Saturday, 04 December 2021

J.League Match Results: 1994

First Stage

Home . Visitor
Kashima Antlers 4-0 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 1-3 Kashima Antlers
Kashima Antlers 0-2 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 2-0 Kashima Antlers
Kashima Antlers 1-2 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 2-3 (ET) Kashima Antlers
Kashima Antlers 1-0 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 1-2 Kashima Antlers
Kashima Antlers 2-1 (ET) Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 3-0 Kashima Antlers
Kashima Antlers 2-1 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 2-1 (ET) Kashima Antlers
Kashima Antlers 3-2 (ET) Gamba Osaka
Gamba Osaka 1-3 Kashima Antlers
Kashima Antlers 3-2 (ET) Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 3<3 Kashima Antlers
Kashima Antlers 4-2 Urawa Reds
Urawa Reds 1-4 Kashima Antlers
Kashima Antlers 3-2 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 1-0 (ET) Kashima Antlers
Kashima Antlers 2-1 (ET) Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 0-1 Kashima Antlers
 

Second Stage

Home . Visitor
Kashima Antlers 3-1 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 3-1 Kashima Antlers
Kashima Antlers 1 (ET) 0 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 2-4 Kashima Antlers
Kashima Antlers 0-1 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 1-4 Kashima Antlers
Kashima Antlers 2<2 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 3-2 Kashima Antlers
Kashima Antlers 2<2 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 2-1 Kashima Antlers
Kashima Antlers 3>3 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 2-4 Kashima Antlers
Kashima Antlers 1-2 Gamba Osaka
Gamba Osaka 0-1 Kashima Antlers
Kashima Antlers 1-2 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 3-1 Kashima Antlers
Kashima Antlers 2-0 Urawa Reds
Urawa Reds 2-4 Kashima Antlers
Kashima Antlers 1-2 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 0-2 Kashima Antlers
Kashima Antlers 2-1 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 2>2 Kashima Antlers
Note: The ">" and "<" marks indicate the winning team in a PK shootout

 


First Stage

Home . Visitor
Bellmare Hiratsuka 1>1 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 4-2 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 2-3 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 1-2 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 2-1 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 1-2 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 1-3 Kashima Antlers
Kashima Antlers 4-0 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 0-3 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 5-1 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 2-0 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 2-1 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 1-2(ET) Gamba Osaka
Gamba Osaka 3-2 (ET) Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 0-1 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 4-1 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 2-4 Urawa Reds
Urawa Reds 4-1 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 1-4 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 3-0 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 1-0 (ET) Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 1-2 Bellmare Hiratsuka
 

Second Stage

Home . Visitor
Bellmare Hiratsuka 4-1 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 1-6 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 3-1 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 2-1 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 1-0 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 3-1 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 3-1 Kashima Antlers
Kashima Antlers 3-1 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 2-1 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 1-2 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 2-0 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 0-4 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 3-0 Gamba Osaka
Gamba Osaka 0-3 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 2-1 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 1-0 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 2-0 Urawa Reds
Urawa Reds 1-4 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 2-1 (ET) Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 3-0 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 0-4 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 1-2 Bellmare Hiratsuka
Note: The ">" and "<" marks indicate the winning team in a PK shootout

 


First Stage

Home . Visitor
Yokohama Flugels 3-0 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 1-4 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 1-2 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 2-1 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 4-1 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 2-1 (ET) Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 1-2 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 1-2 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 1-0 (ET) Kashima Antlers
Kashima Antlers 3-2 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 1>1 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 0-1 (ET) Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 1-0 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 0-2 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 3-2 Gamba Osaka
Gamba Osaka 1-3 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 1-2 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 1-0 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 2-1 (ET) Urawa Reds
Urawa Reds 3-0 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 1-0 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 2-1 (ET) Yokohama Flugels
 

Second Stage

Home . Visitor
Yokohama Flugels 3-0 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 2-1 (ET) Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 3-1 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 4-1 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 1-2 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 0-3 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 1-3 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 0-2 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 0-2 Kashima Antlers
Kashima Antlers 1-2 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 2-3 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 2-0 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 1-2 (ET) Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 0-3 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 0-2 Gamba Osaka
Gamba Osaka 1-3 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 0-2 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 0-3 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 0-1 Urawa Reds
Urawa Reds 3-1 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 1-0 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 2-0 Yokohama Flugels
Note: The ">" and "<" marks indicate the winning team in a PK shootout

