Reds 2-1 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 1-0 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 3-0 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 3-2 [ET] Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 3-4 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 6-3 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 0-1 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 4-2 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 0-2 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 2-1 [ET] Gamba Osaka
Gamba Osaka 1 < 1 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 2-4 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 2 < 2 JEF United Ichihara
Note: The ">" and "<" marks indicate the winning team in a PK shootout

 


First Stage

Home . Visitor
Yokohama Marinos 6-2 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 2-3 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 2-3 [ET] Urawa Reds
Urawa Reds 2-1 [ET] Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 2-0 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 3-2 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 3-2 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 1-2 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 3-2 [ET] JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 2-1 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 0-3 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 0-2 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 1-0 Kashima Antlers
Kashima Antlers 3-4 [ET] Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 1-0 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 4-0 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 3-0 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 0-1 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 3-1 Gamba Osaka
Gamba Osaka 4-0 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 2-0 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 2-1 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 0 < 0 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 0-1 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 1-0 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 2 < 2 Yokohama Marinos
 

Second Stage

Home . Visitor
Yokohama Marinos 0-1 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 4-1 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 5-0 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 1-0 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 0-1 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 3-1 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 2-3 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 4-2 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 3-0 Kashima Antlers
Kashima Antlers 0-2 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 1-5 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 1-2 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 3-1 Urawa Reds
Urawa Reds 2 > 2 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 2-1 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 3-0 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 0 > 0 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 0-2 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 1-0 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 2-1 [ET] Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 2-1 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 0 < 0 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 0 > 0 Gamba Osaka
Gamba Osaka 1-2 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 2-1 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 2-3 [ET] Yokohama Marinos

 Note: The ">" and "<" marks indicate the winning team in a PK shootout

 


First Stage

Home . Visitor
Urawa Reds 2-1 [ET] Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 2-3 [ET] Urawa Reds
Urawa Reds 2 > 2 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 2-1 [ET] Urawa Reds
Urawa Reds 0 < 0 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 2 > 2 Urawa Reds
Urawa Reds 2-1 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 2-0 Urawa Reds
Urawa Reds 1-0 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 0-1 Urawa Reds
Urawa Reds 0-1 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 3-1 Urawa Reds
Urawa Reds 2-1 Kashima Antlers
Kashima Antlers 1-0 [ET] Urawa Reds
Urawa Reds 2-1 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 0-1 Urawa Reds
Urawa Reds 3-2 [ET] Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 1 > 1 Urawa Reds
Urawa Reds 4-2 Gamba Osaka
Gamba Osaka 2-0 Urawa Reds
Urawa Reds 2-3 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 2-3 [ET] Urawa Reds
Urawa Reds 2 > 2 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 1-0 Urawa Reds
Urawa Reds 4-0 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 1-2 Urawa Reds
 

Second Stage

Home . Visitor
Urawa Reds 0-2 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 0-2 Urawa Reds
Urawa Reds 1-2 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 2-4 Urawa Reds
Urawa Reds 2 > 2 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 3-1 Urawa Reds
Urawa Reds 1-2 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 2-1 [ET] Urawa Reds
Urawa Reds 0-2 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 2-5 Urawa Reds
Urawa Reds 0-2 Kashima Antlers
Kashima Antlers 2-0 Urawa Reds
Urawa Reds 2-1 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 1-0 [ET] Urawa Reds
Urawa Reds 1-0 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 2-1 Urawa Reds
Urawa Reds 1-3 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 0-1 [ET] Urawa Reds
Urawa Reds 2-1 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 0-6 Urawa Reds
Urawa Reds 2-1 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 0-1 [ET] Urawa Reds
Urawa Reds 0-1 Gamba Osaka
Gamba Osaka 1-4 Urawa Reds
Urawa Reds 3-2 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 2-3 Urawa Reds
Note: The ">" and "<" marks indicate the winning team in a PK shootout

 


First Stage

Home . Visitor
Kashiwa Reysol 2 < 2 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 1-0 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 0-1 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 0-1 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 1-2 Urawa Reds
Urawa Reds 4-0 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 0-1 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 1-4 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 0-1 [ET] Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 3-2 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 0-3 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 1-0 [ET] Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 1-2 [ET] Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 3-2 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 0-1 Kashima Antlers
Kashima Antlers 4-0 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 1-2 [ET] Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 1-2 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 1-2 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 1-0 [ET] Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 2-4 Gamba Osaka
Gamba Osaka 1-3 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 3-1 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 3-2 [ET] Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 2-1 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 0-1 Kashiwa Reysol
 