 


First Stage

Home . Visitor
Gamba Osaka 3-2 (ET) Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 1-2(ET) Gamba Osaka
Gamba Osaka 1-2 (ET) Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 3>3 Gamba Osaka
Gamba Osaka 3-0 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 5-1 Gamba Osaka
Gamba Osaka 3-0 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 0-2 Gamba Osaka
Gamba Osaka 1-3 Kashima Antlers
Kashima Antlers 3-2 (ET) Gamba Osaka
Gamba Osaka 1-3 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 2-0 Gamba Osaka
Gamba Osaka 3-0 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 0-2 Gamba Osaka
Gamba Osaka 0-2 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 4-1 Gamba Osaka
Gamba Osaka 1-2 Urawa Reds
Urawa Reds 2-1 Gamba Osaka
Gamba Osaka 1-3 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 3-2 Gamba Osaka
Gamba Osaka 2-3 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 3-2 Gamba Osaka
 

Second Stage

Home . Visitor
Gamba Osaka 0-3 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 3-0 Gamba Osaka
Gamba Osaka 1<1 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 1>1 Gamba Osaka
Gamba Osaka 1-2 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 5-2 Gamba Osaka
Gamba Osaka 1>1 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 2>2 Gamba Osaka
Gamba Osaka 0-1 Kashima Antlers
Kashima Antlers 1-2 Gamba Osaka
Gamba Osaka 1-3 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 2-1 Gamba Osaka
Gamba Osaka 5-3 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 2-3 (ET) Gamba Osaka
Gamba Osaka 1-0 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 1-0 Gamba Osaka
Gamba Osaka 4-1 Urawa Reds
Urawa Reds 1-0 Gamba Osaka
Gamba Osaka 1-3 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 0-2 Gamba Osaka
Gamba Osaka 0<0 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 0-1 (ET) Gamba Osaka
Note: The ">" and "<" marks indicate the winning team in a PK shootout

 


First Stage

Home . Visitor
Nagoya Grampus 2-1 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 2-0 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 1-0 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 2-0 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 0-1 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 0-1 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 1-0 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 1-0 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 2-1 (ET) Kashima Antlers
Kashima Antlers 2-1 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 1-0 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 2-1 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 0-2 Gamba Osaka
Gamba Osaka 3-0 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 0-1 (ET) Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 2-1 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 7-2 Urawa Reds
Urawa Reds 0-1 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 0-2 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 1-0 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 2-0 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 3-2 Nagoya Grampus
 

Second Stage

Home . Visitor
Nagoya Grampus 0-4 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 2-0 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 1-0 (ET) Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 4-0 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 3-1 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 2-0 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 4-1 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 2-3 (ET) Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 2-4 Kashima Antlers
Kashima Antlers 3>3 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 1-2 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 2-1 (ET) Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 2-3 (ET) Gamba Osaka
Gamba Osaka 5-3 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 0-2 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 2-1 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 4-2 Urawa Reds
Urawa Reds 1>1 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 0-3 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 1-2 (ET) Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 1-6 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 2-1 Nagoya Grampus
Note: The ">" and "<" marks indicate the winning team in a PK shootout

 


First Stage

Home . Visitor
JEF United Ichihara 1-2 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 2-3 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 1-3 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 4-2 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 0-2 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 2-3 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 2-3 (ET) Kashima Antlers
Kashima Antlers 1-2 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 0-1 (ET) Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 3-0 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 0-1 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 0-1 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 5-1 Gamba Osaka
Gamba Osaka 3-0 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 1-2 (ET) Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 3-0 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 3-2 Urawa Reds
Urawa Reds 0-2 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 2-1 (ET) Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 4-1 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 3-2 (ET) Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 1-2 (ET) JEF United Ichihara
 

Second Stage

Home . Visitor
JEF United Ichihara 2-1 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 3-1 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 0-1 (ET) Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 1-0 (ET) JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 5-1 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 1-0 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 1-4 Kashima Antlers
Kashima Antlers 0-1 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 1-3 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 3-1 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 2-0 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 3-1 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 5-2 Gamba Osaka
Gamba Osaka 1-2 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 1-0 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 1<1 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 3-4 Urawa Reds
Urawa Reds 3-2 (ET) JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 0-3 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 1-2 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 2-3 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 3-2 JEF United Ichihara
Note: The ">" and "<" marks indicate the winning team in a PK shootout

 


First Stage

Home . Visitor
Jubilo Iwata 1-2 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 2-1 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 1-2 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 3-0 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 2-3 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 0-2 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 1-2 Kashima Antlers
Kashima Antlers 1-0 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 2-0 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 3-2 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 1-0 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 1-0 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 0-2 Gamba Osaka
Gamba Osaka 3-0 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 4-2 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 1-0 (ET) Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 1-0 (ET) Urawa Reds
Urawa Reds 0-1 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 1-2 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 1-2 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 2-0 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 2-3 Jubilo Iwata
 

Second Stage

Home . Visitor
Jubilo Iwata 3-1 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 1-0 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 0>0 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 0>0 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 1-0 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 5-1 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 3-2 Kashima Antlers
Kashima Antlers 2<2 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 2-1 (ET) Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 4-1 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 2-3 (ET) Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 4-1 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 2>2 Gamba Osaka
Gamba Osaka 1>1 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 2-1 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 0-1 (ET) Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 2-1 Urawa Reds
Urawa Reds 2-0 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 0-2 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 1-3 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 1-2 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 2-1 Jubilo Iwata
Note: The ">" and "<" marks indicate the winning team in a PK shootout

 


First Stage

Home . Visitor
Yokohama Marinos 1-2 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 1-0 (ET) Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 0-2 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 1-2 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 1-2 (ET) JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 3-2 (ET) Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 2-3 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 2-0 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 0-1 Kashima Antlers
Kashima Antlers 2-1 (ET) Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 1-2 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 1-2 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 3-2 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 2-0 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 3-2 Gamba Osaka
Gamba Osaka 2-3 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 0-1 Shimizu S-Pulse
Urawa Reds 2-1 (ET) Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 2-0 Urawa Reds
Urawa Reds 2-1 (ET) Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 2-1 (ET) Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 1-0 Yokohama Marinos
 

Second Stage

Home . Visitor
Yokohama Marinos 1-2 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 0-4 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 3-0 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 2-1 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 3-2 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 2-3 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 2-1 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 1-2 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 2>2 Kashima Antlers
Kashima Antlers 2-1 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 0-2 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 1-0 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 2-1 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 1-6 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 0-1 (ET) Gamba Osaka
Gamba Osaka 0<0 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 0-1 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 1-3 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 3-0 Urawa Reds
Urawa Reds 3-6 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 2-0 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 1-0 Yokohama Marinos
Note: The ">" and "<" marks indicate the winning team in a PK shootout

 


First Stage

Home . Visitor
Urawa Reds 4-1 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 2-4 Urawa Reds
Urawa Reds 0-1 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 1-0 Urawa Reds
Urawa Reds 0-2 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 3-2 Urawa Reds
Urawa Reds 0-1 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 1-0 (ET) Urawa Reds
Urawa Reds 1-4 Kashima Antlers
Kashima Antlers 4-2 Urawa Reds
Urawa Reds 0-1(ET) Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 3-0 Urawa Reds
Urawa Reds 0-1 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 7-2 Urawa Reds
Urawa Reds 2-1 Gamba Osaka
Gamba Osaka 1-2 Urawa Reds
Urawa Reds 0-2 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 1-0 Yokohama Flugels
Urawa Reds 3-0 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 2-1 (ET) Urawa Reds
Urawa Reds 2-1 (ET) Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 2-0 Urawa Reds
 

Second Stage

Home . Visitor
Urawa Reds 1-4 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 2-0 Urawa Reds
Urawa Reds 0-2 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 1-0 Urawa Reds
Urawa Reds 3-2 (ET) JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 3-4 Urawa Reds
Urawa Reds 2-0 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 2-1 Urawa Reds
Urawa Reds 2-4 Kashima Antlers
Kashima Antlers 2-0 Urawa Reds
Urawa Reds 1-3 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 2-1 Urawa Reds
Urawa Reds 1>1 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 4-2 Urawa Reds
Urawa Reds 1-0 Gamba Osaka
Gamba Osaka 4-1 Urawa Reds
Urawa Reds 2-0 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 5-4 (ET) Urawa Reds
Urawa Reds 3-1 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 0-1 Urawa Reds
Urawa Reds 3-6 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 3-0 Urawa Reds
Note: The ">" and "<" marks indicate the winning team in a PK shootout