Second Stage

Home . Visitor
Kashiwa Reysol 1-7 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 2-0 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 1-2 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 3-1 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 4-2 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 2-3 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 2-3 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 1-3 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 3 < 3 Kashima Antlers
Kashima Antlers 4-3 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 4-3 [ET] JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 1-3 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 2-5 Urawa Reds
Urawa Reds 0-2 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 2-4 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 1 < 1 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 4-0 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 2-1 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 3-2 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 2-1 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 1-0 [ET] Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 2-1 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 3-0 Gamba Osaka
Gamba Osaka 3-4 [ET] Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 3-0 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 0-1 Kashiwa Reysol
Note: The ">" and "<" marks indicate the winning team in a PK shootout

First Stage

Home . Visitor
Sanfrecce Hiroshima 0-1 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 3-0 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 2-0 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 3-1 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 1 > 1 Urawa Reds
Urawa Reds 3-2 [ET] Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 4-0 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 2-1 [ET] Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 3-1 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 1-0 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 1-2 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 3-0 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 1-0 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 2-3 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 3-0 Kashima Antlers
Kashima Antlers 2-0 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 0-1 [ET] Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 3-1 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 1-0 Gamba Osaka
Gamba Osaka 0-3 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 5-0 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 1-0 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 1-2 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 1-2 [ET] Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 1-0 [ET] Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 1-2 Sanfrecce Hiroshima
 

Second Stage

Home . Visitor
Sanfrecce Hiroshima 3-1 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 3-0 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 0-2 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 1-0 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 0 < 0 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 2-1 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 0-2 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 0-1 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 2-1 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 1-0 [ET] Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 1-2 Kashima Antlers
Kashima Antlers 2-1 [ET] Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 0-2 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 4-2 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 0-1 [ET] Urawa Reds
Urawa Reds 2-1 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 2-0 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 1-2 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 1-0 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 1-2 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 0-1 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 4-3 [ET] Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 5-0 Gamba Osaka
Gamba Osaka 5-2 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 2-1 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 4-0 Sanfrecce Hiroshima
Note: The ">" and "<" marks indicate the winning team in a PK shootout

 


First Stage

Home . Visitor
Shimizu S-Pulse 2-1 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 2-0 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 0-4 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 0-1 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 2-3 [ET] Urawa Reds
Urawa Reds 2-3 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 1-2 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 2-0 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 2-3 [ET] Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 2-1 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 1 > 1 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 3-1 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 1-4 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 4-0 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 4-2 Kashima Antlers
Kashima Antlers 0-1 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 0-1 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 1 < 1 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 1-0 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 5-0 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 1-3 Gamba Osaka
Gamba Osaka 4-5 [ET] Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 2-3 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 6-1 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 3-2 [ET] Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 3-1 Shimizu S-Pulse
 

Second Stage

Home . Visitor
Shimizu S-Pulse 1 > 1 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 3-1 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 2-0 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 2-1 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 3-1 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 0-1 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 1-3 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 2-3 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 3-0 Kashima Antlers
Kashima Antlers 2-3 [ET] Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 1-3 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 0-1 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 2-1 [ET] Urawa Reds
Urawa Reds 1-2 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 0-2 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 3-2 [ET] Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 2-1 [ET] Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 3-0 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 0-1 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 0-3 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 0-1 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 0-2 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 0-1 [ET] Gamba Osaka
Gamba Osaka 3-2 [ET] Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 2-0 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 0-4 Shimizu S-Pulse
Note: The ">" and "<" marks indicate the winning team in a PK shootout

First Stage

Home . Visitor
Verdy Kawasaki 2-3 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 6-2 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 2-1 [ET] Urawa Reds
Urawa Reds 2 > 2 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 2-1 [ET] Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 4-3 [ET] Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 3-2 [ET] Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 0-1 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 2 > 2 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 1-0 [ET] Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 0 > 0 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 2-3 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 3-1 Kashima Antlers
Kashima Antlers 1-0 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 0-1 Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 3-6 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 3-1 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 2-0 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 1-0 Gamba Osaka
Gamba Osaka 0-1 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 0-1 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 0-4 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 4-1 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 0-1 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 0-1 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 0-1 Verdy Kawasaki
 

Second Stage

Home . Visitor
Verdy Kawasaki 3-2 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 0-1 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 4-1 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 0-1 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 3-1 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 1 > 1 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 2-0 Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol 1-7 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 0-1 Kashima Antlers
Kashima Antlers 1-5 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 2-0 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 3-1 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 0-2 Urawa Reds
Urawa Reds 0-2 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 1-0 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 2-3 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 2-1 [ET] Cerezo Osaka
Cerezo Osaka 1 > 1 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 4-1 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 1-4 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 3-0 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 3-1 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 2-0 Gamba Osaka
Gamba Osaka 1-3 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 3-1 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 2-1 Verdy Kawasaki
Note: The ">" and "<" marks indicate the winning team in a PK shootout