 


First Stage

Home . Visitor
Sanfrecce Hiroshima 4-2 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 1>1 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 4-2 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 1-3 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 3-0 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 1-2 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 2-0 Kashima Antlers
Kashima Antlers 0-2 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 0-5 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 1-4 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 2-0 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 1-0 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 3>3 Gamba Osaka
Gamba Osaka 1-2 (ET) Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 1-3 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 1-2 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 1-0 Urawa Reds
Urawa Reds 0-1 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 2-1 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 1-2 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 1-2 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 0-2 Sanfrecce Hiroshima
 

Second Stage

Home . Visitor
Sanfrecce Hiroshima 1-6 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 4-1 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 1-0 (ET) JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 0-1 (ET) Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 0>0 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 0>0 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 2-4 Kashima Antlers
Kashima Antlers 1 (ET) 0 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 3-2 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 0-1 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 4-0 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 1-0 (ET) Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 1>1 Gamba Osaka
Gamba Osaka 1<1 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 0-1 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 2-1 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 1-0 Urawa Reds
Urawa Reds 0-2 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 4-1 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 3-1 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 2-1 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 3-0 Sanfrecce Hiroshima
Note: The ">" and "<" marks indicate the winning team in a PK shootout

 


First Stage

Home . Visitor
Shimizu S-Pulse 4-1 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 0-1 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 1-2 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 1-3 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 3-0 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 1-2 (ET) Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 1-0 (ET) Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 4-2 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 3<3 Kashima Antlers
Kashima Antlers 3-2 (ET) Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 2-1 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 2-0 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 2-1 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 0-1 (ET) Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 4-1 Gamba Osaka
Gamba Osaka 0-2 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 2-1 (ET) Urawa Reds
Urawa Reds 0-2 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 1-0 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 1-2 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 0-3 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 0-1 Shimizu S-Pulse
 

Second Stage

Home . Visitor
Shimizu S-Pulse 1-0 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 2-1 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 2-1 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 0-1 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 1<1 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 1-0 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 0-1 (ET) Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 2-1 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 3-1 Kashima Antlers
Kashima Antlers 1-2 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 1-2 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 5-1 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 2-1 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 0-2 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 1-0 Gamba Osaka
Gamba Osaka 1-0 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 5-4 (ET) Urawa Reds
Urawa Reds 2-0 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 0-3 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 0-2 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 1-3 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 0-1 Shimizu S-Pulse
Note: The ">" and "<" marks indicate the winning team in a PK shootout

 


First Stage

Home . Visitor
Verdy Kawasaki 5-1 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 0-3 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 1-4 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 0-5 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 3-0 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 0-1 (ET) Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 3-2 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 2-0 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 3-0 Kashima Antlers
Kashima Antlers 2-1 (ET) Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 2-1 Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 1-0 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 2-0 Gamba Osaka
Gamba Osaka 1-3 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 2-0 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 2-1 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 3-0 Urawa Reds
Urawa Reds 0-1(ET) Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 0-1 (ET) Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 1>1 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 1-2 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 1-2 Verdy Kawasaki
 

Second Stage

Home . Visitor
Verdy Kawasaki 1-2 Bellmare Hiratsuka
Bellmare Hiratsuka 2-1 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 0-1 Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima 3-2 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 3-1 JEF United Ichihara
JEF United Ichihara 1-3 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 4-1 Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 2-1 (ET) Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 2-1 Kashima Antlers
Kashima Antlers 2<2 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 2-1 (ET) Nagoya Grampus
Nagoya Grampus 1-2 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 2-1 Gamba Osaka
Gamba Osaka 1-3 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 5-1 Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse 1-2 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 2-1 Urawa Reds
Urawa Reds 1-3 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 2-0 Yokohama Flugels
Yokohama Flugels 2-3 Verdy Kawasaki
Verdy Kawasaki 1-0 Yokohama Marinos
Yokohama Marinos 0-2 Verdy Kawasaki
Note: The ">" and "<" marks indicate the winning team in a PK shootout